wtorek, 13 marca 2018 08:54

Zwierzęta na drodze przyczyną kolizji [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Łoś, który wczoraj wieczorem niespodziewanie wybiegł na drogę tuż przed nadjeżdżającego seata, spowodował groźnie wyglądającą kolizję. Auto po niej nie nadawało się do dalszej jazdy, natomiast zwierzę pobiegło dalej. To nie jedyny wczoraj przypadek wtargnięcia zwierzęcia na drogę. Przyczyną innego zdarzenia, choć nie wyglądającego tak groźnie, był pies.

brico lomza

Do zderzenia seata toledo z łosiem doszło około godz. 22.00 na drodze krajowej nr 61 tuż za Kisielnicą. Kierujący autem 21-latek był trzeźwy, co jednak nie pomogło w uniknięciu zderzenia z potężnym zwierzęciem. Jak wygląda po nim auto można zobaczyć na naszych zdjęciach. Seat po kontakcie z łosiem wylądował w rowie, a policjanci, ze względu na poważne uszkodzenia pojazdu, musieli zatrzymać jego dowód rejestracyjny.

Zderzenie z łosiem nie było wczoraj jedynym zdarzeniem na drodze z udziałem zwierząt. Do drugiego, a właściwie pierwszego patrząc chronologicznie, doszło około godz. 19.30 na drodze krajowej nr 63 w okolicach Zosina. Przed jadącego volkswagena wtargnął pies. Tym razem kierowcy udało się uniknąć zderzenia, jednak manewr omijania psa zakończył się również w rowie. W tym przypadku jednak uszkodzenia auta były bez porównania mniejsze. Kierujący również był trzeźwy.

Galeria zdjęć

W górę