sobota, 10 marca 2018 10:56

Tragedia na drodze. 15-letni kierowca zginął na miejscu [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tragedia na drodze. 15-letni kierowca zginął na miejscu [VIDEO i FOTO] fot. KWP w Białymstoku
Do wypadku doszło w miejscowości Stypułki - Borki w powiecie wysokomazowieckim. Samochód, który prowadził 15-latek zjechał z drogi i wpadł do rzeki. Chłopaka nie udało się uratować. W aucie podróżowało jeszcze czterech nastoletnich kolegów.

planeta asow

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 21.30 w pobliżu miejscowości Stypułki - Borki w powiecie wysokomazowieckim.

Nastolatkowie jechali autem marki renault, który wypadł z drogi, uderzył w przepust mostu i wpadł do rzeki Śliny. Na miejscu zginął 15-latek. Cztery osoby w wieku od 16 do 17 lat trafiły do szpitala.

- Okazało się, że jedna osoba faktycznie znajduje się w środku, a cztery poza pojazdem. Osoba będąca w środku wymagała szybkiej reanimacji. Mimo ponad godzinnej akcji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych - powiedział stacji TVN24 kapitan Wojciech Sokołowski ze straży pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

Galeria zdjęć

22 komentarzy

  • Odpowiedz AA sobota, 10 marca 2018 11:46 Umieszczone przez: AA

    A co tu komentować?

  • Odpowiedz Myciu sobota, 10 marca 2018 13:03 Umieszczone przez: Myciu

    Ciekawe czy mial prawo jazdy???

  • Odpowiedz doktor psychiatrii sobota, 10 marca 2018 15:31 Umieszczone przez: doktor psychiatrii

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • Odpowiedz doktor psychiatrii sobota, 10 marca 2018 15:31 Umieszczone przez: doktor psychiatrii

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • Odpowiedz doktor psychiatrii sobota, 10 marca 2018 15:31 Umieszczone przez: doktor psychiatrii

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • Odpowiedz doktor psychiatrii sobota, 10 marca 2018 15:31 Umieszczone przez: doktor psychiatrii

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • Odpowiedz doktor psychiatrii sobota, 10 marca 2018 15:31 Umieszczone przez: doktor psychiatrii

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • Odpowiedz Stefan Burczymucha sobota, 10 marca 2018 16:49 Umieszczone przez: Stefan Burczymucha

    Tragedia byłaby wtedy gdyby kogoś zabił a sam żył. Czasami sprawiedliwość jest na tym świecie.

  • Odpowiedz cyryl sobota, 10 marca 2018 16:57 Umieszczone przez: cyryl

    15 latek za kierownicą nieźle,a gdzie rodzice?

  • Odpowiedz -.- sobota, 10 marca 2018 17:30 Umieszczone przez: -.-

    O 21.30? To już po dobranocce było. Dlaczego dzieciak jeszcze nie w łóżeczku?

  • Odpowiedz MRX sobota, 10 marca 2018 18:57 Umieszczone przez: MRX

    Co ma stary dziad do tego.pytajac sie w szczerym polu kogos co sie stalo,jak to ma sie do sprawy sie pytam

  • Odpowiedz Dadi sobota, 10 marca 2018 19:07 Umieszczone przez: Dadi

    To się przejechał. W sumie lepiej tak jak miałby że sobą kogoś zabrac

  • Odpowiedz Łomżyniak sobota, 10 marca 2018 20:33 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Redaktorze do jasnej cholery zgłoś pan na policję co ten świr odstawia. Chyba jest na takiego jakiś paragraf.

  • Odpowiedz Łomżanie nie dajcie się pomiatać sobota, 10 marca 2018 20:41 Umieszczone przez: Łomżanie nie dajcie się pomiatać

    oj Łomżyniaki cwaniaki nie masz cwaniaka nad łomżyniaka ale to cwaniactwo krzywdzi zbyt wielu ludzi

  • Odpowiedz Krzyżem Cierpenia Ks.Jezusa w Krzyż Święty Ks.Rasy panów sobota, 10 marca 2018 20:48 Umieszczone przez: Krzyżem Cierpenia Ks.Jezusa w Krzyż Święty Ks.Rasy panów

    @ doktor psychiatrii

    cyt: "Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?"

    czy ty jesteś k u r w o czy jesteś w błędzie wolontariusza nazywając świr potrafi ?????? sądzisz innych względem siebie ???? ciebie na wolontariat w pracy nie stać ???

    zapytaj Ks.Rydzyka Co u wiernych WYZWALA taką pozytywną energię ??? Ojciec wie jak zechce to cie oświeci ;/

  • Odpowiedz Lomzyniak sobota, 10 marca 2018 20:53 Umieszczone przez: Lomzyniak

    I chvj co tu komentowac selekcja naturaalna

  • Odpowiedz baca sobota, 10 marca 2018 21:17 Umieszczone przez: baca

    zginal przez te barierki...

  • Odpowiedz kierowca bombowca sobota, 10 marca 2018 22:04 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Wszystkiemu winne barierki. Wyciąć je w cholerę. No i pokozaczył gówniarz. Jak za fajerę - to w wieku 15 lat się biorą a do żeniaczki - czeka do 40 tki...Świat na głowie stanął.

  • Odpowiedz jaro07 sobota, 10 marca 2018 22:17 Umieszczone przez: jaro07

    15 lat kto mu dal prawko ?

  • Odpowiedz gosc niedziela, 11 marca 2018 13:42 Umieszczone przez: gosc

    WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY .

  • Odpowiedz gosc niedziela, 11 marca 2018 13:43 Umieszczone przez: gosc

    wieczny odpoczynek racz mu dać panie

  • Odpowiedz prezesa_zarządu niedziela, 11 marca 2018 14:01 Umieszczone przez: prezesa_zarządu

    Na wioskach 15 latek za fajerką to normalność. Nawet 12 latek podjeżdża traktorem czy inną maszyną. Od zawsze. Policji na zadupiu nie zobaczysz. Wszystko do czasu, jak na obrazku.