wigilia2018 dom lomza
wtorek, 10 kwietnia 2018 12:44

Gmina Piątnica z dotacją od marszałka

Napisane przez  inf. prasowa
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Gmina Piątnica z dotacją od marszałka fot. Gmina Piątnica
Gmina Piątnica zmodernizuje i wyposaży Dzienny Dom Senior-WIGOR w Górkach-Sypniewie. Na dzisiejszym posiedzeniu Zarząd Województwa przyznał dofinansowanie na ten cel z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

brico lomza

Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Sąsiedzi" i zgłosiła swój projekt do konkursu, ogłoszonego przez LGD. Otrzymała na jego realizację 181 tys. zł (sama inwestycja kosztuje 213 tys. zł).

Dzięki temu budynek, w którym spędzają czas seniorzy, zostanie zmodernizowany, docieplony, zyska nową elewację. Powstanie boisko do piłki siatkowej, siłownia zewnętrzna, stolik do gry w szachy, altana z ławami i stołem, a dojazd do budynku zostanie utwardzony.

Realizacja tych działań, zgłoszonych przez Lokalne Grupy Działania, jest możliwa dzięki Rozwojowi Lokalnemu Kierowanemu przez Społeczność (RLKS), czyli instrumentowi funkcjonującemu w ramach programu regionalnego. Samorząd województwa przeznaczył na niego aż 59 mln euro. W ramach RLKS konkursy na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego przeprowadzają Lokalne Grupy Działania.

10 komentarzy

 • Odpowiedz Ms dek wtorek, 10 kwietnia 2018 18:29 Umieszczone przez: Ms dek

  Brawo panie wójcie! Tylko tak dalej!

 • Odpowiedz kitoszi wtorek, 10 kwietnia 2018 18:38 Umieszczone przez: kitoszi

  pic na wodę fotomontaż Tylko tak dalej

 • Odpowiedz Szu wtorek, 10 kwietnia 2018 22:16 Umieszczone przez: Szu

  Kozicki i Kłysa , najlepsi samorządowcy w okolicy.

 • Odpowiedz Szu wtorek, 10 kwietnia 2018 22:17 Umieszczone przez: Szu

  Kozicki i Kłys.

 • Odpowiedz enej wtorek, 10 kwietnia 2018 23:18 Umieszczone przez: enej

  Kłys tak ale Kozicki to mocna przesada to tak jakby Ferrari postawić obok Trabanta

 • Odpowiedz Ola A środa, 11 kwietnia 2018 06:57 Umieszczone przez: Ola A

  Każda gmina jest inna i z całą pewnością wójtowie z różnych gmin ze sobą nie rywalizują bo po co i o co. A takie podpuch są prymitywne.
  Na pewno wójtowie z Dobrej Zmiany - widać że bardzo dużo robią , pozyskują środki unijne, oczywiście najwięcej Mariusz Chrzanowski ale i Kłys i Kozicki to dobrzy wójtowie.
  W gm. Łomża widać kolosalną różnicę między poprzednim gitarzystą a obecnym Panem Piotrem Kłys

 • Odpowiedz drwina z wielce 'cherześcijańskiej' Pańszczyzny rycerskich popychadeł duszpasterstw wszelkich środa, 11 kwietnia 2018 07:22 Umieszczone przez: drwina z wielce 'cherześcijańskiej' Pańszczyzny rycerskich popychadeł duszpasterstw wszelkich

  @ Ola A

  nie uprawiaj tautologii to że Kłys panem widać z treści nazwiska i imienia które nie jest żeńskie i nijakie

  no chyba że ironizujesz z Panowania pana ... który jest Panem jak nie przymierzając służba bliźnim sprawowana przez panujących nam miłosiernie w feudalnym średniowieczu do którego partia plus zawraca z duchem bArki JPII prokreację z dorobku ojcowizny przedkładając na dorobek ojczyzny 'owieczek' pasterzy dobrych inaczej dla biednych jak dziady pod kościołem którzy przy duszpasterstwie rodzin ptry rodów nie przetrwają bez wielkopańskiego karitasu

 • Odpowiedz kitoszi środa, 11 kwietnia 2018 08:31 Umieszczone przez: kitoszi

  Ola prymitywna to ty jesteś bo umieszczając nazwisko wójta Piątnicy wśród wybitnych wójtów sądzisz ,ze będzie błyszczeć ich blaskiem. Na to trzeba sobie zapracować .

 • Odpowiedz Ola A środa, 11 kwietnia 2018 08:52 Umieszczone przez: Ola A

  Gmina Piątnica realizuje dużo unijnych projektów - i to dobrze, konkurentów wójta to oczywiście wkurza i anonimowo będą wypisywali bzdury

 • Odpowiedz enej środa, 11 kwietnia 2018 09:11 Umieszczone przez: enej

  ola a ty co reprezentujesz? Jakoś nie widzę abyś tu pisała z otwarta przyłbicą tylko korzystając z anonimowości piszesz bzdury bo wiesz ,że połowa Piątnica by cię za to włazidupstwo wyśmiała. A może motywem tegoż żałosnego działania to zwyczajna wdzięczność wobec dobrodzieja. Jak już to sypnij konkretami bo na razie to ich brak.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu