wtorek, 14 listopada 2017 12:07

Wypadek w Chojnach, jedna osoba ranna [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wypadek w Chojnach, jedna osoba ranna [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Około godz. 10.40 doszło do zderzenia na skrzyżowaniu w Chojnach Młodych, na drodze krajowej nr 61. Ranna została kobieta kierująca osobówką, w którą uderzyło auto ciężarowe. Na miejscu jest Policja i służby ratunkowe. Droga w stronę Ostrołęki jest zablokowana, a policjanci kierują jadących na objazdy.

brico lomza

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy na miejscu wypadku, kobieta kierująca audi dojechała do skrzyżowania z drogą krajową 61 od strony Szczepankowa. Zatrzymała się przed znakiem STOP, po czym ruszyła wprost pod nadjeżdżającą od strony Ostrołęki ciężarówką wiozącą deski. Samochód ciężarowy uderzył w lewy bok audi, w wyniku czego kierująca nim została zakleszczona w swoim pojeździe. Wydobyli ją z niego strażacy, po czym trafiła pod opiekę załogi karetki. Jak się dowiedzieliśmy, jest nieprzytomna, ale kiedy byliśmy na miejscu karetka jeszcze nie ruszyła do szpitala. Prawdopodobnie kobiecie była udzielana jeszcze pierwsza pomoc na miejscu.

Droga w stronę Ostrołeki jest załkowicie zablokowana. jak informuje asp. Ewelina Szlesińska, policjanci kierują samochody ciężarowe na objazd w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Osobowe mają możliwość ominięcia miejsca wypadku drogami lokalnymi.

Wszelkie okoliczności wypadku i jego przyczyny ustalają łomżyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej.

Galeria zdjęć

W górę