wtorek, 13 marca 2018 08:06

Kompletnie pijany wiózł dzieci i żonę. Wcześniej miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów!

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna miał niemal 3,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W takim stanie 34-latek przewoził żonę i dwoje małych dzieci. Mieszkaniec gminy Wąsosz trafił do policyjnego aresztu, natomiast jego rodzina pod opiekę lekarzy.

brico lomza

Policjanci z grajewskiej komendy, w miniony piątek, patrolując rejon gminy Wąsosz zauważyli rozbite audi stojące na poboczu. Przy samochodzie stał mężczyzna oraz kobieta z dwojgiem dzieci. Jak wstępnie ustalili policjanci 34–latek kierując autem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie mężczyzna przewoził swoją żonę oraz dwoje małych dzieci. Po sprawdzeniu 35-latka w policyjnych systemach, mundurowi ustalili również, że ma on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mieszkaniec gminy Wąsosz trafił do policyjnego aresztu, natomiast jego rodzina pod opiekę lekarzy. 34-latek usłyszał już zarzut. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

W górę