dom lomza
środa, 14 marca 2018 13:16

74-letni mężczyzna zginął w wypadku

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
74-letni mężczyzna zginął w wypadku fot. KWP Białystok
W miejscowości Podłatki Małe niedaleko Wiśniewa, na drodze serwisowej wzdłuż trasy S8, doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. 74-letni mężczyzna kierujący Audi A4 zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

brico lomza

Jak poinformowała mł. asp. Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP Białystok, mężczyzna l. 74 jadąc samochodem Audi A4 prawdopodobnie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Osoba ta zginęła na miejscu. Nie ma utrudnień w ruchu.

- Zdarzenie miało miejsce na tzw drodze lokalnej. Policjanci są na miejscu, realizują czynności pod ścisłym nadzorem prokuratora - przekazuje policjantka.

Zgłoszenie wypadku wpłynęło około godz. 10.50.

12 komentarzy

  • Odpowiedz poldu środa, 14 marca 2018 13:52 Umieszczone przez: poldu

    no.. no wlasnie,jak nie row to qurva drzewo.

  • Odpowiedz Rajdowiec Amator środa, 14 marca 2018 14:43 Umieszczone przez: Rajdowiec Amator

    A pewnie dziadek za szybko jechał?

    Powycinać te cholerne drzewa przy drogach,żadnego pożytku z nich nie ma!

  • Odpowiedz szurumburum środa, 14 marca 2018 15:38 Umieszczone przez: szurumburum

    A drzewo nic nie ucierpiało.
    Kto wolniej jedzie ten dalej zajedzie.

  • Odpowiedz alan4646 środa, 14 marca 2018 15:39 Umieszczone przez: alan4646

    może miał zawał debile! może zasłabł? jak nie winny rów, to drzewo... a kierowcy którzy zappieprzają, albo zdarzenia losowe jak zasłabnięcie to też wina drzewa? leczcie się głupki

  • Odpowiedz czytelnik środa, 14 marca 2018 16:38 Umieszczone przez: czytelnik

    gdyby nie było drzewa, to byłby chłop.

  • Odpowiedz Ekolog1212 środa, 14 marca 2018 16:38 Umieszczone przez: Ekolog1212

    Ale żeby nie drzewo to auto by się zatrzymało w miękim gruncie,lecz się sam głupku.

  • Odpowiedz gość środa, 14 marca 2018 17:09 Umieszczone przez: gość

    A ja sie pytam Gdzie byli rodzice?
    A nie,czekaj... Niedostosowanie szybkośći do warunkow panujących na drodze?

  • Odpowiedz spejson środa, 14 marca 2018 17:21 Umieszczone przez: spejson

    zeby nie było tych pieprz... drzew to by poleciał w pole i tyle a tak po co to komu przy drodze??

  • Odpowiedz szalony Antek środa, 14 marca 2018 17:44 Umieszczone przez: szalony Antek

    ...teraz POrównajcie, czy brzoza w Smoleńsku mogła uciąć skrzydło...

  • Odpowiedz Huzar środa, 14 marca 2018 18:36 Umieszczone przez: Huzar

    Co to znaczy "...prawdopodobnie z nieustalonych przyczyn..."?

  • Odpowiedz beka środa, 14 marca 2018 23:42 Umieszczone przez: beka

    Antek co ty pie.dolisz. Jak można pień drzewa porównać do konarów! Tuman zawsze będzie debilem.

  • Odpowiedz S niedziela, 18 marca 2018 18:11 Umieszczone przez: S

    .