wloskie-wieczory modzelewski
środa, 06 grudnia 2017 14:41

Uciekał autem i pieszo, ale dopadła go Cetyna!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Policyjny pies Cetyna, doprowadził mundurowych z Łomży do mężczyzny podejrzewanego o jazdę pod wpływem alkoholu i niezatrzymanie się do kontroli. Cetyna odnalazła 33–latka na polach kilkadziesiąt metrów od porzuconego przez niego auta. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

brico lomza

Policjanci z łomżyńskiej „patrolówki", pełniący dziś w nocy służbę na terenie gminy Wizna, chcieli zatrzymać fiata punto. Niestety, pomimo użytych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący nie zatrzymał się. Policjanci niezwłocznie podjęli pościg.

Po kilkudziesięciu metrach mundurowi zauważyli, że pojazd zjechał na pobocze a kierujący nim mężczyzna dalej zaczął uciekać pieszo w kierunku pobliskiego lasu. Policjanci ruszyli za nim. Na miejsce został też wezwany przewodnik psa służbowego z psem tropiącym. Po kilkudziesięciu metrach przedzierania się przez chaszcze i podmokłe tereny przyleśne, to właśnie Cetyna – pies policyjny, doprowadziła swojego przewodnika do uciekiniera.

Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu dlatego też został przebadany na jego zawartość w organizmie. Badania wykazały ponad 2,8 promila. Uciekinierem okazał się 33 – latek, który najprawdopodobniej prowadził pojazd pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz sprawę niezatrzymania się do kontroli i ucieczki będą szczegółowo wyjaśniać łomżyńscy policjanci.

3 komentarzy

  • Odpowiedz olaboga środa, 06 grudnia 2017 17:27 Umieszczone przez: olaboga

    Brawo dla Cetyny! No i powinno się ukarać tych którym chłop przy 3 promilach spie.....ł!!!

  • Odpowiedz real środa, 06 grudnia 2017 17:37 Umieszczone przez: real

    Jeszcze jeden co to miał już nie jeździć, bo zabrano mu prawo jazdy. Ilu takich jeszcze co dzień wsiada za kierownicę i stwarza zagrożenie dla normalnych ludzi - nie wie nikt.

  • Odpowiedz xDDD środa, 06 grudnia 2017 22:45 Umieszczone przez: xDDD

    Dlatego powinny być zabierane auta bo bez prawka można jeździć ale bez auta daleko nie pojedzie xD

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu