dom lomza
wtorek, 13 lutego 2018 15:03

Most przez Narew w Wiźnie zostanie przebudowany

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Most przez Narew w Wiźnie zostanie przebudowany fot. Google Street View
Minister Infrastruktury zatwierdził do realizacji 12 programów inwestycji i 3 aneksy dla zadań drogowych, których łączny koszt to ok. 136 mln zł. Inwestycje mają m. in. poprawić bezpieczeństwo ruchu na drogach krajowych. Na liście opublikowanej przez ministerstwo znalazła się przebudowa mostu na Narwi w okolicy Wizny.

brico lomza

Zadania będą realizowane w 7 województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, śląskim, małopolskim oraz lubelskim. W woj. podlaskim chodzi o rozbudowę mostu przez rzekę Narew w miejscowości Wizna na drodze krajowej nr 64 oraz rozbudowę mostu przez rzekę Marycha w miejscowości Pomorze na drodze krajowej nr 16.

Most przez Narew w ciągu drogi krajowej 64 powstał w 1962 roku. Od czasu wybudowania przechodził tylko drobne remonty. Jego stan techniczny jest tak zły, że praktycznie nadaje się do rozebrania i wybudowania od nowa. Zakres zadania zatwierdzonego przez ministra obejmuje rozbudowę mostu wraz z dojazdami, o łącznej długości 283 m. Jezdnia zostanie poszerzona do 8 metrów.

Zgodnie z planem przebudowa mostu ma zostać ukończona w 2019 roku, a koszt tej inwestycji przekroczy 12 mln złotych.

8 komentarzy

 • Odpowiedz Alvaro wtorek, 13 lutego 2018 16:44 Umieszczone przez: Alvaro

  12mln... a mogłoby być na 10 lat dopłat do filharmonii...

 • Odpowiedz Capitalist wtorek, 13 lutego 2018 17:27 Umieszczone przez: Capitalist

  Według mnie marna inwestycja, proszę zważyć na to ile było tam wypadków a co gorsza ile teoretycznie mogłoby być, a i trzeba dodac i jeszcze ze do Filharmonii musi ktoś w Łomży regularnie chodzić i nie mowa tutaj o wycieczkach szkolnych.

 • Odpowiedz łukasz wtorek, 13 lutego 2018 18:43 Umieszczone przez: łukasz

  Niech zrobia w koncu porżądek z droga Jedwabne-Wizna bo to jest jakas masakra i przestaje byc smieszne,współczuje ludziom którzy codzienie musza pokonywac ten odcinek drogi.................!!!!!

 • Odpowiedz filharmonia wtorek, 13 lutego 2018 18:46 Umieszczone przez: filharmonia

  @łukasz: proponujemy zmienić trasę na jedwabne - łomża, prosto do filharmonii :) dokładamy my jako miasto łomża prawie półtora miliona rocznie, dziennie ponad 4000 zł więc zapraszamy :)

 • Odpowiedz real wtorek, 13 lutego 2018 22:34 Umieszczone przez: real

  Po co filharmonia? Meczety budować w ramach tolerancji europejskiej :) Kiedyś ludzie cieszyli się, że trochę kultury zobaczą w miejscu jakim jest filharmonia, a teraz POjepy wolą w tym czasie iść do galerii i tam pooglądać "kulturę".

 • Odpowiedz łukasz wtorek, 13 lutego 2018 22:57 Umieszczone przez: łukasz

  filharmonia

  ale ja tamtendy nie przejezdzam codziennie ale ta droga powinna byc juz dawno zrobiona,a najlepiej do samego Jeżewa.

 • Odpowiedz wiśta wio wtorek, 13 lutego 2018 23:29 Umieszczone przez: wiśta wio

  RE: real , uważasz, że elektorat PiSuaru odwiedza filharmonię :) beneficjenci 500+ i opieki społecznej moherowe berety oraz małorolni z podłomżyńskich wsi ?

 • Odpowiedz prawda w oczy kole środa, 14 lutego 2018 09:17 Umieszczone przez: prawda w oczy kole

  wiśta wio no tak ci ludzie o których piszesz w/w wolą oglądać Tańce z Gwiazdami w T..skVNie ;) Tak ich POprzyzwyczajaliście. Typowy elektorat PełO, co najpierw mówią, żeby zabrać 500+, żeby za chwilę lider Schetyna powiedział, że 500+ dla każdego dziecka i na pierwsze ;) Wolę 100x tych "małorolnych" niż tępych obłudników spod znaku KOK - Komitet Obrony Koryta.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu