jodr szepietowo
środa, 07 marca 2018 08:59

Policyjny pościg przez dwa powiaty za pijanym kierowcą

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Pijanego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, zatrzymali w poniedziałek w nocy policjanci. Zanim do tego doszło 38-letni kierowca seicento uciekał przez teren dwóch powiatów, stwarzając przy tym realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. 

banerwww4

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, w poniedziałek około godziny 00.20 w miejscowości Jabłonka Kościelna próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę seicento. Mimo wyraźnych sygnałów świetlnych, kierujący nie reagował i zamiast zatrzymać się, kontynuował dalszą jazdę, drogą nr 66 w kierunku Zambrowa.

Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Kierowca nie reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy. Uciekając przed policyjnym patrolem, wykonywał niebezpieczne manewry, czym stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

W Zambrowie do pościgu dołączył radiowóz z miejscowej jednostki. Próba zatrzymania pirata drogowego, jaką wspólnie podjęli mundurowi, okazała się bezskuteczna. Kierujący seicento kontynuował dalszą jazdę ulicami Zambrowa ignorując znaki drogowe.

Policjanci drogą radiową ustalili, że jeden radiowóz wyprzedzi fiata i będzie wyhamowywał, a drugi zablokuje go od tyłu. Na ulicy Łomżyńskiej 38-letni kierowca seicento został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

17 komentarzy

  • Odpowiedz pierwszy środa, 07 marca 2018 09:17 Umieszczone przez: pierwszy

    Bo to seicento turbo było

  • Odpowiedz Driver środa, 07 marca 2018 09:25 Umieszczone przez: Driver

    Mały, ale wariat.

  • Odpowiedz PaT - skąd ta nagonka na pijaków ? o tak łatwiej się ślizgać mało kreatywnym psom pasterzy dobrych inaczej ????????????? czemu nie wezmą zamachu na dobroczyńców ludzkości zakutych w pancerne limuzyny ????????? środa, 07 marca 2018 09:33 Umieszczone przez: PaT - skąd ta nagonka na pijaków ? o tak łatwiej się ślizgać mało kreatywnym psom pasterzy dobrych inaczej ????????????? czemu nie wezmą zamachu na dobroczyńców ludzkości zakutych w pancerne limuzyny ?????????

    @ Driver

    nie każdego stać na wyścigówkę przyznaną z urzędu żeby pijakom żyło sięlepiej

  • Odpowiedz Mr. Andrzej Rosiewicz środa, 07 marca 2018 10:02 Umieszczone przez: Mr. Andrzej Rosiewicz

    Wbrew temu, co się teraz mówi, cenzorzy to byli kulturalni, oczytani ludzie. Po polonistyce, dziennikarstwie (...). głównie po kumoterstwie

  • Odpowiedz spiritus bierzcie i pijcie to jest kielich goryczy człowieka skopanego środa, 07 marca 2018 10:06 Umieszczone przez: spiritus bierzcie i pijcie to jest kielich goryczy człowieka skopanego

    Czy czuje pani +cza-czę+, czy cza+czę pani zna?
    Ja pani wytłumaczę, co znaczy cza+cza+cza,
    Ma cza+cza wiele znaczeń i tylko słowa dwa:
    Cza+cza+cza!

  • Odpowiedz BLM83 środa, 07 marca 2018 10:48 Umieszczone przez: BLM83

    Co wy chceta łon tylko jechał swoim pasem.

  • Odpowiedz ghg środa, 07 marca 2018 10:51 Umieszczone przez: ghg

    Teraz biedy mu nie zabraknie, lepiej by się zatrzymał.

  • Odpowiedz szarik środa, 07 marca 2018 11:15 Umieszczone przez: szarik

    Pol promila to żaden pijany,jak popatrzeć na te policyjne interceptors to na smiech człowieka ogarnia nic dziwnego ze przez dwa powiaty dognać czinkoszento nie mogli.Zenada.

  • Odpowiedz Big Cyc środa, 07 marca 2018 11:53 Umieszczone przez: Big Cyc

    Kolejny debil poczuł instynkt zwierza.

  • Odpowiedz BLM83 środa, 07 marca 2018 12:28 Umieszczone przez: BLM83

    Jeszcze kilka powiatów i zdążył by wytrzeźwieć.

  • Odpowiedz Apostolstwem Jezusa w Apostolstwo liścia figowego za jakim tło absurdu - piedestału pomika ks.hipokryzji środa, 07 marca 2018 12:55 Umieszczone przez: Apostolstwem Jezusa w Apostolstwo liścia figowego za jakim tło absurdu - piedestału pomika ks.hipokryzji

    Jeszcze kilku takich inteligentnych inaczej trzeźwych ks. Bronakowskich a księży będzie brakować do grzebania nadziei dzieci utraconych ... ojców utraconych



    ... razem z grzebaniem rozwoju (demograficznego) kościelnego miasta cofającego się w rozwoju do czasów wsi kościelnej około 50 lat uwstecznienia piękny prezent na 600 lecie przygotowała władza "obrońców życia" !!!!!!!!!!!!!!!

    jedyne co pewne to szyki wzrost kościołów na w przeliczeniu na rodzinę nawet tą chodzącą do kościoła przed telewizorem... w obcym mieście i tą na wieki wieków amen przed kościołem uciekającą donikąd

  • Odpowiedz no no środa, 07 marca 2018 13:26 Umieszczone przez: no no

    Mr Andrzeja znowu dopada choroba.Psychiatra nie przyjmuje w tym miesiącu?

  • Odpowiedz Z Kręgu Pierścienia Dobrego Rybaka środa, 07 marca 2018 13:59 Umieszczone przez: Z Kręgu Pierścienia Dobrego Rybaka

    Apostolstwem Jezusa w Apostolstwo liścia figowego za jakim tło absurdu - piedestału pomnika PASTERZY ks.hipokryzji TRZEŹWYCH JAK ORWELLOWSKA ŚWINIA

  • Odpowiedz o cenzurze : konsekwencją aborcji słowa w odleglejszej perspektywie jest wzajemna eksterminacja fizyczna - o co ta spirala przemocy ? środa, 07 marca 2018 14:12 Umieszczone przez: o cenzurze : konsekwencją aborcji słowa w odleglejszej perspektywie jest wzajemna eksterminacja fizyczna - o co ta spirala przemocy ?

    środa, 07 marca 2018 08:55 Umieszczone przez: Profilaktyka a Ty plus ks.pedofile i inni ks.***file

    ks. Bronakowski całe środowisko "psich psychologów" skupił na jednym problemie wokół którego kręcą się z innymi problemami sprytne ks.chłopaczki teraz ks.stare wygi przekazujące dalej spiritus movens dominacji nad "psimi psychologami" oderwanymi od "żyjących inaczej"

  • Odpowiedz anna kowalska środa, 07 marca 2018 20:55 Umieszczone przez: anna kowalska

    To czym policja go gonila?

  • Odpowiedz bacan środa, 07 marca 2018 21:06 Umieszczone przez: bacan

    TRABANTEM.

  • Odpowiedz bezrobotny kowal czwartek, 08 marca 2018 07:29 Umieszczone przez: bezrobotny kowal

    Biedny ten Andrzej oj biedny.
    Wszystkie myśli świata w głowie jednego wariata.