czwartek, 30 listopada 2017 16:39

[AKTUALIZACJA] Bardzo trudne warunki na drogach. Samochody zjeżdżają do rowów. Krajowa 64 zablokowana [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
[AKTUALIZACJA] Bardzo trudne warunki na drogach. Samochody zjeżdżają do rowów. Krajowa 64 zablokowana [FOTO] fot. Czytelnik Mylomza.pl
Bardzo trudne, by nie napisać niemal ekstremalne warunki panują na drogach regionu. Padający od rana śnieg, który został już ubity przez jeżdżące samochody utworzył na nawierzchni bardzo śliską warstwę lodu. Nasi czytelnicy poinformowali nas o kilku zdarzeniach drogowych, a z dwóch otrzymaliśmy też zdjęcia.

brico lomza

Dzisiejsze kolizje zaczęły się około południa od dachowania audi w Starej Łomży, o którym już informowaliśmy. Później doszło do kolizji na Al. Piłsudskiego przy wyjeździe ze szpitala. Następnie w Podgórzu zderzyły się dwa auta. Po godz. 15.00 natomiast, czytelnik naszego portalu jadący w kierunku Białegostoku, natknął się na dwa kolejne zdarzenia. Oba wyglądają podobnie - auto wpadło w poślizg i zjechało do rowu. Pierwsze z nich miało miejsce na drodze krajowej 64 w pobliżu Olszyn, a drugie nieco dalej - w Bożejejwie.

Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą, droga 64 została całkowicie zablokowana na wysokości miejscowości Kapice-Lipniki, gdzie doszło do wypadku drogowego. Na miejscu pracują wszystkie służby. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Jeżeli poruszacie się po drogach regionu i natkniecie na wypadek bądź kolizję, zapraszamy do przesyłania informacji i zdjęć na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczególnie cenne dla innych użytkowników dróg mogą być informacje o utrudnieniach.

[AKTUALIZACJA 16:05] Wyjątkowo ślisko jest także na ulicach Łomży. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej kolizji na ul. Spokojnej. Przyczepność podczas jazdy jest bliska zerowej, a droga hamowania wydłuża się bardzo znacznie. Warto wziąć to pod uwagę dojeżdżając do skrzyżowań, żeby nie zatrzymać się na czyimś zderzaku.

Galeria zdjęć

W górę