jodr szepietowo
wtorek, 05 czerwca 2018 15:21

Dębniki: Rodzina z dziećmi bez dachu nad głową! [FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dębniki: Rodzina z dziećmi bez dachu nad głową! [FOTO] fot. mylomza.pl
Dzisiaj po południu we wsi Dębniki na terenie gminy Zbójna wybuchł pożar domu jednorodzinnego. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia do akcji ruszyli strażacy z PSP Łomża oraz zastępy OSP z okolicznych miejscowości. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zapaliło się poddasze domu.

banerwww4

Do pożaru przydzielono 28 strażaków z jednostek ratowniczo-gaśniczych PSP oraz formacje strażaków ochotników.

- Dom jest całkowicie zniszczony. Zapaliło się poddasze, ale ze względu na temperaturę zniszczeniu uległy zarówno parter jak i kondygnacja przyziemna - mówi bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży. Sąsiednie budynki nie zostały zagrożone.

W budynku mieszkały dwójka dorosłych i dwójka dzieci. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał, lecz decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dom nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Przyczyny pożaru ustala policja. Powierzchnia pożaru to 80m2. Poniesione straty są jeszcze szacowane.

Po stracie miejsca zamieszkania rodzina uda się do swoich krewnych. Trudna sytuacja rodziny została zgłoszona do urzędu gminy w Zbójnej.

Galeria zdjęć

12 komentarzy

  • Odpowiedz Adam Zalewski wtorek, 05 czerwca 2018 16:11 Umieszczone przez: Adam Zalewski

    Dajcie numer konta POMOGE!!

  • Odpowiedz kolniak wtorek, 05 czerwca 2018 16:16 Umieszczone przez: kolniak

    u nas w Kolnie tez takie so i nikt nie pisze

  • Odpowiedz czerwony kur wtorek, 05 czerwca 2018 16:56 Umieszczone przez: czerwony kur

    pewnie ogień niewiele zrobił szkody, tylko strażaków wóda...

  • Odpowiedz Wirtualny wtorek, 05 czerwca 2018 17:28 Umieszczone przez: Wirtualny

    Nowe prawo musi niepokoić administratora 4lomza, który nagminnie usuwa wpisy internautów
    Autor: Wirtualny (---.ip-144-217-164.net)
    Data: 05-06-18 17:26

    Niebezpieczeństwo wynika z art. 4a, w którym dostawcy treści, tj. portale, mają zakaz ograniczania lub utrudniania „w jakikolwiek inny sposób” dostępu do świadczonych przez siebie usług. Obejmuje to również prawo do umieszczania przez użytkowników treści z powodu „linii programowej [danego medium], treści albo regulaminem świadczenia tych usług”Utrudnione będzie również usuwanie treści zgodnych z prawem, ale łamiących zasady tzw. netykiety. Autorzy tego typu treści będą mogli od razu uruchamiać procedurę sądową, a administratorzy portali będą zasypywani pozwami do sądów 24-godzinnych. Jeżeli komentarze nie będą łamać przepisów polskiego prawa, sądy nakażą ich przywrócenie i obciążą administratorów kosztami postępowań o ich usuwanie.
    Ciekawe redaktorku. Nie mogę się doczekać

  • Odpowiedz kolniak 2 wtorek, 05 czerwca 2018 17:42 Umieszczone przez: kolniak 2

    No nie sądzę, że są takie osoby w Kolnie.. W okolicy i owszem.. A jeśli już dzieje się komuś taka krzywda, zawsze pojawiają się informacje na ten temat i zawsze płynie do tych ludzi pomoc od mieszkańców Kolna, pobliskich miejscowości, w tym także Łomży i Pisza a nawet z za granicy, więc nie gadaj głupot..

  • Odpowiedz darekk wtorek, 05 czerwca 2018 18:20 Umieszczone przez: darekk

    w końcu!!!!!!!!!!! bo to co dzieje się na 4 to hańba dla dziennikarstwa, 4 to teraz tylko i wyłącznie lewacka tuba propagandowa!!!

  • Odpowiedz cezary wtorek, 05 czerwca 2018 23:06 Umieszczone przez: cezary

    Niech biskup ogłosi zbiórkę w kościele, chętnię się dołożę.

  • Odpowiedz imho wtorek, 05 czerwca 2018 23:30 Umieszczone przez: imho

    Do "czerwony kur" - a ty co, z 4lomza się urwałeś?? Poziom komentarza jak na tym śmietniku 4lomza

  • Odpowiedz Bbbk środa, 06 czerwca 2018 18:33 Umieszczone przez: Bbbk

    Tam jest sytuacja trudniejsza niz sie wydaje, z domu nie nadaje się nic, zupełnie nic, i jeśli sa osoby które chciałyby pomoc to bardzo proszę.

  • Odpowiedz ... środa, 06 czerwca 2018 22:46 Umieszczone przez: ...

    @ Wirtualny

    stopień komplikacji prawa obecnie komplikującego sens życia cofa kulturę łacińską do źródła ... upadku Rzymu "i jeszcze" w/zburzenia najsłynniejszej świątyni przy której oszpecono Jezusa upraszczającego to po faryzejsku rozbuchane prawo krępujące życie Urbi et Orbi

  • Odpowiedz Koścłł w ruinie ale wypasiony jak sam Lucyfer taka metafora Kościoła FeFeFe vide pierwotne zapisy apokalipsy Jana środa, 06 czerwca 2018 23:38 Umieszczone przez: Koścłł w ruinie ale wypasiony jak sam Lucyfer taka metafora Kościoła FeFeFe vide pierwotne zapisy apokalipsy Jana

    @ Wirtualny
    właśnie to prawo nie proste jak drut kolczasty przebiegające za logiką praworządnych chcących poprawności kanonicznej uregulowanej zakazem i nakazem jest powodem dojścia do ściany przy której "Może stało się grobowcem dla mężczyzn, kobiet i dzieci" ('poprawcie mnie jak się mylę' może się uda ... nadzieja pchała ludzi wierzących że przejdą morze jak żydzi uciekający przed kulturą piramidy społecznej będącej grobowcem jej samej

    "Skazujemy pokolenia na życie w domu zamienionym w ruinę" (powiedział papież F)

    tę myśl papieża trzeba by rozszerzyć wypływając z płycizny na głębię skali problemu i powiedzieć że PRAWE Ojce dyrektory formacji duchowej skazują pokolenia na życie w Kościele zamienionym w ruinę" przy której wegetuje nie jedna Rodzina z dziećmi bez dachu nad głową!


    Obecną sytuację opisał jako dążenie do "kontroli i wyzysku ograniczonych zasobów naszej planety, przy lekceważeniu najsłabszych członków rodziny ludzkiej"...napełnionej logiką hierarchów feudalną duchowość autorytetów relatywizujących swoje miejsce w prawie ... naczelnych zaspokajających potrzeby wyższego rządu np. stojąc ponad prawem ograniczającym tych co mają utrudniony dostęp do zaspokojenia potrzeb niższego rzędu np. poczucia bezpieczeństwa z faktu posiadania własnego dachu nad głową po której nikt nie bruździ powodując agresje

  • Odpowiedz .... czwartek, 07 czerwca 2018 09:57 Umieszczone przez: ....

    powiedzenie "jak dziady pod kościołem" nabiera większego znaczenia