podr
piątek, 13 kwietnia 2018 12:22

[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy! Droga Łomża - Kolno zablokowana [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy! Droga Łomża - Kolno zablokowana [FOTO] fot. P. Wądołowski
Droga krajowa nr 63 relacji Łomża - Kolno jest całkowicie zablokowana w miejscowości Borkowo. Doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Dwie osoby zostały poszkodowane. Policjanci kierują jadących na objazdy.
techmatix2

Zgłoszenie zdarzenia drogowego dotarło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie o godz. 11.52. Wynikało z niego, że uczestniczyły w nim dwa pojazdy. Jak poinformowąła nas Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego WKP Białystok, droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Dwie osoby w wypadku zostały ranne. Prawdopodobnie zostaną przetransportowane do szpitala śmigłowcem LPR.

Policja wyznaczyła objazdy przez Stawiski. O szczegółach objazdów informują kierowców policjanci pracujący na miejscu.

[AKTUALIZACJA 13.53]
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w nadjezdzajacy z naprzeciwka samochód marki Toyota Yaris. Kierowca BMW to mężczyzna l. 35, kierowca Toyoty - kobieta l 63. Kobieta trafila do szpitala, a kierowca BMW zabrany przez LPR. Droga nadal jest zablokowana - przekazuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego WKP Białystok.

Galeria zdjęć

16 komentarzy

  • Odpowiedz ¯\\\_(ツ)\_/¯ piątek, 13 kwietnia 2018 12:50 Umieszczone przez: ¯\\\_(ツ)\_/¯

    Trasa niebezpieczna największym zagrożeniem są "kierowcy" BKL którzy łamią wszystkie przepisy na tej trasie żeby znaleźć się jak najszybciej w cywilizacji lecz to skutkuje wypadkami a nawet śmiertelnymi wypadkami.

  • Odpowiedz Ja.           piątek, 13 kwietnia 2018 13:28 Umieszczone przez: Ja.

    Ze admin wyraza zgode na obrazanie innych... Bkl ciekawe,tylko nie rozumiem czemu mierzysz wszystkich jedna miarka? Bl i okoliczne blm takze do najlepszych nie należą wiec zachowaj swoją wrednosc dla siebie i nie siej nienawisci do ludzi. Siema

  • Odpowiedz Gość piątek, 13 kwietnia 2018 13:36 Umieszczone przez: Gość

    Dokładnie. Większa część BL jeżdżą jak wariaci, bo młodemu synkowi tatuś kupił autko i chce się pokazać. W Łomży są chociaż światła, które ich hamują,a wyjadą tacy cwaniacy na drogę taka jak ta i myślą, że tu też są królami szosy. Niestety noga cięższa od mózgu.

  • Odpowiedz Karolak piątek, 13 kwietnia 2018 13:55 Umieszczone przez: Karolak

    BL tacy mądrzy a w Białymstoku to oni są pośmiewiskiem, pędząc do cywilizacji...

  • Odpowiedz Karolak piątek, 13 kwietnia 2018 13:55 Umieszczone przez: Karolak

    BL tacy mądrzy a w Białymstoku to oni są pośmiewiskiem, pędząc do cywilizacji...

  • Odpowiedz Do karolak piątek, 13 kwietnia 2018 14:21 Umieszczone przez: Do karolak

    Jak Łomża była na mapie to to ta cywilizacja jak ja nazywasz siedziała jeszcze na drzewach

  • Odpowiedz Doświadczony piątek, 13 kwietnia 2018 14:37 Umieszczone przez: Doświadczony

    A mnie sk..... nie chcieli podbić dowodu na TICO ponieważ uznali ,że rdza na drzwiach czyni samochód niebezpiecznym. Ciekawe jak zardzewiało BMW ,które uczestniczyło w kolizji. Kołakowski mojego głosu nie dostanie.

  • Odpowiedz Kropek piątek, 13 kwietnia 2018 14:49 Umieszczone przez: Kropek

    BKL w BMW brawo ostatnio taki wariat też BKL w BMW tak się spieszył do miasta że wyprzedzał na zakrętach oraz ograniczenie prędkości przez Rogienice też go nie obowiązywało ciekawe czemu tyle na tej trasie wypadków ? no ale tu sami znawcy co jeżdżą FASTEREM Kolno-Łomża ...

  • Odpowiedz Ludek piątek, 13 kwietnia 2018 15:13 Umieszczone przez: Ludek

    BKL brawo brawo to sie nigdy nie skończy.Juz mamy ich dosyć do obornika krowom dać Tatuś kupił samochòd za dopłaty teraz są tego skutki

  • Odpowiedz kierowca.pl piątek, 13 kwietnia 2018 18:15 Umieszczone przez: kierowca.pl

    Nieważne skąd kierowca ze wsi czy z miasta, debili wszędzie jest pełno. Bezmózg za kierownicą to tragedia - giną niewinni ludzi. Takich to powinni zamykać w pokoju bez klamek do końca życia.

  • Odpowiedz pomyśl trochę głupcze piątek, 13 kwietnia 2018 19:36 Umieszczone przez: pomyśl trochę głupcze

    Szkoda,że sprawca nie był na BKL! Jeśli dobrze pamiętam leżała tam tablica WE. Byłam tam chwilę po wypadku, stałam tam w korku. Dobrze,że kierowcy na BI czy na NPI jeżdżą bezpiecznie, samchody L'ki w Białymsoku nawet nie przepuszczają pieszych na pasach, a L'ki na Npi wymuszają 1, Brawo. Polecam mądralom zajżeć do kodeksu drogowego. Kierowca bmw ma 35 lat a toyoty 63 lata gdzie tu młody niebezpieczny kierowca na bkl?

  • Odpowiedz deka sobota, 14 kwietnia 2018 06:52 Umieszczone przez: deka

    na Kolno jedzie się wolno !!

  • Odpowiedz Łapiduch sobota, 14 kwietnia 2018 09:16 Umieszczone przez: Łapiduch

    Szybko jechał i debila zniosło.
    Na Kolno trzeba k... jechać wolno.

  • Odpowiedz kierowca bombowca sobota, 14 kwietnia 2018 22:22 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Czemu mnie nie dziwi, że to kierowca BMW jest winien...Co jest w tych pierdolo.nych samochodach, że tak działają na swoich posiadaczy? Ktoś wie...?Czy może większość tych co jeżdżą BMW to po prostu debile?

  • Odpowiedz kierowca bombowca sobota, 14 kwietnia 2018 22:31 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Do "pomyśl trochę głupcze" - jeśli masz prawo jazdy od razu w poniedziałek oddaj! Zrób to dla dobra innych i swojego! Co ty za bzdury wypisujesz kobieto?! Tablica WE to jest z toyoty a bmw jak byk ma numery BKL! Popatrz na zdjęcie nr 2! Ślepa jesteś i głupia i w dodatku jeździsz samochodem! Nic mnie bardziej nie wkurwi.a jak tacy znawcy jak ty! Poza tym w artykule jest WYRAŹNIE napisane, że kierowca BMW lat 35 z nieustalonych przyczyn stracił panowanie i czołowo zderzył się z toyotą kierowaną przez 63 letnią kobietę - GŁUPCZE!

  • Odpowiedz motor22 niedziela, 15 kwietnia 2018 06:09 Umieszczone przez: motor22

    Zobaczcie jak jeżdżą z BKL na trasie Łomża -Nowogród. Same "Kubice", ograniczenie 40, jadę 60 bo trąbią i tylko ta rejestracja śmiga obok mnie, przy wyprzedzaniu pewno 100.Podwójna też ich nie obchodzi ,uważają że znaki jakiś głupek poustawiał.