wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:39

Dwa wykroczenia, 15 punktów i zabrane prawo jazdy

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Nie dość, że w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h, to jeszcze wyprzedzał inny pojazd w miejscu niedozwolonym. Wyczyny kierowcy mercedesa nie uszły uwadze policjantów, którzy zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem. Na konto mężczyzny trafiło też 15 punktów karnych.

brico lomza

Kolneńscy policjanci ruchu drogowego, w miniony piątek, w miejscowości Stary Gromadzyn, zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego kierowcę mercedesa. Mężczyzna ten w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 104 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 54 km/h. Dodatkowo, 27-latek wyprzedzał inny pojazd w miejscu niedozwolonym.

Nieodpowiedzialnemu kierującemu zatrzymane zostało prawo jazdy. Za popełnione wykroczenia 27-latek został również ukarany mandatem karnym w wysokości 600 złotych, a jego konto zasiliło 15 punktów karnych.

Warto zaznaczyć, że miejsce w którym mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej zostało wskazane przez mieszkańców miejscowości Stary Gromadzyn na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

5 komentarzy

 • Odpowiedz ziarno_prawdy poniedziałek, 09 kwietnia 2018 14:38 Umieszczone przez: ziarno_prawdy

  Jestem za karaniem idiotow drogowych, ale system karny to rzeczywiście mamy chory.
  Kierowca dostał mandat zabrali mu prawko to jakim sposobem założyli mu jeszcze 15 punktów. Brakuje jeszcze zlicytowania pojazdu i na koniec 3 miesiące więzienia, a co tam jak szaleć to szaleć:)

 • Odpowiedz Zenon1 poniedziałek, 09 kwietnia 2018 15:23 Umieszczone przez: Zenon1

  Nie wiem czego tu nie można zrozumieć? Zatrzymują gościa dostaje 600zł oraz 15 punktów i zatrzymują prawko na 3 miesiące za przekroczenie prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym.

 • Odpowiedz presjonizm poniedziałek, 09 kwietnia 2018 15:56 Umieszczone przez: presjonizm

  a za każde plus kara śmierci łączny wyrok 4 kary śmierci na raz ...

  się nie śmiejcie takie wyroki były jak włodarze sprawowali władze wedle widzi misia tak spalono kobietę wedle miejscowości Wizna pewnie dlatego nie zrobiono jej muralu

 • Odpowiedz louis poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:46 Umieszczone przez: louis

  Yanosik ostrzega przez policją i mandatu nie ma

 • Odpowiedz podatnik. poniedziałek, 09 kwietnia 2018 22:27 Umieszczone przez: podatnik.

  Czy ktoś w tym mieście jest w stanie wyegzekwować prawidłowe parkowanie pojazdów na ul.Senatorskiej na przeciw II LO tak żeby pojazdy nie blokowały i nie zasłaniały wyjazdu z bramy i garażu prywatnych budynków?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu