wloskie-wieczory dom lomza
piątek, 01 grudnia 2017 08:58

Jedna z najlepszych bibliotek w kraju!

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Jedna z najlepszych bibliotek w kraju! fot. Gmina Łomża
Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu już po raz trzeci znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych bibliotek w kraju według rankingu przeprowadzonego przez Instytut Książki i „Rzeczpospolitą". W województwie podlaskim nadal pozostaje liderem.

brico lomza

Uroczysta gala siódmej edycji Rankingu Bibliotek odbyła się w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie. Nagrodzeni zostali przedstawiciele samorządów i bibliotek z pierwszej dziesiątki rankingu oraz liderzy każdego z województw, najbardziej zaangażowani w kulturalny rozwój swojej gminy. Biblioteka Gminy Łomża z/s w Podgórzu uplasowała się na IX miejscu w Polsce i I w województwie podlaskim - po raz siódmy z rzędu. Nasza biblioteka bierze udział w rankingu od pierwszej edycji.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu Pani Dyrektor Wiesławie Kłosińskiej i pracownikom biblioteki w Podgórzu wraz z filiami. Życzymy dalszego rozwoju oraz następnych wyróżnień.

Gmina Łomża

1 komentarz

  • Odpowiedz walczykdrogowy sobota, 02 grudnia 2017 11:47 Umieszczone przez: walczykdrogowy

    A na co komu w dzisiejszych czasach biblioteka. E-booki w sieci za darmo przecież są.
    Przerost formy nad treścią, coś jak mistrzostwo powiatu w pisaniu na egipskim papirusie.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu