jodr szepietowo
środa, 07 marca 2018 23:46

Ewakuacja w Małym Płocku. Ulatniający się gaz mógł doprowadzić do wybuchu [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Ewakuacja w Małym Płocku. Ulatniający się gaz mógł doprowadzić do wybuchu [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Chwilę grozy przeżyli dzisiaj mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Jana Kochanowskiego w Małym Płocku. Z jednego z mieszkań ulatniał się gaz. Wezwali strażaków. Ci ewakuowali ludzi z mieszkań.

banerwww4

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 21.00. Mieszkańcy bloku przy ul. Jana Kochanowskiego w Małym Płocku zawiadomili straż pożarną o gazie ulatniającym się z mieszkania.

Na miejsce natychmiast przyjechała jednostka z OSP Mały Płock, wozy gaśnicze i techniczne z Kolna oraz karetka pogotowia. Mieszkańcy klatek budynku zostali ewakuowani. W tym czasie strażacy w jednym z mieszkań znaleźli butlę, z której ulatniał się gaz. Została ona zabezpieczona i wyniesiona na zewnątrz. Teraz pomieszczenia są wietrzone. Nikomu nic się nie stało.

Galeria zdjęć

10 komentarzy

  • Odpowiedz ehe czwartek, 08 marca 2018 08:23 Umieszczone przez: ehe

    Pół rodziny tam mam ,a nie wiedziałem, że w Małym Płocku jest BLOK :D

  • Odpowiedz byk czwartek, 08 marca 2018 08:30 Umieszczone przez: byk

    Mieszkańcy klatek budynku zostali ewakuowani.??? Czyli rozumiem, że ci ludzie zamieszkują gromadnie w klatkach schodowych, a nie w mieszkaniach :P Ech, redaktorzy....

  • Odpowiedz bezrobotny kowal czwartek, 08 marca 2018 09:04 Umieszczone przez: bezrobotny kowal

    Sensacja na całą okolicę a wystarczyło tylko otworzyć okno i zakręcić kurek.
    W Małym Płocku mało rozumu.

  • Odpowiedz simka czwartek, 08 marca 2018 10:41 Umieszczone przez: simka

    Propan butan jest cięższy od powietrza, to które okna otworzyć? W mieszkaniach powyżej, poniżej, w piwnicach też? Proponuje bezrobotnemu by poszedł do szkoły, a jak ją skończy to dopiero do roboty.

  • Odpowiedz mała simka czwartek, 08 marca 2018 11:06 Umieszczone przez: mała simka

    Gdy gaz palny cięższy od powietrza trza go załadować do wiader i wynieść na zewnątrz, albo przedmuchać chałupę. Proste jak drut.

  • Odpowiedz Urząd Pracy czwartek, 08 marca 2018 12:35 Umieszczone przez: Urząd Pracy

    Dobrze że takich mądrych ludzi jak Ty jest niewiele. Jesteś taki mądry i doskonały, to co robisz w tej Łomży? Przed Tobą cały świat, wielkie miasta, kariera, pieniądze...

  • Odpowiedz Urząd Pracy czwartek, 08 marca 2018 12:36 Umieszczone przez: Urząd Pracy

    Odpowiedź do "bezrobotny kowal"

  • Odpowiedz xxx. czwartek, 08 marca 2018 12:52 Umieszczone przez: xxx.

    @ Urząd Pracy

    zgniotła go wiara że to samo można osiągnąć na ziemi rodzinnej w prokreacji ojcowizny dającej nadzieję ... matkę ...domu wariatów a nawet armii szaleńców przez honorowych pasterzy ojczyzny ze sztandarem miłości bliźniego doprowadzających do nędzy kowali "własnego losu" którzy zgrzeszyli trwaniem w tej wierze i w porę nie spieprzyli z kościoła opętanych na wieki wieków amen

  • Odpowiedz Sąsiad czwartek, 08 marca 2018 13:34 Umieszczone przez: Sąsiad

    Rakieta pewnie pierwszy ruszył na ratunek

  • Odpowiedz Batory czwartek, 08 marca 2018 15:44 Umieszczone przez: Batory

    Wszystko wydaje się proste do momentu gdy ktoś musi podjąć decyzję, że już można wrócić do mieszkań. Tu bezsprzecznie przydałby się bezrobotny kowal ze swoją wiedzą:;)