dom lomza
poniedziałek, 12 marca 2018 07:06

Strażacy ochotnicy ćwiczyli swoje umiejętności [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Strażacy ochotnicy ćwiczyli swoje umiejętności [VIDEO i FOTO] fot. OSP Nowogród
W piątek 9 marca na styku miejscowości Jankowo-Skarbowo oraz Jankowo-Młodzianowo w Gminie Nowogród odbyły się kolejne ćwiczenia Ochotniczych Straży Pożarnych. W manewrach wzięły udział OSP Śniadowo, OSP Szczepankowo, OSP Mątwica, OSP Jankowo oraz OSP Nowogród.

brico lomza

Strażacy poznawali techniki gaszenia pożarów wewnętrznych, a także przypominali sobie zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem instruktorów i kolegów z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Łomży.

Na zakończenie, w piwnicy budynku w Jankowie, strażacy z Łomży pokazali w bardzo realistycznych warunkach pożar wewnętrzny. Wszyscy biorący udział w ćwiczeniach wyposażeni w aparaty powietrzne wchodzili do budynku i doskonalili techniki gaszenia pożarów wewnętrznych.

OSp Nowogród

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz doktor psychiatrii poniedziałek, 12 marca 2018 07:47 Umieszczone przez: doktor psychiatrii

    Szanowna Redakcjo zanim niedorozwiniety człowiek się obudzi proszę ugasić jego chore poczynania w zarodku - wystarczy przecież zablokować IP i po kłopocie.
    Być może debil będzie walił głową w ścianę zdesperowany ale inni będą mieć spokój.
    Z poważaniem doktor psychiatrii Stefan Burczymucha.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu