wigilia2018 dom lomza
wtorek, 06 marca 2018 09:45

Będzie już tylko cieplej?

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Choć tegoroczna zima nie gościła u nas zbyt długo, to większość z nas i tak miała jej już dość. Według długoterminowych prognoz pogody nadszedł właśnie jej koniec i teraz ma już być tylko cieplej. Zdaniem synoptyków IMGW do końca tygodnia po zimie nie będzie już nawet śladu.

brico lomza

Dzisiaj jeszcze termometry wskażą przez większość dnia ujemne temperatury i jutro przed południem słupek rtęci również nie sięgnie powyżej zera stopni, ale to już ostatnie dni z takimi temperaturami. Od czwartku zaczną one coraz wyraźniej rosnąć, by w ciągu weekendu osiągnąć już 6 stopni Celsjusza. Oczywiście dodatnie temperatury spowodują, że zniknie śnieg, a tym samym ostatnie oznaki zimy.

W opublikowanej przez IMGW prognozie pogody na dziś i jutro czytamy, że we wtorek 6 marca temperatura maksymalna wyniesie od 0°C do 2°C. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni oraz wschodni. W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Miejscami opady marznące deszczu i deszczu ze śniegiem powodujące gołoledź. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

We środę 7 marca będzie zachmurzenie duże. Miejscami opady śniegu i deszczu ze śniegiem, przejściowo miejscami opady marznące deszczu powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni oraz południowy.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu