niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
niedziela, 18 marca 2018 14:49

Nocna bójka z użyciem kija bejsbolowego. Mężczyznę przejechano autem

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne fot. OSP Grajewo
Policja i strażacy zostali wezwani do potrącenia. Na miejscu okazało się jednak, że wcześniej doszło do poważnej bijatyki między dwiema grupami osób. Pod jednym z grajewskich lokali użyto m.in. kija bejsbolowego, a na koniec rozróby samochodem po mężczyźnie miał przejechać jeden z uczestników bójki. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

brico lomza

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21.00 na ul. Dwornej w Grajewie.

Policja i straż zostali wezwani pierwotnie do potrącenia. Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych okazało się, że wcześniej doszło tutaj do bójki z udziałem dwóch grup ludzi.

W ruch poszły nie tylko pięści ale także niebezpieczne narzędzia – m.in. kij bejsbolowy. Na koniec rozróby pod jednym z grajewskich lokali samochodem po mężczyźnie miał przejechać jeden z uczestników bójki.

Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawca potrącenia uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalają szczegóły zajścia oraz szukają uczestników niebezpiecznej burdy.

14 komentarzy

  • Odpowiedz recepta na debili niedziela, 18 marca 2018 14:53 Umieszczone przez: recepta na debili

    dobrze że takie debile sami się eliminują
    powinny być regularne cotygodniowe ustawki aż zostanie jeden najsilniejszy i go wysłać w podróż na marsa jako samca alfa

  • Odpowiedz Dadi niedziela, 18 marca 2018 15:24 Umieszczone przez: Dadi

    Haha dobre Boże gdzie rozum to inny świat dziki zachod. I powinni sami się wyeliminowac

  • Odpowiedz Wiadro123 niedziela, 18 marca 2018 15:46 Umieszczone przez: Wiadro123

    Ku*wa szkoda typa

  • Odpowiedz zainteresowany niedziela, 18 marca 2018 16:14 Umieszczone przez: zainteresowany

    haha, popieram Cię "recepta na debili". Co tydzień sparing idiotów, świat byłby piękniejszy bez nich :)

  • Odpowiedz ¯\\\_(ツ)\_/¯ niedziela, 18 marca 2018 16:27 Umieszczone przez: ¯\\\_(ツ)\_/¯

    B.K.R.

  • Odpowiedz Golniem niedziela, 18 marca 2018 16:57 Umieszczone przez: Golniem

    Grajewo kiedyś to scyzoryk a teraz bejsbol?Się porobiły czasy.

  • Odpowiedz Gangster niedziela, 18 marca 2018 17:55 Umieszczone przez: Gangster

    Dobrze że na mnie nie trafili

  • Odpowiedz ester niedziela, 18 marca 2018 18:33 Umieszczone przez: ester

    BGR-Boże Gdzie Rozum???

  • Odpowiedz czytelnik niedziela, 18 marca 2018 19:00 Umieszczone przez: czytelnik

    jaka przemiana w Grajewie ze scyzoryków na bejsbole?

  • Odpowiedz Dadi poniedziałek, 19 marca 2018 09:07 Umieszczone przez: Dadi

    BGR to widać jak oni nawet jeżdżą samochodami ze tam jest jakiś stan wodogłowia kþory im przeszkadza w prowadzeniu

  • Odpowiedz Pani z okolic poniedziałek, 19 marca 2018 11:31 Umieszczone przez: Pani z okolic

    hmm z tej strony Pani z Grajewa. Lepiej jak jeżdża po gościu autem niż chora psychopatreza zamyka dzieci za szafa i robi z nich kaleki. Upośledzeni sąsiedzi nic nie widza nikt nie reaguje wiec sory ... Lomza nie jest lepsza. podac wiecej przykladów ? w Greajewie przynajmniej możesz wsiąść w pociag i pojechać a na tym zadupi
    ? rzeka do której sikaja krowy hahaha , grajewo czyste jeziorka !

  • Odpowiedz hehemir poniedziałek, 19 marca 2018 13:27 Umieszczone przez: hehemir

    Wieśniaro z Grajewa wiesz,że ludzie mają własne samochody?

  • Odpowiedz hehemir poniedziałek, 19 marca 2018 13:27 Umieszczone przez: hehemir

    Wieśniaro z Grajewa wiesz,że ludzie mają własne samochody?

  • Odpowiedz Pani z okolic poniedziałek, 19 marca 2018 15:27 Umieszczone przez: Pani z okolic

    chyba kradzione osemo, greanatem od pługa oderwana cioto