dom lomza
poniedziałek, 12 lutego 2018 12:44

Na podwójnym gazie przyjechał na komendę

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
31-letni kierowca przyjechał do zambrowskiej komendy odebrać zatrzymany mu kilka dni wcześniej dowód rejestracyjny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przyjechał ciągnikiem siodłowym będąc po spożyciu alkoholu. Już usłyszał wyrok sądu.

W miniony piątek do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zgłosił się obywatel Białorusi po odbiór zatrzymanego mu kilka dni wcześniej Dowodu Rejestracyjnego. Mężczyzna przyjechał ciągnikiem siodłowym, który zaparkował przed budynkiem komendy. Policjant z drogówki w czasie rozmowy poczuł od niego alkohol.

Kierowcę natychmiast zbadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało stan po spożyciu alkoholu. Nieodpowiedzialny 31 – latek przyznał się do kierowania będąc pod wpływem alkoholu. Zatrzymany mężczyzna stanął przed Sądem Rejonowym w Zambrowie, gdzie usłyszał wyrok - 800 złotych grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy.

4 komentarzy

 • Odpowiedz Ebenedezer poniedziałek, 12 lutego 2018 15:55 Umieszczone przez: Ebenedezer

  Niebywały sukces policji. Podobny byłby, gdyby pijany kierowca uderzył w stojący na poboczu radiowóz. Mam nadzieję, że za tak bohaterski czyn posypią się premię a komendant awansuje.

 • Odpowiedz Nie Nie Nie poniedziałek, 12 lutego 2018 15:57 Umieszczone przez: Nie Nie Nie

  Nie nada ruski debilu!!!

 • Odpowiedz Pozdroo poniedziałek, 12 lutego 2018 18:54 Umieszczone przez: Pozdroo

  Co za debil

 • Odpowiedz ( ͡º ͜ʖ͡º) poniedziałek, 12 lutego 2018 19:55 Umieszczone przez: ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Wy też czujecie ten smród na dworze ? czemu nikt nie zrobi z tym porządku ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu