niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
wtorek, 13 lutego 2018 11:01

Piorunek przewodniczącym sejmiku?

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Piorunek przewodniczącym sejmiku? fot. Archiwum MyLomza.pl
Jacek Piorunek, obecnie wiceprzewodniczący sejmiku województwa podlaskiego i szef struktur Platformy Obywatelskiej w powiecie łomżyńskim został rekomendowany przez radę regionu PO na stanowisko przewodniczącego sejmiku. Zmiana przewodniczącego to efekt rezygnacji z członkostwa w Platformie Jarosława Dworzańskiego.

brico lomza

W samorządzie województwa role są podzielone pomiędzy radnych Platformy Obywatelskiej i PSL. Na mocy umowy koalicyjnej pomiędzy tymi ugrupowaniami m.in. PSL obsadza stanowisko marszałka, a PO - przewodniczącego sejmiku. W związku z rezygnacją dotychczasowego przewodniczącego Jarosława Dworzańskiego z członkostwa w PO (czyt. Dworzański zarzuca PO brak demokracji i odchodzi z partii!) władze tej partii zdecydowały, że na jego miejsce rekomendują właśnie Piorunka, który w tej kadencji jest wiceprzewodniczącym.

Jacek Piorunek pełnił już różne funkcje w samorządzie województwa. Obecnie jest wiceprzewodniczącym, a był już także członkiem zarządu województwa. Od lat gra też "pierwsze skrzypce" w łomżyńskiej PO, gdzie już kolejną kadencję sprawuje funkcję przewodniczącego rady powiatu łomżyńskiego. W ostatnich wyborach samorządowych Piorunek startował do sejmiku (został radnym) oraz na prezydenta Łomży (odpadł w pierwszej turze).

24 komentarzy

  • Odpowiedz Biedny Jacuś wtorek, 13 lutego 2018 11:35 Umieszczone przez: Biedny Jacuś

    nie doceniony Piorunek, zdjęcie wszystko mówi, brawo portal!!!!

  • Odpowiedz biedaczyna z platformy wtorek, 13 lutego 2018 11:37 Umieszczone przez: biedaczyna z platformy

    zdjęcie z cyklu "posiedzę i poczekam na swoją kolej"!!!

  • Odpowiedz sialalala Jacuś nie bój się!! do emerytury dotrwasz!!! wtorek, 13 lutego 2018 11:42 Umieszczone przez: sialalala Jacuś nie bój się!! do emerytury dotrwasz!!!

    ja bym inaczej nazwał to zdjęcie " CO SIĘ GAPISZ, PRZECIEŻ MI SIĘ STOŁEK I KASA ZA NAZWISKO NALEŻY NIE?!

  • Odpowiedz Człowiek bez kultury i szacunku do innych wtorek, 13 lutego 2018 11:46 Umieszczone przez: Człowiek bez kultury i szacunku do innych

    a czy ten Pan mógłby w końcu zniknąć z Łomży? Tak aroganckiego, pysznego, butnego i zarozumiałego człowieka nigdy nie poznałam.............

  • Odpowiedz smile wtorek, 13 lutego 2018 12:16 Umieszczone przez: smile

    O matko znowu on, jest jak Michał Wiśniewski, wszędzie się wepcha i do wora pewnie by wlazł/tak mi się kabaret przypomniał/

  • Odpowiedz prawda wtorek, 13 lutego 2018 13:02 Umieszczone przez: prawda

    Ci wszyscy z PO jacyś tacy nieprzyjemni do prostych, normalnych ludzi.

  • Odpowiedz stołkowy wtorek, 13 lutego 2018 13:52 Umieszczone przez: stołkowy

    Dostał Jacek elementarz,
    Ależ mina uśmiechnięta,
    Hejże hej, hejże ha,
    A tu stołek Jacek ma!

  • Odpowiedz KOK Komitet Obrony Koryta wtorek, 13 lutego 2018 15:18 Umieszczone przez: KOK Komitet Obrony Koryta

    ja też jak patrze na ludzi z platformy to taka w nich zawiść i chochliki w oczach przepełnione cwaniactwem, arogancją i butą

  • Odpowiedz dno totalne dno...... wtorek, 13 lutego 2018 15:49 Umieszczone przez: dno totalne dno......

    "...jestem naturalnym kandydatem..." zero pokory i skromności, bo przecież się należy. Słusznie tu ktoś napisał, że za nazwisko......

  • Odpowiedz dostał piesek kość wtorek, 13 lutego 2018 15:51 Umieszczone przez: dostał piesek kość

    to ja poczekam sobie grzecznie, aż coś dostanę.... tyle można wywnioskować z tego zdjęcia

  • Odpowiedz Józek podaj flaszkę wtorek, 13 lutego 2018 16:09 Umieszczone przez: Józek podaj flaszkę

    I ze rakich ludzi wybierają,? Peło powinno zniknąć ze sceny politycznej,wprzyszlych wyborach sie o to postaramy☺☺☺

  • Odpowiedz +/- wtorek, 13 lutego 2018 17:27 Umieszczone przez: +/-

    Prima Aprilis to byl czy bedzie ? Masakra.

  • Odpowiedz na prawo od PiS wtorek, 13 lutego 2018 18:28 Umieszczone przez: na prawo od PiS

    dOBRZE NIECH BęDZIE ŁOMŻYNIAK. nAD MINĄ jACEK TO MÓGŁBY POPRacować. Ważne, że łomżyniak, szkoda, że nie w zarządzie. Jest fala dla PO w sejmiku niech będzie Jacek jak może być, będzie fala dla PiS niech będzie Komorowski lub Marek O.

    Lepiej byłoby mieć Jacka w zarządzie, ale w tych układach Łomża za słaba.

  • Odpowiedz Ika wtorek, 13 lutego 2018 19:47 Umieszczone przez: Ika

    Brawo Jacek! Gratuluję! Wrednych masz ziomali ale czego człowiek nie zrobi z zazdrości.

  • Odpowiedz Kaziu z ratusza wtorek, 13 lutego 2018 20:03 Umieszczone przez: Kaziu z ratusza

    Kupe robi nie przeszkadzac

  • Odpowiedz jazlomzy wtorek, 13 lutego 2018 20:58 Umieszczone przez: jazlomzy

    dlaczego ma taką skwaszoną minę...może niezadowolony z wyboru

  • Odpowiedz Bogdan Piorunek wtorek, 13 lutego 2018 22:03 Umieszczone przez: Bogdan Piorunek

    Pana godność? Kiedyś pytano w ten sposób o imię i nazwisko.Posiadacie jakieś imię lub nazwisko?Ludzie, odwagi trochę.Bogdan Piorunek (brat Jacka).

  • Odpowiedz piorunochronik wtorek, 13 lutego 2018 22:06 Umieszczone przez: piorunochronik

    Ten człowiek w polityce, to jakieś ogromne nieporozumienie. Masakra. To dyżurny wójt, sołtys i co tam jeszcze ? Jedyny cel życiowy to stołek, pod hasłem "ja wam załatwię" A jakieś osiągnięcia ? Jakiś pomysł ? Idea ? I ciągle nabiera idiotów którzy piszą : "lepiej jest mieć naszego Jacka". A z czym qrwa lepiej ?????

  • Odpowiedz wiśta wio wtorek, 13 lutego 2018 22:29 Umieszczone przez: wiśta wio

    Boli was, że łomżyniak będzie piastował tą funkcję ? teraz na nim psy wieszacie, a później płacz i zgrzytanie zębów, że mało kasy płynie do Łomży.

  • Odpowiedz piorunochronik wtorek, 13 lutego 2018 22:44 Umieszczone przez: piorunochronik

    Wiśta wio- o czym ty prdlsz. Już przecież po ostatnich przegranych wyborach odgrażał się, że do Łomży mało kasy wpłynie. Jakoś nie zauważyłem, aby w Łomży brakowało remontów. Cała Łomża rozkopana była. Co za brednie ciągle powtarzane. Bez przesady, doskonale sobie poradzimy bez tego wielkiego polityka.

  • Odpowiedz wiśta wio wtorek, 13 lutego 2018 23:16 Umieszczone przez: wiśta wio

    durniu, nie odgrażał się, tylko stwierdził fakt, bo niby dlaczego ktoś ma hołubić region ciemnogrodu i bastion pislamistów ?
    - damy tam więcej kasy, gdzie nas lubią - proste? trzeba "docenić" wyborców :)

  • Odpowiedz Justa wtorek, 13 lutego 2018 23:18 Umieszczone przez: Justa

    W Łomży się teraz więcej dzieje jeżeli chodzi o infrastrukturę drogową niż za czasów PO-PSL.
    Zresztą wystarczy podjechać do Wizny i zapytać się co ludzie sądzą o byłym zastępcu wójta gminy Wizna panie J. Piorunku.

  • Odpowiedz wiśta wio wtorek, 13 lutego 2018 23:23 Umieszczone przez: wiśta wio

    poza tym, jesteś tu chyba pierwszym pislamistą , który nie narzeka, że z samorządu opanowanego przez PSL-PO dostajemy mało kasy ,
    a i te remonty, byłyby niemożliwe bez dotacji znienawidzonej przez elektorat PiSu UE :))))

  • Odpowiedz Kusy środa, 14 lutego 2018 08:17 Umieszczone przez: Kusy

    A mi Piorunek bardzo pasuje. Im więcej Go pokazują, tym bardziej PIS rośnie w górę. Tak trzymać !