wigilia2018 dom lomza
czwartek, 12 kwietnia 2018 11:20

Poszukiwany miał przy sobie narkotyki

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Poszukiwany miał przy sobie narkotyki fot. KPP Zambrów
Mężczyzna poszukiwany nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego został we torek zatrzymany przez policjantów. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie narkotyki. Teraz poszukiwany odpowie przed sądem również za posiadanie środków odurzających.

brico lomza

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, we wtorek około godziny 16.15, patrolując osiedle Wschód, zauważyli jadącego rowerem mężczyznę, który z wyglądu przypominał osobę poszukiwaną.

Rowerzysta na widok mundurowych zaczął zachowywać się nienaturalnie, po czym przyspieszył i nagle zmienił kierunek jazdy. Policjanci bezzwłocznie udali się za mężczyzną. Rowerzysta na ulicy Białostockiej porzucił jednoślad i ukrył się w pobliskim sklepie. Mundurowi natychmiast go zlokalizowali za wieszakami z ubraniami.

Rzeczywiście zatrzymany 34-latek okazał się osobą poszukiwaną nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego. W toku dalszych czynności policjanci ujawnili przy nim blisko 2,5 grama białej substancji. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.

Teraz poszukiwany odpowie przed sądem również za posiadanie środków odurzających.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu