niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
sobota, 05 maja 2018 22:16

Dwie osoby nie żyją po wypadku w Miastkowie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Dwie osoby nie żyją po wypadku w Miastkowie [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Potworny wypadek na trasie 61 na trasie Łomża - Ostrołęka. Przed godziną 20. samochód osobowy wpadł pod tira. Na miejscu zginęła kierująca autem i jej pasażer.

brico lomza

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 61 z drogą wojewódzką nr 648 Miastkowo – Nowogród.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca pojazdem osobowym wyjeżdżając na drogę 61 nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej tą drogą ciężarówce. W wyniku zdarzenia dwie osoby zginęły na miejscu- informuje nas Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

Policjanci w tej chwili wyjaśniają wszelkie okoliczności tego wypadku.

21 komentarzy

  • Odpowiedz * sobota, 05 maja 2018 22:54 Umieszczone przez: *

    Młodzi ludzie, w tym roku mieli stanąć na ślubnym kobiercu, żal ... Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Odpowiedz Łomżyński sobota, 05 maja 2018 23:07 Umieszczone przez: Łomżyński

    Selekcja naturalna

  • Odpowiedz KEP. niedziela, 06 maja 2018 08:30 Umieszczone przez: KEP.

    Za tą selekcję naturalna tak bym ci pysk obił że nie byłbyś uwzględniany przy żadnej selekcji. Ssij.

  • Odpowiedz Loko niedziela, 06 maja 2018 09:28 Umieszczone przez: Loko

    Popieram przedmowce (KEP.) Ludzie w tych komentarzach pisza brednie ze szkoda czytac.. nie rozumieja ze to poprostu wypadek. Chwila nieuwagi i tragedia

  • Odpowiedz Tytus niedziela, 06 maja 2018 09:36 Umieszczone przez: Tytus

    Ludzie co sie z Wami dzieje? Gdzie współczucie, wsparcie w potrzebie innych. Ciekawe jak byście się czuli gdyby to ktoś z Was musiał teraz organizować pogrzeb. Obudźcie się!!!

  • Odpowiedz Czytelnik niedziela, 06 maja 2018 10:37 Umieszczone przez: Czytelnik

    Teraz nie ma ludzi tylko są pseudo ludzie nie wiedzą jak jest w życiu zakompleksione osoby które widzą tylko siebie nie wiedzą co to wsparcie i zrozumienie piszą to o czym nie mają pojęcia i nigdy nie będą mieli bo z ich umysłem to tylko do kamieniołomów wielcy zwycięzcy którzy nie wiedzą co ze swoim życiem zrobić a komentują innych żenada zwykli idioci XXI WIEKU. KONDOLENCJE I WSPARCIE DLA RODZIN KTÓRYCH OSOBY ZGINĘŁY W TYM WYPADKU

  • Odpowiedz przezorny niedziela, 06 maja 2018 10:37 Umieszczone przez: przezorny

    Tytus
    co się mogło zdarzyć nagłego, żeby wyjechanie na główną drogę wprost pod ciężarówkę można było w jakikolwiek sposób usprawiedliwić..?, współczucie i owszem, ale oczywistym staje się wyrażenie jakiejś dezaprobaty takiego lekceważącego zachowania na drodze, wszak każdy z nas kierujących mógł się znaleźć na miejscu tego TIR-a

  • Odpowiedz Loko niedziela, 06 maja 2018 11:12 Umieszczone przez: Loko

    Przezorny panie szanowny... chwila noeuwagi i mozna wyjechać czlowiek jest omylny... mam na koncie ponad 2mln km roznymi autami i uwierz ze czasem czlowiek zglupieje i potrafi komus zajechac drogę. Tu ludzie mlodzi 18 i 20 lat wiec doswiadczenie żadne

  • Odpowiedz przezorny niedziela, 06 maja 2018 11:33 Umieszczone przez: przezorny

    brak doświadczenia?!, ty raczysz kpić z bardzo POważnego wypadku, jakie trzeba mieć doświadczenie by nie wyjechać na główną drogę wprost pod ogromną ciężarówę..?

  • Odpowiedz zyta niedziela, 06 maja 2018 13:40 Umieszczone przez: zyta

    Świeć Panie nad Ich Duszami
    Wyrazy żalu i współczucia dla Rodzin

  • Odpowiedz przezorny niedziela, 06 maja 2018 13:53 Umieszczone przez: przezorny

    ten Pan, co teraz miałby im świecić, lepiej gdyby wcześniej oświecił ostrożnością...

  • Odpowiedz Obiektywy niedziela, 06 maja 2018 18:30 Umieszczone przez: Obiektywy

    Z doświadczenia wiem że zdarza się że chwilą nieuwagi i dochodzi do tragedii.nawet najlepsi popełniają błędu także nie warto nikogo oceniać bo nigdy nie wiadome co nam się może zdarzyć . Współczuję rodzinie i bardzo mi przykro z ich powodu.strasznie się czyta że giną młode osobę ale również wyrazy współczucia dla kierowcy Tira bo jednak takie coś zostaje że zabiło się dwie osoby choć nieumyślnie takie życie tyle ludzi ucierpiało na tym wypadku straszne

  • Odpowiedz przezorny niedziela, 06 maja 2018 19:09 Umieszczone przez: przezorny

    to nie było skrzyżowanie przelotowe jak np. w Chojnach,a wyjeżdżająca doskonale je znała, bo była tutejsza, zatem o jakiej chwili nieuwagi można mówić..?, jak nie zawiodły hamulce, to tylko jakaś panika np. świeżego kierowcy, albo brawura wynikająca z nieodpowiedzialnego postępowania..., zawsze szkoda ludzi, bo to tragiczny wypadek, jednak taki, który nie daje się w żaden sposób wytłumaczyć na korzyść sprawców..., młodzi często zachowują się nieodpowiedzialnie, popisują się brawurą, nonszalancją, nie ważąc na skutki szaleństwa i zagrożenia nie tylko dla siebie, ale i dla innych, samochód to nie zabawka, jazda nim to nie rozrywka na karuzeli...

  • Odpowiedz Onaa niedziela, 06 maja 2018 19:33 Umieszczone przez: Onaa

    Skąd Ci młodzi ludzie?

  • Odpowiedz wołanie o rozsądek niedziela, 06 maja 2018 19:47 Umieszczone przez: wołanie o rozsądek

    przypomniał mi się wypadek młodych ludzi, równie tragiczny na trasie Łomża - Nowogród, chłopak dał prowadzić auto dziewczynie, która miała prawko zaledwie kilka dni..., prosta droga, samochód zawinął się na drzewie..
    na fali współczucia nie można zapominać o przestrodze dla innych młodych, potencjalnych sprawców wypadków w przyszłości

  • Odpowiedz Onaa niedziela, 06 maja 2018 21:35 Umieszczone przez: Onaa

    Wiecie skąd Ci młodzi ludzie?

  • Odpowiedz łapiduch niedziela, 06 maja 2018 22:52 Umieszczone przez: łapiduch

    To żaden zwykły wypadek ale raczej samobójstwo. Wcinanie się, wydaje mi się ze zdążę. Samochód który wydaje się daleko ale jedzie 150 km/h zbliża się bardzo szybko i tylko o włos od tragedii. Tak więc często to śmierć na własne życzenie czyli samobójstwo.

  • Odpowiedz ABCABC niedziela, 06 maja 2018 23:05 Umieszczone przez: ABCABC

    Ciężarówką 150km/h? za dużo chyba filmów się naoglądałeś/naoglądałaś... Powinieneś/Powinnaś współczuć rodzinie i bliskim, którzy wiadomo co mają teraz w środku...

  • Odpowiedz łapiduch poniedziałek, 07 maja 2018 00:01 Umieszczone przez: łapiduch

    Dla osobowki 150 to żadna prędkość, a ciężarówka 130 rozwinie bez problemu.

  • Odpowiedz Lomzyniak poniedziałek, 07 maja 2018 10:58 Umieszczone przez: Lomzyniak

    Ciężarówką 130? Zes doyebal teraz :D

  • Odpowiedz Luk poniedziałek, 07 maja 2018 11:52 Umieszczone przez: Luk

    Do lapiduch ciężarówka ma ogranicznik max 89km/h co można więc przestań opowiadać bajki.A nikt nie jest taki głupi żeby jeździć na magnesie.Stala się ogromna tragedia dla rodziców zabitych ludzi jak i dla kierowcy tira.Latwo jest sobie popisać bzdury.