wloskie-wieczory
środa, 09 maja 2018 14:05

Z Narwi wyłowiono ciało mężczyzny

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Z Narwi wyłowiono ciało mężczyzny fot. www.mylomza.pl
Strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodzie przeszukując dziś rzekę w związku z sobotnim zaginięciem dwóch mężczyzn, na odcinku Szablak - Nowogród, natrafili na ciało topielca. Informację potwierdza bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

brico lomza

- Odnaleziono ciało mężczyzny w wieku między 20 a 30 lat, między Szblakiem a Nowogrodem przez jednostkę OSP z Nowogrodu – mówi nam Wilczyński.

Na miejscu jest już prokurator. Trwa identyfikacja. 

Prawdopodobnie to jeden z dwóch mężczyzn, którzy utopili się w sobotę w okolicach mostu „Hubala” w Łomży.

12 komentarzy

  • Odpowiedz Najemnik środa, 09 maja 2018 14:12 Umieszczone przez: Najemnik

    Ludzie mają Topielca no ale już Sztywny

  • Odpowiedz Qwery środa, 09 maja 2018 15:09 Umieszczone przez: Qwery

    To zaraz i drugi wypłynie

  • Odpowiedz Oli środa, 09 maja 2018 15:26 Umieszczone przez: Oli

    To ten ratujacy chłopak?

  • Odpowiedz Rysiu środa, 09 maja 2018 15:38 Umieszczone przez: Rysiu

    Dzięki Bogu jedna rodzina będzie mogła pochować syna. ...

  • Odpowiedz krysia weronska środa, 09 maja 2018 16:56 Umieszczone przez: krysia weronska

    Az cieszko myslec o takiej tragedi ,zal chlopakow

  • Odpowiedz Rybka środa, 09 maja 2018 17:05 Umieszczone przez: Rybka

    Jeśli to ten chłopak który próbował ratować to wielki szacunek dla rodziny że wychowali tak dobrego chłopca i szczere kondolencje.

  • Odpowiedz marek@ środa, 09 maja 2018 17:25 Umieszczone przez: marek@

    nie wiem , nie oceniam , ale czy ten chlopak co rzucil sie na ratowanie byl roztropny?
    juz ktos pisal w innym temacie ,ze do ratowania topielca trzeba duzo wiedzy, gdyz
    samemu mozna pasc jego ofiarą i utonąć.
    osoboscie myśle,ze ten chlopak nie byl bohaterem,a raczej lekkomyslnym mlodym mezczyzna.
    oczywiscie wyrazy wspolczucia rodzinie i znajomym, i modlitwa za Jego Dusze.
    w koncu zginął dla ratowania czlowieka.

  • Odpowiedz No problem środa, 09 maja 2018 17:26 Umieszczone przez: No problem

    A jak ten co.skakał to co???zasłużył na potępienie czy jak dla.jego rodziny o juz nie ma.kondolencji. nie wiemy co go zmusiło do tak drastycznej sytuacji moze problemy zyciowe z ktorymi nie mogl sobie poradzić moze depresja wyliczac mozna wiele przyczyn Dla.jego rodziny to jestbtragedia bo nie znaja przyczyny co mogło mieć wplyw na tp ze targnal.soe.na zycie i juz sie nie dowiedza dla.nich tez nalezą sie wyrazy współczucia i kondolencje. Owszem jestem pelny podziwu dla tego co skoczyl na ratunek bo sam.nie woem jakbym sie zachowal w takiej sytuacji. Wspolczuje tej tragedi obum rodzinom.

  • Odpowiedz Xxxxxx środa, 09 maja 2018 17:32 Umieszczone przez: Xxxxxx

    Dla obu rodzin jest to ogromna tragedia. I nie nam oceniać to co się stało.
    Szkoda.

  • Odpowiedz Trele morele środa, 09 maja 2018 17:33 Umieszczone przez: Trele morele

    Teraz sekcja zwłok badania dna indyfikacja zwłok przez rodzine współczuję każda z tych rodzin pewnego czasu żyła.nadzieją teraz przed nimi najgorsza trauma pochować syna brata wnuczka wyrazy współczucia dla rodzin tych chłopców

  • Odpowiedz filip z konopi środa, 09 maja 2018 22:16 Umieszczone przez: filip z konopi

    marek@ - jasne, najlepiej stać i gapić się. Ja myślę, że to był akt największej odwagi próbować ratować komuś życie. Często się zastanawiam gdy widzę całe stado gapiów przy wypadku i słyszę takie opinie jak twoja, skąd się biorą tacy specjaliści? Z CSI? Wszyscy zaraz wiedzą kto, co, i jak! Nie masz swoich problemów? Skoczył...chciał ratować...coś nie wyszło! Wyrazy współczucia dla obu rodzin.

  • Odpowiedz dziewczynydziewczyny środa, 09 maja 2018 23:09 Umieszczone przez: dziewczynydziewczyny

    W takich sytuacjach przypomina mi się reguła z pokładu samolotu matka zawsze pierwsza zakłada maskę tlenowa a później zakłada dziecku bo żywa bardziej mu pomoze wyrazy współczucia dla obu rodzin