dom lomza
wtorek, 13 marca 2018 08:06

Kompletnie pijany wiózł dzieci i żonę. Wcześniej miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów!

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna miał niemal 3,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W takim stanie 34-latek przewoził żonę i dwoje małych dzieci. Mieszkaniec gminy Wąsosz trafił do policyjnego aresztu, natomiast jego rodzina pod opiekę lekarzy.

Policjanci z grajewskiej komendy, w miniony piątek, patrolując rejon gminy Wąsosz zauważyli rozbite audi stojące na poboczu. Przy samochodzie stał mężczyzna oraz kobieta z dwojgiem dzieci. Jak wstępnie ustalili policjanci 34–latek kierując autem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie mężczyzna przewoził swoją żonę oraz dwoje małych dzieci. Po sprawdzeniu 35-latka w policyjnych systemach, mundurowi ustalili również, że ma on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mieszkaniec gminy Wąsosz trafił do policyjnego aresztu, natomiast jego rodzina pod opiekę lekarzy. 34-latek usłyszał już zarzut. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

4 komentarzy

 • Odpowiedz kierowca.pl wtorek, 13 marca 2018 09:18 Umieszczone przez: kierowca.pl

  Kompletny debil inaczej go nie można nazwać. Tak się nawalić i jeszcze własną rodzinę narażać. A co na to żona, czy aż tak zniewolona?

 • Odpowiedz bo Rósiewicz wtorek, 13 marca 2018 09:42 Umieszczone przez: bo Rósiewicz

  Proponuję powołanie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Demograficznych

  zamiast bałamuctwa religijnego dokonanego upadłą mentalnością celibatariuszy powodujących fikcjami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 • Odpowiedz Wpis wtorek, 13 marca 2018 09:53 Umieszczone przez: Wpis

  Zabrać 500+

 • Odpowiedz moni wtorek, 13 marca 2018 15:31 Umieszczone przez: moni

  pewnie toksyczny związek, żona zaszantażowana i znosiła takie zachowanie mężulka...

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu