dom lomza
wtorek, 05 czerwca 2018 10:08

Pił dzień wcześniej i przed wejściem na rower też…

Napisane przez  mano/KPP Wysokie Mazowieckie
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne
Policjantka znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie. Funkcjonariuszka, będąc w czasie wolnym od służby, wyeliminowała z ruchu drogowego nietrzeźwego rowerzystę. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariuszka z KPP w Wysokiem Mazowieckiem, będąc w czasie wolnym od służby, wyeliminowała z ruchu drogowego nietrzeźwego rowerzystę. Do zdarzenia tego doszło wczoraj, kwadrans przed godziną 15.00. Policjantka jadąc samochodem na trasie Wysokie Mazowieckie – Kołaki Kościelne zauważyła rowerzystę, którego sposób jazdy zaniepokoił policjantkę. Nieodpowiedzialne zachowanie miłośnika jednośladów polegało na tym, że jechał on całą szerokością jezdni, tym samym stwarzając zagrożenie dla  innych uczestników ruchu drogowego.

Funkcjonariuszka natychmiast zaczęła działać. Poleciła rowerzyście zatrzymać się, oczywiście pamiętając o wszelkich zasadach bezpieczeństwa. Następnie poinformowała o całej sytuacji dyżurnego, który skierował na miejsce zdarzenia patrol ruchu drogowego.

Jak się okazało przypuszczenia mundurowej potwierdziły się. Rowerzysta znajdował się bowiem w stanie nietrzeźwości. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

- Gdy zatrzymała go nasza dzielna policjantka z KPP Wysokie Mazowieckie temu mówił że pił i dzień wcześniej i przed wejściem na rower też pił- informuje nadkom. Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. 

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem- informuje policja z Wysokiego Mazowieckiego.

1 komentarz

  • Odpowiedz łapiduch wtorek, 05 czerwca 2018 14:43 Umieszczone przez: łapiduch

    Cztery promile i jeszcze jedzie rowerem? Toż to wielki wyczyn! Medal mu dać a nie karać.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu