labirynt dom lomza
poniedziałek, 12 lutego 2018 10:57

Potrzebne jest wsparcie dla chorego Marcelka i jego rodziny

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
W piątek informowaliśmy o tragicznym wypadku na drodze S8 w okolicach Jeżewa, w którym zginęły dwie osoby. Jedną z nich był niestety mieszkaniec Zambrowa, który osierocił troje dzieci. Jedno z nich, mały Marcelek, jest ciężko chore. Rodzice zbierali pieniądze na bardzo drogi lek dla chłopca. Teraz mama Marcelka została sama z trójką dzieci.

brico lomza

To kolejna akcja, w której łączymy siły z portalem www.zambrow.org, aby znaleźć pomoc osobom, które jej koniecznie potrzebują.

Marcel urodził się jako zdrowy chłopczyk. Przez trzy lata wszystko było w porządku. Żył jak każde zdrowe dziecko. Beztroskie zabawy i śmiech przepełniały całe mieszkanie. Nikt nawet nie pomyślał, że to wszystko może się zmienić.

Od czasu do czasu łapał infekcje wirusowe, ale nic poważniejszego się nie działo. Czasami na jego ciele pojawiały się pojedyncze siniaki. Nie był to jednak dla nas powód do niepokoju, bo przecież jest jeszcze mały i często się o coś obija. Dopiero gdy na jego plecach pojawił się wielki siniak a nóżki i brzuszek pokryły liczne wybroczyny, bardzo się przestraszyliśmy. Zrobiliśmy podstawowe badania krwi. Wyniki były przerażające… płytki na poziomie jednego tysiąca…

„Po roku leczenia będzie można mu podać lek, w którym pokładamy wielkie nadzieje. Mimo że nikt nie jest w stanie zapewnić, że po nim wszystko wróci do normy – chcemy spróbować..., dla niego, dla nas i dla dwójki naszych starszych dzieci, które równie mocno odczuwają skutki tej choroby. Bez wsparcia jednak nie damy rady. Nie jest on refundowany, a nas nie stać na jego zakup. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, a tym samym szansę na normalne życie dla naszego dzielnego bohatera.” – czytamy na stronie zrzutka.pl, gdzie rodzina umieściła apel o wsparcie.

I niestety stała się kolejna tragedia. W piątek, 9 lutego tata Marcelka pojechał go odwiedzić w szpitalu. Na drodze zdarzył się tragiczny wypadek - w jego samochód pod Białymstokiem uderzył tir. O zdarzeniu pisaliśmy na łamach naszego portalu: Jeżewo Stare: Dwie osoby zginęły w wypadku, droga zablokowana.

Mama Marcelka została sama z trójką dzieci...

„Cała nasza rodzina chce pomóc jej jak najbardziej, jednak sami też nie damy rady, dlatego proszę was z całego serca pomóżmy im prowadzić w miarę normalne życie.” – prosi rodzina.

Każdy, kto chciałby pomóc, wszelkie informacje dotyczące zbiórki znajdzie na stronie: zrzutka.pl.

Nie zostawiajmy ich samych!

3 komentarzy

 • Odpowiedz dziewczynydziewczyny poniedziałek, 12 lutego 2018 14:29 Umieszczone przez: dziewczynydziewczyny

  Ile jeszcze takich tragedii przez te tiry

 • Odpowiedz Ziom poniedziałek, 12 lutego 2018 14:34 Umieszczone przez: Ziom

  Życzę zdrowia Marcelkowi, a osobie, która zrobiła opis na zrzutce zalecam, aby napisała wprost o jaką chorobę i lek chodzi. Wtedy na pewno odzew będzie znacznie większy.

  Zbyt dużo było ostatnio dziwnych zbiórek, prób wyłudzeń, leczenia wit. C itp. Ludzie podchodzą już do tego nieco nieufnie.

 • Odpowiedz Jolanta Bożena Przybyłowska wtorek, 13 lutego 2018 00:02 Umieszczone przez: Jolanta Bożena Przybyłowska

  Chcę pomóc tej Rodzinie i przekazać 1% swojego podatku dla Marcelka! Proszę o podanie danych (numeru konta wymaganego przez Urząd Skarbowy.) na , które mogę je przesłać przy rozliczeniu PIT - J.B.P. Łomża. Marcelkowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu