czwartek, 03 maja 2018 23:40

Wypadek w Chylinach. Pies wbiegł pod koła motocykla [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wypadek w Chylinach. Pies wbiegł pod koła motocykla [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Dziś wieczorem na drodze Wizna - Radziłów doszło do wypadku, w którym ranny został motocyklista. Według wstępnych ustaleń kierujący motocyklem honda, na prostym odcinku drogi potrącił psa, który niespodziewanie wbiegł na jezdnię.
techmatix2

Do zdarzenia doszło przed godziną 22.00 w miejscowości Chyliny, na terenie gminy Jedwabne.

Motocyklista na prostym odcinku drogi potrącił psa, który nagle wbiegł mu pod koła. W wyniku tego zdarzenia kierowca jednośladu wywrócił pojazd i doznał prawdopodobnie złamania obojczyka, ale wypadku nie przeżył pies.

Kierowca hondy był trzeźwy. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy miejskiej Policji w Łomży. 

Galeria zdjęć

10 komentarzy

  • Odpowiedz K piątek, 04 maja 2018 00:34 Umieszczone przez: K

    Coraz częściej... nie mogę przepatrzec co za zdjęcia są tu wstawiane. Ludzie litości......... Usuńcie zdjęcia tego psiaka

  • Odpowiedz xxxx piątek, 04 maja 2018 06:17 Umieszczone przez: xxxx

    A co ci ten pies przeszkadza winowajca wypadku to jak by ciebie potrącił to też by mieli ciebie nie wstawiać.

  • Odpowiedz czarny90 piątek, 04 maja 2018 07:28 Umieszczone przez: czarny90

    Szkoda psiaka!

  • Odpowiedz piwonia piątek, 04 maja 2018 07:47 Umieszczone przez: piwonia

    pieska szkoda wiadomo, ale ludzie ogarnijcie się wypuszczacie psy bez opieki, chodzą po drogach czasem wielkie psy, a często jeszcze głodne,bo właściciel się nimi nie interesuje. Strach pieszo iść czy rowerem jechać, bo samochodem, to jeszcze uciekniesz a jak rowerem, to gdzie tu pomocy zawołać no? naród to taki bezmyślny,coraz bardziej o sobie tylko myślący.

  • Odpowiedz :( piątek, 04 maja 2018 08:22 Umieszczone przez: :(

    To prawda z tymi zdjęciami. Jest etyka dziennikarska i każdy człowiek nawet bez wykształcenia wie , że takich rzeczy się nie pokazuje. Chociaż wielu z nas widziało takie obrazy - sceny ale to nie jest miejsce do takich prezentacji.

  • Odpowiedz Monlight piątek, 04 maja 2018 08:42 Umieszczone przez: Monlight

    A mnie zastanawia z jaką prędkością jechał motocyklista? Nie oświetlona droga, zmrok,czyli ograniczona widoczność. A co gdyby to był człowiek lub większe zwierzę?! To, że zdało się prawko na moto nie upoważnia do szarżowania nim wszędzie.

  • Odpowiedz Nev piątek, 04 maja 2018 08:47 Umieszczone przez: Nev

    @Monlight

    Jakie szarżowanie? Spójrz na motocykl i powiedz, że jechał setką. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jeśli chodzi o motocyklistów, to ludzie z góry zakładają ich winę. Jest mnóstwo takich przypadków, ale bądźmy obiektywni i nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.

  • Odpowiedz tom37 piątek, 04 maja 2018 11:27 Umieszczone przez: tom37

    pieski to wspaniałe stworzenia. to najlepszy przyjaciel człowieka. szkoda tego pieska

  • Odpowiedz tom37 piątek, 04 maja 2018 11:28 Umieszczone przez: tom37

    a te zdjęcia z tym pieskiem to na prawdę moglibyście już sobie darować!

  • Odpowiedz bulba piątek, 04 maja 2018 20:04 Umieszczone przez: bulba

    Kierowca był trzeźwy, a pies?