vizo-mylomza kursy maturalne 1000
czwartek, 30 listopada 2017 15:39

[AKTUALIZACJA] Bardzo trudne warunki na drogach. Samochody zjeżdżają do rowów. Krajowa 64 zablokowana [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
[AKTUALIZACJA] Bardzo trudne warunki na drogach. Samochody zjeżdżają do rowów. Krajowa 64 zablokowana [FOTO] fot. Czytelnik Mylomza.pl
Bardzo trudne, by nie napisać niemal ekstremalne warunki panują na drogach regionu. Padający od rana śnieg, który został już ubity przez jeżdżące samochody utworzył na nawierzchni bardzo śliską warstwę lodu. Nasi czytelnicy poinformowali nas o kilku zdarzeniach drogowych, a z dwóch otrzymaliśmy też zdjęcia.

ladne-dywany

Dzisiejsze kolizje zaczęły się około południa od dachowania audi w Starej Łomży, o którym już informowaliśmy. Później doszło do kolizji na Al. Piłsudskiego przy wyjeździe ze szpitala. Następnie w Podgórzu zderzyły się dwa auta. Po godz. 15.00 natomiast, czytelnik naszego portalu jadący w kierunku Białegostoku, natknął się na dwa kolejne zdarzenia. Oba wyglądają podobnie - auto wpadło w poślizg i zjechało do rowu. Pierwsze z nich miało miejsce na drodze krajowej 64 w pobliżu Olszyn, a drugie nieco dalej - w Bożejejwie.

Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą, droga 64 została całkowicie zablokowana na wysokości miejscowości Kapice-Lipniki, gdzie doszło do wypadku drogowego. Na miejscu pracują wszystkie służby. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Jeżeli poruszacie się po drogach regionu i natkniecie na wypadek bądź kolizję, zapraszamy do przesyłania informacji i zdjęć na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczególnie cenne dla innych użytkowników dróg mogą być informacje o utrudnieniach.

[AKTUALIZACJA 16:05] Wyjątkowo ślisko jest także na ulicach Łomży. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej kolizji na ul. Spokojnej. Przyczepność podczas jazdy jest bliska zerowej, a droga hamowania wydłuża się bardzo znacznie. Warto wziąć to pod uwagę dojeżdżając do skrzyżowań, żeby nie zatrzymać się na czyimś zderzaku.

Galeria zdjęć

21 komentarzy

  • Odpowiedz lomzynski23 czwartek, 30 listopada 2017 16:34 Umieszczone przez: lomzynski23

    skoro przyczepność podczas jazdy jest bliska zerowej to jakim cudem te auta ruszają ?? redaktorzyno przeczytaj zanim naciśniesz enter

  • Odpowiedz * czwartek, 30 listopada 2017 16:55 Umieszczone przez: *

    Przecież drogowcy tak się chwalili że oczekują zimy i są przygotowani w 100%. A co roku to samo.

  • Odpowiedz MusztardaPObiedzie czwartek, 30 listopada 2017 16:55 Umieszczone przez: MusztardaPObiedzie

    ZIMA ZASKOCZYŁA DROGOWCÓW NO TAK A MIESIĄC TEMU SWEET FOCIE ROBILI I ZAPEWNIANE ŻE BĘDZIE WSZYSTKO TIP TOP

  • Odpowiedz -.- czwartek, 30 listopada 2017 17:51 Umieszczone przez: -.-

    A nie mówiłem, że tak będzie? Są gotowi do pierwszego śniegu!

  • Odpowiedz kierowca bombowca czwartek, 30 listopada 2017 19:25 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Przyczepność bliska zerowej to jest podczas gołoledzi a nie podczas marnych opadów śniegu! Strach się bać jak się to czyta i ogląda....Plugi po mieście jeżdżą, więc drogowcy nie dali się zaskoczyć. Za to zima zaskoczyła zdrowy rozsądek wielu kierowców, którzy nie zdążyli zmienić myślenia wraz z oponami. Jako kierowca z wieloletnim doświadczeniem pokonywałem setki kilometrów w o wiele gorszych warunkach i próbujcie mi wmawiać, że się nie da!

  • Odpowiedz kierowca bombowca czwartek, 30 listopada 2017 19:27 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Oczywiście "literówka" - nie próbujcie mi wmawiać, że się nie da!

  • Odpowiedz Lom czwartek, 30 listopada 2017 19:33 Umieszczone przez: Lom

    Drogowcy co roku przygotowani jak NIE MA śniegu. Z pierwszymi opadami robi się bałagan bo nie wiedzą co mają robić. ZASKOCZENIE ???? Już nie wspominajmy o drogach bocznych o dojazdach do mniejszych wiosek. ZERO NIKOGO NIE MA..... WSTYD.

  • Odpowiedz antyPiS czwartek, 30 listopada 2017 19:56 Umieszczone przez: antyPiS

    tak wygląda państwo PiSlamskie zajęte budowaniem dyktatury kaczotariatu...

  • Odpowiedz DO MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO czwartek, 30 listopada 2017 19:58 Umieszczone przez: DO MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO

    OSTROŁĘKA - padający śnieg - ulice czarne
    OSTRÓW MAZOWIECKA - padający śnieg - ulice czarne
    ZAMBRÓW - padający śnieg - ulice czarne
    ŁOMŻA - JAK CO ROKU PROBLEM Z ODŚNIEŻANIEM I WYPADKI W TYM WYPADEK DZIECI W AUTOBUSIE SZKOLNYM! MARIUSZ CHRZANOWSKI ODPOWIESZ ZA TO? ODWIEDZISZ TE DZIECI? POWIESZ IM W OCZY ŻE TO WINA POGODY TYLKO NAD ŁOMŻĄ? KTO ZA TO CO DZIŚ SIĘ DZIAŁO NA DROGACH ODPOWIE PERSONALNIE?!

  • Odpowiedz BMW czwartek, 30 listopada 2017 20:19 Umieszczone przez: BMW

    Ale co tu się dziwić jak odśnieżaniem miasta zajmuje się miejskie przedsiębiorstwo więcej nie trzeba dodawać że tutaj coś będzie odśnieżone jak nie przestanie padać bo jak pada to im się nie opłaca ;]

  • Odpowiedz sj czwartek, 30 listopada 2017 20:25 Umieszczone przez: sj

    BMW zamiast pieprzyć głupoty to wyjdź i pokaż jak to się robi śnieg sypie non stop to nikt nie nadazy a zreszto tam też pracują ludzie którzy muszą odpocząć.chore i zawistni ludzie piszą takie bzdury nie umiesz jeździć siedź w domu pierwszy śnieg i afera

  • Odpowiedz lelek czwartek, 30 listopada 2017 20:31 Umieszczone przez: lelek

    oddajcie odsniezanie w prywatne rece,niech powiat podzielony zostanie na male sektory,na ktore miasto oglosi przetarg,kazdy kto ma sprzet moze stanac do przetargu i odsniezac swoj sektor.na zachodzie to dziala.nie udawajcie ze sobie radzicie.

  • Odpowiedz enej czwartek, 30 listopada 2017 20:45 Umieszczone przez: enej

    mądrzyć się i jeździć jak cajmery to oni potrafią ale wziąć łopatę w rękę i pokazać jak to się robi to niewielu bo większość zaraz przy niej mdleje. NAJLEPIEJ ODŚNIEŻANIE IDZIE IM WIRTUALNIE W GRACH KOMPUTEROWYCH.

  • Odpowiedz Simka czwartek, 30 listopada 2017 21:07 Umieszczone przez: Simka

    Jeszcze raz napisz "Do Mariusza Chrzanowskiego" a najlepiej jak taki mocny jesteś w gębie to idź do UM i Mu to powiedz. A mi jeszcze raz napisz bo dzisiaj trochę jeździłem, gdzie ty te czarne ulice widziałeś? Bić pianę to trzeba umieć, a fikcja musi choć trochę być prawdopodobna, by ktoś twe wypociny łyknął pieniaczu.

  • Odpowiedz Kropek czwartek, 30 listopada 2017 22:42 Umieszczone przez: Kropek

    No widziałem cię jak stałeś na przejściu z rowerem i nikt nie chciał cię przepuścić to aż powietrze uciekło z przedniego bieżnika od tego czekania a mogłeś sobie odśnieżyć bo przecież wirtualna firma to i wirtualne drogi ...

  • Odpowiedz Tomej czwartek, 30 listopada 2017 23:01 Umieszczone przez: Tomej

    Jak zwykle zima znowu zaskoczyła :D
    https://remont.biz.pl/

  • Odpowiedz KierownikKierownicy piątek, 01 grudnia 2017 02:52 Umieszczone przez: KierownikKierownicy

    tych pługów nie ma,tylko siedzą przed kompem i mają gdzieś kierowców

  • Odpowiedz Maniek Wstaniek piątek, 01 grudnia 2017 03:00 Umieszczone przez: Maniek Wstaniek

    Najlepiej mnie rozłożył gościu co twierdzi że drogowcy też ludzie i muszą odpocząć...

    Ja się pytam po czym ,po ciężkiej jesienii ?
    Chłopie obudź się zima dopiero się zaczęła !!!

  • Odpowiedz beka piątek, 01 grudnia 2017 07:37 Umieszczone przez: beka

    Pierdu, pierdu
    Dostrzegam w postach wielbiciela Mariusza, szkoda że każdy temat sprowadza do niego, tak jak chory Andrzej próbuje wszystko sprowadzać do Kościoła.
    Jeździłem całe popołudnie i wieczór po Łomży i było git. Jak na takie opady śniegu super. Nawet przy wczorajszej odwilży sypali solą.
    Pozdrawiam hejtera Mariusza:)

  • Odpowiedz Adba piątek, 01 grudnia 2017 18:00 Umieszczone przez: Adba

    Bylem w zambrowie i srednio czarne te ulice byly.

  • Odpowiedz antypis sobota, 02 grudnia 2017 00:13 Umieszczone przez: antypis

    Jak nie umnieta hamy jeździć to se kupta samoloty.
    Za rządów platformy asfaldy byli zawrze odsznierzone.