sobota, 07 kwietnia 2018 14:11

Wtargnął na jezdnię. Doznał otwartego złamania [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wtargnął na jezdnię. Doznał otwartego złamania [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Na drodze chwila nieuwagi, połączona z brakiem rozsądku wystarczy, by doznać poważnego uszczerbku na zdrowiu. Przekonał się o tym w dziś pewien pijany pieszy. Z otwartym złamaniem trafił do łomżyńskiego szpitala. Przed przybyciem załogi karetki pogotowia pomocy udzielił świadek zdarzenia, który ranę obandażował materiałem i unieruchomił nogę poszkodowanego.
techmatix2

Do zdarzenia doszło dziś przed o godz. 13.00 . Wtedy to w miejscowości Morgowniki, na trasie Nowogród – Zbójna przebywał pijany. W pewnym momencie delikwent wprost z pobocza wkroczył na jezdnię, pod koła nadjeżdżającej toyoty.

Kierujący pojazdem próbował uniknąć zderzenia, ale niestety mimo wszystko pieszy został uderzony.

Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia.

Galeria zdjęć

13 komentarzy

  • Odpowiedz Łomża miasto na górze sobota, 07 kwietnia 2018 15:07 Umieszczone przez: Łomża miasto na górze

    i znowu ta lewacka grupa ratownicza Jehowych z TVN'uuuu

  • Odpowiedz +++ sobota, 07 kwietnia 2018 16:31 Umieszczone przez: +++

    pijany poddał się nie wytrzymał współżycia z kulturą wiernych karitasu

  • Odpowiedz sobota, 07 kwietnia 2018 17:39 Umieszczone przez: "Ojczyzna" - czuję się jak "kołtun" i „ograniczona”

    - Nie rozumiem, jak można uprawiać taką kołtuńską politykę, która jest zamówiona przez hierarchów kościelnych - powiedział Krzysztof Mieszkowski z .Nowoczesnej podczas obrad sejmowej komisji zdrowia(psychicznie pokręconej "Ojczyzny", których głównym tematem była dostępność zwrotu "pigułki" "dzień po".... skonsumowaniu nagród w pigułce

  • Odpowiedz sobota, 07 kwietnia 2018 17:41 Umieszczone przez: "Ojczyzna" - czuję się jak "kołtun" i „ograniczona”

    - Nie rozumiem, jak można uprawiać taką kołtuńską politykę, która jest zamówiona przez hierarchów kościelnych - powiedział Krzysztof Mieszkowski z .Nowoczesnej podczas obrad sejmowej komisji zdrowia(psychicznie pokręconej "Ojczyzny" - pieszczotliwe wtrącenie), których głównym tematem była dostępność zwrotu "pigułki" "dzień po".... skonsumowaniu nagród w pigułce

  • Odpowiedz xsawier sobota, 07 kwietnia 2018 20:48 Umieszczone przez: xsawier

    Wszystko dobrze , ale czy tym ambulansem nie można było zaparkować na zajezdni stojąc na środku jej długości ? Kto temu gościowi za fajerą dał uprawnienia ? Stojąc tak jak święta krowa stwarza zagrożenie !

  • Odpowiedz ... sobota, 07 kwietnia 2018 21:06 Umieszczone przez: ...

    xsawier

    jak święta krowa to stoi znak drogowy co sam siebie karze nakazem omijania

    no ale żeby to lepiej dostrzec to musiałaby wrócić do Łomży kultura 3 Mędrców zastąpiona przez uczonych w piśmie t/uczonych w prawie kultem Trzech Króli których nigdy nie było w Betlejem

    i nawet budowa kolejnego kościoła nie zrekompensuje strat spowodowanych tym WYPARCIEM jakie stało się powszechne w Kościele powszechnym

  • Odpowiedz mlody sobota, 07 kwietnia 2018 21:14 Umieszczone przez: mlody

    xsawier niemasz doczego sie czepiac? Własciciel pojazdu zatrzymał sie zaraz po incydencie mozliwie najgłebiej na poboczu(nad samym metrowym rowem) , poszkodowany lezal na zajezdni. Pewnie miał cofnać i przejechac po chłopie.....zeby nie zagradzać cześciowo jezdni.... karetka tez miała pewnie na poszkodowanego wjechac!?!
    ciekawe czy gdybyś zobaczył gnaty wystające z nogi to rozmyślał byś o doskonałym zaparkowaniu samochodu, a nie w pierwszej kolejnosci o pomocy.
    Jezeli masz pisac takie wypocinowe komentaze to lepiej nic nie pisz....

  • Odpowiedz +++ sobota, 07 kwietnia 2018 21:27 Umieszczone przez: +++

    @ młody

    nie rozumiesz że najważniejsze by znak prawem chroniony ochronić przed bandytami za kierownicą i po to są te wysokie krawężniki z granitu by święta krowa stała godnie jak granitowy ołtarz

  • Odpowiedz zonk sobota, 07 kwietnia 2018 22:03 Umieszczone przez: zonk

    DO +++ nie rozumiem czemu tabletek na głowę nie wziąłeś człowieku... cos niedobrego ci się dzieje z psychiką. Poczytaj swoje inne komentarze, czy cos mądrego wnosisz ...
    Z ciekawości sprawdziłem co piszesz. bosze!!! gdzie sie tacy ludzie uchowali i po co im internet dany, Niestety straciłem całe 3 sek. czytając twoje głupoty.
    I jakieś zboczenie masz na punkcie religii

    A znaki w takich miejscach stoją aby baranki nie wyprzedzały na tym zakręcie, jak juz chca, to sami sobie krzywde zrobią na tym znaku a nie zabiją osób 3-cich jadących z przeciwka.

  • Odpowiedz Jak trwoga to do kościoła niedziela, 08 kwietnia 2018 05:30 Umieszczone przez: Jak trwoga to do kościoła

    $ zonk

    zgodnie z regułą postępowania
    Im gorzej Tym lepiej

  • Odpowiedz +++ niedziela, 08 kwietnia 2018 07:01 Umieszczone przez: +++

    zonk
    nie rozumiem jakie tabletki masz na myśli człowieku...sugerujesz pomoc farmakologiczną skutki bez usuwania przyczyny ?

    lecz się sam lekarzu matki kościoła POjebanej+ Ojczyzny zasranej przez tych co z gęby dupę robią "bogu na chałę" ludziom na "lekarstwo"

  • Odpowiedz Kierowca,pl niedziela, 08 kwietnia 2018 14:31 Umieszczone przez: Kierowca,pl

    Jakby jechał powoli to by się zatrzymał,kierowcy powinni jeździć 5km/h w miejscach występowania ludzi i zwierząt domowych lub leśnych.

  • Odpowiedz Uwaga Uwaga nadchdzi ko ma 33/h niedziela, 08 kwietnia 2018 14:37 Umieszczone przez: Uwaga Uwaga nadchdzi ko ma 33/h

    @ Kier...

    a przed samochodem powinien biegnąć goniec ze smartfonem i wysyłać komunikaty oflagowane ostrzegawczym SMS'em a zaeaz z tyłu powinien jechać pojazd specjalny ze świątyni olejami bo przezorny zawsze ubezpieczony