dom lomza
piątek, 08 czerwca 2018 12:20

[AKTUALIZACJA] Wypadek na trasie Ostrołęka - Łomża. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
[AKTUALIZACJA] Wypadek na trasie Ostrołęka - Łomża. Jedna osoba w szpitalu [FOTO] fot. mylomza
To był groźny wypadek, w którym uczestniczyły samochód ciężarowy i dostawczy, którym poruszał się kurier. Młody kierowca busa trafił do szpitala. Droga jest nieprzejezdna. Do zdarzenia doszło dziś ok. 9.30.

Do wypadku doszło na drodze krajowej 61 w miejscowości Miastkowo. Po tym jak jadący w kierunku Łomży młody kierowca dostawczego busa zjechał na przeciwległy pas jezdni. Nie wyjaśniono dotąd powodów co spowodowało, że pojazd prowadzony przez kuriera znalazł się na pasie prowadzącym do Ostrołęki.

W czasie tego manewru na przeciwległym pasie znajdował się tir jadący w kierunku Ostrołęki. Nastąpiło zderzenie obu pojazdów. Służby ruszyły do akcji tuż, po otrzymaniu zgłoszenia.

- O godz. 9.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 61 w rej. m. Miastkowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen jadąc od Ostrołęki w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doszło do zderzenia się z pojazdem typu TIR jadącym w kierunku przeciwnym. Droga zablokowana dłuższy czas. Objazdy podałem. Jedna osoba ranna. Trwa akcja ratunkowa. Trzeźwość ustalana – relacjonuje Marcin Gawryluk z KWP Łuby-Kiertany.

Obecnie na miejscu działają jeszcze strażacy, gdyż z tira wydostaje się paliwo. Droga jest nieprzejezdna.

Policja wyznaczyła objazdy z Ostrołęki Dw 627 do Ostrowi, a następnie Dw 677 na Łomżę - pojazdy ciężarowe, osobowe drogami lokalnymi. Samochody poruszać się będą analogicznie w kierunku przeciwnym.

[AKTUALIZACJA 13:15] TIR został wyciągnięty z rowu przy użyciu specjalistycznego dźwigu. Ruch na drodze DK61 odbywa się już wahadłowo.

[AKTUALIZACJA 14:00] Trasa DK 61 jest już przejezdna.

10 komentarzy

 • Odpowiedz Odajcie Nam Rozum piątek, 08 czerwca 2018 09:45 Umieszczone przez: Odajcie Nam Rozum

  Dobrze że nic do mnie nie szło paczkomatem. Zdrowia panu życzę.

 • Odpowiedz Dziewczyna 91 piątek, 08 czerwca 2018 09:56 Umieszczone przez: Dziewczyna 91

  Strona od kierowcy busa wyglada fatalnie wiec to jest cud ze kierowca przeżył.Szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopaka I szerokości dla wszystkich kierowcòw!

 • Odpowiedz real piątek, 08 czerwca 2018 11:06 Umieszczone przez: real

  Nie wiem kto redagował tę wiadomość, ale powinien wiedzieć, że droga nie jest na Ostrów, ale do Ostrowi. W środkach masowej komunikacji powinno się używać języka polskiego, a nie chechłackiego.

 • Odpowiedz Tadzik piątek, 08 czerwca 2018 11:40 Umieszczone przez: Tadzik

  Widac ze to kurier firmy InPost ... gdy się człowiek spieszy to się diabeł cueszy szybkiego powrotu do zdrowia a na przyszłość wolniej a bezpieczenie do celu

 • Odpowiedz Były pracownik piątek, 08 czerwca 2018 14:20 Umieszczone przez: Były pracownik

  Kierowca zjechał na sąsiedni pas? Może tak sprawdzić stan techniczny pojazdów bo z tego co mi wiadomo są one w opłakanym stanie. W jednym busie ciągnie na lewo w innym na prawo, hamulce kiedyś były!? Opony zimowe...

 • Odpowiedz Jozek piątek, 08 czerwca 2018 14:41 Umieszczone przez: Jozek

  A gdzie artykuł o wyroku sądu w sprawie budowy przedłużenia ul. Zawadzkiej??? To nie jest ważne? Takie z was wdupołazy chrzanowskiego?

 • Odpowiedz ziarno_prawdy piątek, 08 czerwca 2018 16:18 Umieszczone przez: ziarno_prawdy

  Całe szczęście że kierowca busa nie poszedł czołowo tylko przytarł i zerwał karoserię w przeciwnym wypadku zajmowalby się już nim pan prokurator. Panu kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Odpowiedz bl piątek, 08 czerwca 2018 21:42 Umieszczone przez: bl

  Powinni sprawdzić stan techniczny samochodu a wtedy duże bardzo duże odszkodowanie

 • Odpowiedz Lomzyniak sobota, 09 czerwca 2018 01:12 Umieszczone przez: Lomzyniak

  Tak nagle zjechał i łubudu niech sobie sprawdza w jakim stanie technicznym sa te ich furgony i wszystko

 • Odpowiedz dombolomza sobota, 09 czerwca 2018 07:28 Umieszczone przez: dombolomza

  Na zdjęciu widać , że kierowca busa nie korzysta z pasów bezpieczeństwa! Pas zapięty był na fotelu nie na ciele kierowcy.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu