wigilia2018 dom lomza
piątek, 13 kwietnia 2018 06:05

Senator Jan Dobrzyński zawieszony w prawach członka PiS

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Senator Jan Dobrzyński został zawieszony w środę decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w prawach członka partii oraz klubu PiS. Decyzja prezesa partii rządzącej związana jest z doniesieniami medialnymi, według których Dobrzyński trafił do szpitala z rozciętym łukiem brwiowym. Polityk miał znajdować się wówczas pod wpływem alkoholu.

brico lomza

O zawieszeniu Jana Dobrzyńskiego w prawach członka partii oraz klubu parlamentarnego poinformował w czwartek na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Według doniesień medialnych Dobrzyński miał trafić w poniedziałek do szpitala z rozbitą twarzą, złamanym nosem i 3 promilami alkoholu we krwi. Poinformował o tym na Twitterze dziennikarz Piotr Nisztor.

Sprawą zainteresowali się dziennikarze portalu Wirtualna Polska. Redaktorzy serwisu skontaktowali się z politykiem, a ten potwierdził, że znajduje się w placówce medycznej. Dodał, że ma to związek z zasłabnięciem. Gdy dziennikarze zapytali go, czy znajdował się pod wpływem alkoholu, Dobrzyński odparł: „Ale co to znaczy pod wpływem alkoholu? To była niedziela, myśmy byli po obiedzie, ale też nie można mówić, że ja byłem pijany, czy coś w tym rodzaju. Nie jechałem do pracy, to był mój prywatny czas".

Jan Dobrzyński to polski polityk, samorządowiec oraz inżynier. W latach 2006-2007 pełnił funkcję wojewody podlaskiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 z ramienia PiS został wybrany na senatora VII kadencji w okręgu białostockim, otrzymując 148 917 głosów. W 2011 bez powodzenia ubiegał się o reelekcję.

W 2015 ponownie wystartował do Senatu z ramienia swojego ugrupowania w okręgu nr 60. Został wybrany na senatora IX kadencji, otrzymując 92 252 głosy.

4 komentarzy

 • Odpowiedz Narobiłeś biedy, to odpokutować trzeba piątek, 13 kwietnia 2018 07:15 Umieszczone przez: Narobiłeś biedy, to odpokutować trzeba

  Kaczyński się nie szczypie i nie głaszcze nikogo i bardzo dobrze!

 • Odpowiedz NosaczSundajski piątek, 13 kwietnia 2018 10:27 Umieszczone przez: NosaczSundajski

  Tak się kończy ćpanie etanolu

 • Odpowiedz Łomża celebruje kulturę owocu zakazanego - kulturę relatywizmu - kulturę zakłamania piątek, 13 kwietnia 2018 20:03 Umieszczone przez: Łomża celebruje kulturę owocu zakazanego - kulturę relatywizmu - kulturę zakłamania

  @ Narobiłeś biedy, to odpokutować trzeba

  Bądźmy uczciwi powiedzmy że największy wstyd GRZECH rozgrzeszony (?) nie napiętnowany przez Ojców Duchownych prezesa czarnej komedii i to największy otwarty jawny przekręt w historii to 500 plus nie na każde dziecko GDZIE TE ks.Obrońcy Życia - ŻYCIA JAK BÓG PRZYKAZAŁ ?

 • Odpowiedz fgjnfn sobota, 14 kwietnia 2018 07:51 Umieszczone przez: fgjnfn

  Zatopić Pletformę, a Judę podtopić, bo chce tam wrócić.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu