poniedziałek, 09 kwietnia 2018 09:34

Uwaga kierowcy. Karambol na DK 61. Droga zablokowana [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Uwaga kierowcy. Karambol na DK 61. Droga zablokowana [FOTO] fot. Paweł Wądołowski
Na drodze Krajowej nr 61 pomiędzy Łomżą a Stawiskami doszło do zderzenia czterech pojazdów. Droga jest obecnie zablokowana, a Policja wyznaczyła objazdy. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala. Na razie nie wiadomo jak długo droga będzie nieprzejezdna. Na miejscu pracują wciąż policjanci.
techmatix2

Do zdarzenia doszło około godz. 9.00 na wysokości miejscowości Karwowo przed Stawiskami od strony Łomży. Uczestniczyły w nim cztery pojazdy. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący Volkswagenem LT chcial skręcić w lewo, zatrzymał się, a za nim zatrzymały się również dwa z trzech pojazdow tj Vivaro i Kia. Nie zatrzymał się TIR marki DAF. Doszło do zderzenia i tzw. efektu domina.

W miejscu wypadku droga jest zablokowana. Objazdy: z Łomży na Kolno i Stawiski, a od Grajewa ze Stawisk na Kolno.

Galeria zdjęć

13 komentarzy

  • Odpowiedz Nie jest ważne czy w Polsce będzie jak BÓG przykazał najważneijsze by wszystkie drogi prowadziły do nieba ale kiniecznie przez cmentarz poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:22 Umieszczone przez: Nie jest ważne czy w Polsce będzie jak BÓG przykazał najważneijsze by wszystkie drogi prowadziły do nieba ale kiniecznie przez cmentarz

    tak i efekt ...

    nie efektywnie budowanych ciągów komunikacyjnych projektowanie świątyń wychodzi znacznie lepiej inżynierom dobrostanu których głównym założeniem jest zaspokojenie potrzeb nosiciela któremu społeczeństwo lata koło dupy jak owce pasterzom którzy w żaden sposób nie są przecież organizacją pasożytniczą co zresztą skorumpowany egzorcysta wyjaśnił radnym Łomży

    bo

    Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.

    Nie jest ważne czy w Polsce będzie jak PAN (BÓG) OJCIEC przykazał ale by paśnik był w pełni katolickim korytem który tym pasterzom przenigdy nie był betlejemskim żłobem

    no ale musi wrócić kultura 3 Mędrców ze wschodu wyparta przez kult Trzech Króli których nigdy nie było w Betlejem

    i z przykrością stwierdzam że tylko to pogorszy wybudowanie kolejnej Świątyni poświęconej opatrzności tyleż Boskiej co Bałwochwalczo utrzymywanej z Łaski hierarchów zasiadających na Boskim tronie złodziei chwały chrystusowej co z Kościoła uczynili Skarbnicę Zbójców czerpiących dostatek z cudzej ofiary

  • Odpowiedz lomzyniak poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:31 Umieszczone przez: lomzyniak

    chyba raczej wyhamował :) vivaro lekko stukniete a kia prawie nie tknieta i ludzie cali

  • Odpowiedz lomzyniak poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:31 Umieszczone przez: lomzyniak

    chyba raczej wyhamował :) vivaro lekko stukniete a kia prawie nie tknieta i ludzie cali

  • Odpowiedz warszawiak poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:44 Umieszczone przez: warszawiak

    lomzyniak - chyba raczej nie wyhamował! Bo jakby wyhamował to by nie było wypadku!

  • Odpowiedz zwawy poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:48 Umieszczone przez: zwawy

    Tak się kończy jazda na zderzaku!

  • Odpowiedz Alleluja w Łomży to FALSTART może i Komediodramat cynicznych wyznawców religijnie t/uczonej dulszczyzny poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:57 Umieszczone przez: Alleluja w Łomży to FALSTART może i Komediodramat cynicznych wyznawców religijnie t/uczonej dulszczyzny

    @ ...ak

    wypadku by nie było żeby ciasna droga miała szersze skrzyżowanie zaprojektowane jak Bóg przykazał z ...godnie z prawem naturalnym postępu z jakim nie po drodze skorumpowanym egzorcystom np. z pogotowia ratunkowego

    ps

    kończy się oktawa Zmartwychwstania 'pańskiEGO' Jezusa a jeszcze w parku parafiach czworaków Kościoła Łomżyńskiego Jezusa nie zdjęto nawet z Krzyża Świętego

    ba nawet obok jego krzyża nie postawiono pozostałych dwuch krzyży więc ????????

    Alleluja w mieście to FALSTART ???

    co najmniej FARSA !!!!!!

  • Odpowiedz +++ poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:58 Umieszczone przez: +++

    @ ...wy

    tak się posuwa życie w labiryncie nadziei

  • Odpowiedz droga śmierci - na którą zwrucił uwagę SUFLER papieża Franciszka poniedziałek, 09 kwietnia 2018 11:23 Umieszczone przez: droga śmierci - na którą zwrucił uwagę SUFLER papieża Franciszka

    "Módlmy się o to, aby osoby odpowiedzialne politycznie i wojskowo wybrały inną drogę, drogę negocjacji, jedyną, która może doprowadzić do pokoju, a która nie byłaby drogą śmierci i zniszczenia".

  • Odpowiedz wierny poniedziałek, 09 kwietnia 2018 14:00 Umieszczone przez: wierny

    Pomudl się o wykształcenie dla siebie, bo zwrucił moją uwagę tfuj analfabetyzm

  • Odpowiedz dekalogiem analfabety w dekalog uczonych w piśmie t/uczonych w prawie do schematu rasowego wykształcenia poniedziałek, 09 kwietnia 2018 14:43 Umieszczone przez: dekalogiem analfabety w dekalog uczonych w piśmie t/uczonych w prawie do schematu rasowego wykształcenia

    @ idź ty wierny nie żartuj sobie z poważnych spraw do jakich dąży prokreacja

    wszak oralne wykształcenie
    c z ł o n k ó w
    e p i s k o p a t u powtarzających swoje nieczyste elementarne oremus
    pozostawia wiele do życzenia
    może powinni zostać analfabetami jak Jezus żeby mogli pójść dalej z Jezusem żeby mogli przekroczyć rubikon tego swojego wykształcenia

    zauważ że Jezus właśnie uczonym w piśmie
    wytknął tę wadę z powodu której stracili Ducha Prawa Prawodawcy "i jeszcze" Pisma Święte stały się dla nich "wyschnięte" stały się suchym źródłem - martwym źródłem martwego słowa umartwionych na modlitwie "żywych trupów" ...


    ... na boga to o dzianych w śmieciowe dyplomy uczelni teologicznych w przeciwieństwie do Jezusa i Maryi - na tym polega Jego Boskość a Jej cnota Boska (taki skrót myślowy) Ty wykształcony jesteś zapewne to rozumiesz lepiej niż analfabeta

  • Odpowiedz BMW poniedziałek, 09 kwietnia 2018 16:17 Umieszczone przez: BMW

    Tak też się kończy wyprzedzanie każdego i wszędzie nawet jak nie ma miejsca to wyprzedzi i wepcha się w lukę którą sobie zostawiasz żeby właśnie nie jechać komuś na zderzaku a ciebie zmusza do hamowania oraz tych za tobą i tak się ciągnie sznur aut zamiast wszyscy jechać równą prędkością i nie pchać się na silę jeśli i tak jedzie 20 aut przed nami .

  • Odpowiedz 44 wtorek, 10 kwietnia 2018 07:21 Umieszczone przez: 44

    Słusznie prawisz! Ile to razy już tak było, że jedzie "procesja", a co chwila jakiś prędki się wyrwie bo dla niego za wolno. Wyprzedzi ze dwa auta i odpuszcza, bo dopiero do niego dociera, że to nie ma sensu. Niepotrzebnie tylko stwarza zagrożenie...

  • Odpowiedz TYdzień świattła życia wtorek, 10 kwietnia 2018 08:29 Umieszczone przez: TYdzień świattła życia

    @ 44

    no i twoje "słowo boże" widłami cenzury zostało wyrwane z kontekstu i tak się posuwa życie w labiryncie nadziei zwanym ciemnogrodem