jodr szepietowo
czwartek, 08 marca 2018 22:50

Nie tylko konfetti! Wiceminister Zieliński i płeć piękna

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Nie tylko konfetti! Wiceminister Zieliński i płeć piękna fot. MSWiA
Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA lubi przepych i splendor. Na jego cześć zrzucano już konfetti, tańczyły przebrane w hawajskie stroje seniorki. W Łomży specjalnie dla niego wykopano nawet maszt, na którym powiewała flaga UE. Podlaski polityk oprócz doniosłych uroczystości lubi także fotografować się z pięknymi kobietami…

banerwww4

Uroczystości z udziałem wiceministra Zielińskiego mają niebagatelna oprawę. Zawsze są przemówienia, życzenia i okazjonalne odznaczenia. Wiceszef MSWiA nie zwalnia tempa!

Jak zauważyliśmy podlaski polityk lubi fotografować się z pięknymi kobietami, zwłaszcza tymi w mundurach. Nierzadko zachęca sam urodziwe niewiasty do wspólnego zdjęcia. Bez znaczenia czy to podłomżyńska wieś, stolica województwa, czy nawet Warszawa. Wszak piękne kobiety w mundurach służą wszędzie.

Minister zawsze podkreśla, że kobiety w mundurach pełnią te same obowiązki co mężczyźni. Swoją ciężką pracę wykonują z dużym zaangażowaniem wykazując się wielką siłą charakteru, ale także cierpliwością i empatią.

Przekazywanie nowych wozów strażackich czy uroczyste obchody Dnia Kobiet – zawsze jest okazja do sympatycznych zdjęć wiceministra z płcią piękną.

Fot. Policja, MSWiA, Mylomza.pl

17 komentarzy

  • Odpowiedz Jak przegrac wybory cz 1 czwartek, 08 marca 2018 23:59 Umieszczone przez: Jak przegrac wybory cz 1

    Wielkie rzeczy w Łomży też jest kilku darmozjadow na stołkach ktorzy publicznie ślinią się do panienek
    Śmierdzi ten artykuł padlina polityczna a dlaczego wkrótce sie przekonamy

  • Odpowiedz qqqq piątek, 09 marca 2018 05:16 Umieszczone przez: qqqq

    Tylko pięknych kobiet na zdjeciach nie widac

  • Odpowiedz ... piątek, 09 marca 2018 06:34 Umieszczone przez: ...

    @ Jak przegrac wybory cz 1
    "Minister zawsze podkreśla, że kobiety w mundurach pełnią te same obowiązki co mężczyźni."

    nie wim ila kobit świdruje na dole ale w kopalnia trudno wytłumaczyć gender

    a z tym splendorem to też lipa
    JPII nim epatował dozgonnie niestety "Mistyk Wystygł. Wynik: Cynik."

  • Odpowiedz ... piątek, 09 marca 2018 06:37 Umieszczone przez: ...

    @ Jak przegrac wybory cz 1
    przewodnia siła narodu "wyklarowała" taką kulturę że w wyborach "wygrywa" cynizm a tracą "wszyscy"

  • Odpowiedz Lew piątek, 09 marca 2018 07:00 Umieszczone przez: Lew

    Ziemia Łomżyńska jakoś nie ma szczęścia do dobrych przedstawicieli w Sejmie i w rządzie. Zasiadają tam wyłącznie ci, którzy uwielbiają stawać na piedestale, nic nie robiąc dla regionu. Wśród tych okazów jest pani senator, pan poseł czy "latający w obłokach" pan minister. Jakie to gorzkie, kiedy spotyka się naszych miejskich urzędasów, którzy tych niby "dostojników" gotowi są całować po rękach. No cóż coś ostało się z przeszłości.

  • Odpowiedz ... piątek, 09 marca 2018 07:16 Umieszczone przez: ...

    LEW to owoc kalkulacji Zawistowskiego Paetza Stefanka itd kultura ciasna ale własna żaden z tych pasterzy nie podniesie pastorału na kulturę własną i tym pastorałem nie ruszając się z miejsca dowali w terenie konkurencji swoim "członkami" kręcąc jak diabeł ogonem ... przydupników

  • Odpowiedz niech nie wie lewica co robi kurwica zawsze dziewica piątek, 09 marca 2018 08:03 Umieszczone przez: niech nie wie lewica co robi kurwica zawsze dziewica

    @ LEW

    tylko ta gadzina spieprza jak ("związek jaszczurczy") ją złapiesz za ogon to go zrzuca do nory jak po wojnie w 1410 albo 1945 vide Mussolini w duchowej stolicy ... apostolskiej... Państwa Osi co swą zjednoczoną prawicą z Rzymu rozpętał piekielną wojną zaś podstępnie "lewicą" wojnę przypisaną Niemcom czytam Hitlerowcom że niby zaczętą w Polsce podczas gdy front RASY PANÓW wystrzelił jak układ Monachijski co "wykorzystał" Hitlera uwalniając szwung szajbę jak psa spuszczonego z łańcucha na ... na czerwoną zarazę


    bo najlepszą obroną jest atak ... cudzymi łapami

  • Odpowiedz Beeee piątek, 09 marca 2018 08:13 Umieszczone przez: Beeee

    Oni Polskę przeznaczyli na pole piekielnej rozgrywki na pograniczu "kultur" sami dla siebie pozostając logistycznym zapleczem w zaciszu "oka cyklonu"... Beeeee

  • Odpowiedz real piątek, 09 marca 2018 09:15 Umieszczone przez: real

    Przecież ten spaślak uprawia wyłącznie PR. Jeżeli ciągle jest gdzieś w Polsce, coś odsłania i otwiera, to kiedy on pracuje?

  • Odpowiedz enej piątek, 09 marca 2018 09:32 Umieszczone przez: enej

    popieram chodząca kompromitacja czyli typowy aparatczyk partyjny pis którego jedynym wątpliwym moralnie i prawnie sukcesem jest odebranie emerytur wdowom i dzieciom po policjantach którzy zginęli w czasie służby pozostawiając ich bez środków do życia. To jest właśnie prawdziwe miłowanie bliźniego przez takich aparatczyków którzy nagminnie oblegają pierwsze ławy w kościołach.

  • Odpowiedz po co cokolwiek robić, lepiej zarobić i się nie narobić....... piątek, 09 marca 2018 09:44 Umieszczone przez: po co cokolwiek robić, lepiej zarobić i się nie narobić.......

    czekamy na ogłoszenie dymisji, przecież wiceministrowie lecą, więc ten pan jajko jeden z pierwszych po tylu aferach

  • Odpowiedz ajni piątek, 09 marca 2018 10:08 Umieszczone przez: ajni

    gdzie te ładne panie ?

  • Odpowiedz no nie mogę piątek, 09 marca 2018 13:02 Umieszczone przez: no nie mogę

    Niech złodzieje z Pisu oddadzą premię

  • Odpowiedz Andżej piątek, 09 marca 2018 14:31 Umieszczone przez: Andżej

    Show dla plebsu i mediów.

  • Odpowiedz ciekawa piątek, 09 marca 2018 20:49 Umieszczone przez: ciekawa

    Czy Pani, którą wiceminister trzyma za rękę na 13 zdjęciu- to żona?

  • Odpowiedz Pies na złodziei i na  przygłupów piątek, 09 marca 2018 22:06 Umieszczone przez: Pies na złodziei i na przygłupów

    Wielki a pusty łeb PiSowski niech odda premię . Jeszcze takich złodziejskich rządów to nie było w historii Polski po 89roku, nawet komuna tak bezczelnie nie pasła się na naszych podatkach jak te oszołomy kościelne , razem z ojcem tranzystorem , któremu w ciągu 2-lat przekazali 90 milionów

  • Odpowiedz kitoszi piątek, 09 marca 2018 22:18 Umieszczone przez: kitoszi

    tak się pisowska sekta przejęła podczas kampanii wyborczej wykrzykiwaniem hasła Polska w ruinie ,że sama postanowiła zrealizować w praktyce to wydumane hasło i doić ten biedny kraj i swoich rodaków ile się da z kasy