niedziela, 10 czerwca 2018 17:33

16-latek zginął w wodach Narwi [FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Zaledwie 16-letni chłopiec nie wypłynął, po skoku oddanym do wody. Do akcji poszukiwawczej włączyli się nurkowie z jednostki wodnej straży pożarnej. Do zdarzenia doszło w okolicach wsi Rybaki na terenie gminy Miastkowo. 

banerwww4

Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia.

Po godzinie 16. wezwano ratowników do niestrzeżonego kąpieliska w okolicach wsi Rybaki. Rozpoczęto intensywne działania poszukiwawcze z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W tej chwili nurkowie z jednostki wodnej straży pożarnej przeczesują koryto rzeki. 

Upalne słońce i pogoda zachęcają do wyjazdu nad wodę. Nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie podczas wypoczynku. Zachowanie większej ostrożności może wystarczyć do uniknięcia tragedii.

[AKTUALIZACJA 22.00] Jak informują ratownicy po kilku godzinach poszukiwań z rzeki wyłowiono ciało 16-latka. Działania zakońcono przed godziną 21.00.

Galeria zdjęć

52 komentarzy

  • Odpowiedz :( niedziela, 10 czerwca 2018 18:21 Umieszczone przez: :(

    Kiepskie miejsce do pływania sam kiedyś się o tym przekonałem

  • Odpowiedz Hools niedziela, 10 czerwca 2018 18:44 Umieszczone przez: Hools

    Już go mają

  • Odpowiedz Ziom niedziela, 10 czerwca 2018 19:54 Umieszczone przez: Ziom

    Przeżył? Co tam miała za sytuacja miejsce?

  • Odpowiedz Xd niedziela, 10 czerwca 2018 20:24 Umieszczone przez: Xd

    Ej i co z nim bo ja nwm to jest mój kolega a ja nawet nwm czy żyje

  • Odpowiedz Bym niedziela, 10 czerwca 2018 20:28 Umieszczone przez: Bym

    Podobno się utopil

  • Odpowiedz Bym niedziela, 10 czerwca 2018 20:28 Umieszczone przez: Bym

    Podobno się utopil

  • Odpowiedz real niedziela, 10 czerwca 2018 20:30 Umieszczone przez: real

    Nie ma to jak konkretne informacje. Podobno się utopił, nie - podobno żyje.

  • Odpowiedz Xd niedziela, 10 czerwca 2018 20:35 Umieszczone przez: Xd

    Nie żyje,znajoma była tam i umarł

  • Odpowiedz Xd niedziela, 10 czerwca 2018 20:36 Umieszczone przez: Xd

    Nie żyje,znajoma była tam i umarł

  • Odpowiedz Basia niedziela, 10 czerwca 2018 20:37 Umieszczone przez: Basia

    Wie ktoś co z tym chłopakiem żyje Jak tak to jaki jego stan ? Wogule kto to był ktoś wie ?

  • Odpowiedz Bym niedziela, 10 czerwca 2018 20:39 Umieszczone przez: Bym

    Widzisz Real mieszkam blizej tego zdazenia i wiem lepiej .

  • Odpowiedz Xd niedziela, 10 czerwca 2018 20:48 Umieszczone przez: Xd

    Nie żyje to jaki może być jego stan?

  • Odpowiedz Erttyu niedziela, 10 czerwca 2018 21:02 Umieszczone przez: Erttyu

    Ratował go ktoś? Uderzył głową o dno czy raczej udar od słońca?

  • Odpowiedz jeden niedziela, 10 czerwca 2018 21:09 Umieszczone przez: jeden

    A w Lomzy dalej brak ratownikow

  • Odpowiedz real niedziela, 10 czerwca 2018 22:21 Umieszczone przez: real

    Basia, szoruj do garów i więcej się nie kompromituj pisaniem. "Wogule" pisze się w ogóle.

  • Odpowiedz Gregor11 niedziela, 10 czerwca 2018 22:54 Umieszczone przez: Gregor11

    Boże mój Boże taki mlody

  • Odpowiedz zamni poniedziałek, 11 czerwca 2018 09:05 Umieszczone przez: zamni

    Na Rybakach i w Czartorii nie ma już plaży jak kiedyś. Narew zrobiła swoje. Płycizna i natychmiastowy uskok w nurt. Jest tam niebezpiecznie.
    Mamy plaże w Łomży i Ostrołęce, ale na mazury rzut beretem i jeziora, które są bezpieczniejsze. Narew to dzika rzeka nieregulowana i niebezpieczna.
    Lepiej jechać dalej i rzadziej popływać niż częściej i ryzykowniej.

  • Odpowiedz Czemu? poniedziałek, 11 czerwca 2018 11:59 Umieszczone przez: Czemu?

    A czemu Policja tam nie pilnuje plaży? Czemu wójt ratowników nie zatrudnia aby w czartori było bezpieczniej?
    Czemu strażacy ba lodkach nie pilnują dzikich kąpielisk? A straż rybacka to czym się zajmuje? A czemu jest tak mało karetek? Czemu jada tak długo? Czemu lekarze są w karetkach bezduszni?
    Co robią nasi włodarze aby nam zwykłym ludziom było lepiej?bezpieczniej? Za coś biorą nie małe wypłaty.

  • Odpowiedz real poniedziałek, 11 czerwca 2018 12:07 Umieszczone przez: real

    A czemu Czemu zadaje tyle głupich pytań? A czemu Czemu nie pilnuje dzikich plaż?

  • Odpowiedz Miastkowianka poniedziałek, 11 czerwca 2018 12:27 Umieszczone przez: Miastkowianka

    popieram czemu o godz 16zawyla syrena przestała wyć straż wyjechała po 20min po nich leciała druga straż policja i dopiero karetka ten chłopak nie miał szans. Ale też nie odpowiedzialność skakać do takiego bagna tam tyle ludzi zginęło powinien byc zakaz i duże kary jak kogoś tam spotkaja kompioncego się a potem tragedia jak skoczy kamień głową zaryje i tonie . Szkoda chlopaka Spoczywaj spokoju [*]

  • Odpowiedz speech poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:43 Umieszczone przez: speech

    Ludzie jeden musi zginac zeby nastepne dziesieciu nie skakalo .teraz cisze bedziecie miec i juz spoko bedzie na kilka lat w wsi i okolicach .A ty synu spij spokojnie i nie podejmuj nigdy wiecej glupich decyzji

  • Odpowiedz informator Nowogrodzki poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:50 Umieszczone przez: informator Nowogrodzki

    W Nowogrodzie są fajna plaże a ten chłopak zmarł niestety. Współczuję rodzinie

  • Odpowiedz Elo poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:58 Umieszczone przez: Elo

    On nie skakał do wody tylko chcieli pomoczyć nogi a on siedział w takim miejscu że go porwał wir. Reszta Chłopaków zrobiła sznur (czyli ustali w rzędzie i trzymali się za ręce) troche go wyciągnęli i musieli puścić bo by oni się też potępił.
    On nie żyje a trzech jego kolegów jest w szpitalu bo mają wodę w płucach

  • Odpowiedz zamni poniedziałek, 11 czerwca 2018 14:12 Umieszczone przez: zamni

    Do @Czemu? W Czartorii i Rybakach NIE MA PLAŻ
    Czego mają władze pilnować? Pisałem już, że tam nie ma gdzie się kąpać już od 2-3 lat. Woda zrobiła swoje i brzegi tam gdzie była plaża są porośnięte, pasą i poją się tam krowy. Oficjalnie nie ma ( nigdy nie było ) tam plaż i nie będzie zapewne. Najbliższe strzeżone są w Łomży i Ostrołęce.

  • Odpowiedz Tylko on poniedziałek, 11 czerwca 2018 17:44 Umieszczone przez: Tylko on

    Tragedia dla nas wszystkich rodziny kolegów koleżanek... Są wyrzuty sumienia i ból przeszywa serce.

  • Odpowiedz dan3q poniedziałek, 11 czerwca 2018 18:21 Umieszczone przez: dan3q

    Nie było tam żadnych skoków do wody !!!!

  • Odpowiedz Serb poniedziałek, 11 czerwca 2018 19:05 Umieszczone przez: Serb

    Jest to trauma niewyobrażalna dla nas wszystkich serce pęka sił brak

  • Odpowiedz Tomal poniedziałek, 11 czerwca 2018 20:13 Umieszczone przez: Tomal

    Pewnie ze nie było byłem widziałem koledzy koleżanki ratował narażając siebie a teraz co oni czują winę gniew ból bezradnosc

  • Odpowiedz Nieznany wtorek, 12 czerwca 2018 05:16 Umieszczone przez: Nieznany

    Chodze do szkoły w której się uczymy i słyszę komentarze na temat chłopaków od jednego bohatera który tam wogole nie brał udziału guwno wie a szczęka morda bezmozg próbuje być najważniejssy każdy wie o kogo chodzi z3kl.

  • Odpowiedz Elitka wtorek, 12 czerwca 2018 05:25 Umieszczone przez: Elitka

    Dać wam namiary na niego

  • Odpowiedz Ada12 wtorek, 12 czerwca 2018 05:46 Umieszczone przez: Ada12

    Szkoda mi wszystkich tego co niezyje ale i tych młodych chłopaków co oni teraz czują jak dalej po takim czymś maja żyć chodzić do szkoły kolega najlepszy z tego co wiem był ich.

  • Odpowiedz Kina wtorek, 12 czerwca 2018 05:50 Umieszczone przez: Kina

    Kondolencje dla rodziny i współczucia dla rodziców tych młodych dzieci co przeżywają to Spoczywaj.

  • Odpowiedz maly wtorek, 12 czerwca 2018 10:36 Umieszczone przez: maly

    Czy ten chlopiec byl z Rybak , jesli mozna zapytac ???
    Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

  • Odpowiedz Beret wtorek, 12 czerwca 2018 11:16 Umieszczone przez: Beret

    Kto nie był nie widział tego niech komentarze zostawi dla siebie i najpierw spojrzy się na siebie i swoje dzieci

  • Odpowiedz Leos wtorek, 12 czerwca 2018 11:24 Umieszczone przez: Leos

    Nie z Rybak

  • Odpowiedz Kondon wtorek, 12 czerwca 2018 18:02 Umieszczone przez: Kondon

    Każdy winę zwala na kolegów że to że tamto że byli pijani że wchodzili do wody policja była sprawdzali trzeźwość każdego i co i pytam co dalej ile głupich ludzkich zmiji musi jeszcze być by oceniać kogoś tylko nie sb. Szkoda chłopca tragedia straszna ale co by było gdyby jeszcze reszta się utopilaa pytam co 6pogrzebow.i tyle w temacie

  • Odpowiedz Bezstronna wtorek, 12 czerwca 2018 23:48 Umieszczone przez: Bezstronna

    Z tego co mi wiadomo nikt nie był pijany chłopaki weszło potoczyć nogi a jednego wciągnął wir nie dało się go uratowac po 2godz chłopaka wylowili letkonurki jego koledzy leżą w szpitalu z wodą w płucach był za wiele młody przyszedł jego czas i Bóg go potrzebował u siebie. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie a światłość wiekuista niech mu święci i spoczywa w pokoju amen . Nie był ten chłopak z Gminy Miastkowo . [*] [*]

  • Odpowiedz bezstronna wtorek, 12 czerwca 2018 23:54 Umieszczone przez: bezstronna

    Z tego co mi wiadomo nikt nie był pijany chłopaki weszli umyc/pomoczyc tylko nogi a jednego wciągnął wir nie udało się go uratowac po 2godz chłopaka wylowili pletwonurki jego koledzy leżą w szpitalu z wodą w płucach był za wiele młody ... przyszedł jego czas i Bóg go potrzebował u siebie. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie a światłość wiekuista niech mu święci i niech spoczywa w pokoju amen . Nie był ten chłopak z Gminy Miastkowo dla wszystkich ciekawych . [*] [*]

  • Odpowiedz Kret środa, 13 czerwca 2018 05:28 Umieszczone przez: Kret

    Jestem świadkiem że nie byli pijani żaden porostu Bóg zabrał go zawczesnie trzymajcie się chłopcy.

  • Odpowiedz Zasmucona środa, 13 czerwca 2018 08:44 Umieszczone przez: Zasmucona

    Ten chłopiec był z gminy Troszyn.

  • Odpowiedz butka środa, 13 czerwca 2018 14:26 Umieszczone przez: butka

    "Zasmucona"Jak się nazywał ten chłopak co się utopil ?

  • Odpowiedz Oona środa, 13 czerwca 2018 15:01 Umieszczone przez: Oona

    Adrianku odeszles nagle niespodziewanie zbyt wcześnie i za szybko ogromną strata dla nas wszystkich rodziny kolegów koleżanek widocznie tam ktoś cię potrzebował bardziej.

  • Odpowiedz ZASMUCONA środa, 13 czerwca 2018 15:51 Umieszczone przez: ZASMUCONA

    Adrian dlaczego tak musiało się stać całe życie było przed tobą nowa szkoła nowe znajomościale to już teraz nic nie znaczy. tobie jest już dobrze jesteś tam gdzie nie ma bólu łez ani cierpienia widocznie był tam potrzebny ktoś taki jak ty zawsze pozytywny wesoły i nie tuzinkowy ale ból przeszywa serce potrząc na cierpienie twoich rodziców i brata żadne słowa ani czyny nie są w stanie pocieszyć twoich rodziców. Nic nie zwróci im ciebie. Modlę się za ciebie ale też za twoją rodzinę o siłę dla nich na ten trudny czas

  • Odpowiedz Zasmucona środa, 13 czerwca 2018 17:16 Umieszczone przez: Zasmucona

    Adrian

  • Odpowiedz Hello środa, 13 czerwca 2018 17:20 Umieszczone przez: Hello

    Jest ból i strata nie dopisania byłeś jesteś i będziesz w naszych sercach na zawsze śpij spokojnie kiedyś się spotkamy tam na górze.

  • Odpowiedz Zasmucona środa, 13 czerwca 2018 17:20 Umieszczone przez: Zasmucona

    Chodził do 3 kl Gimnazjum w Troszynie. Spoczywaj w spokoju Adrianku.

  • Odpowiedz KiM środa, 13 czerwca 2018 17:56 Umieszczone przez: KiM

    Pozostawiłes nas wszystkich szczególnie rodziców ale i nas kolegów którzy mają cię w sercach. Koledzy którzy byli w ostatnich momentach twojego krótkiego życia będą wspominali cię jako najlepszego kolegę próbowali ci pomóc lecz Bóg chciał inaczej przeżywają napewno to co się stało.... Odważyli się się chodź sami ryzykowali własne życie znam ich bdb również współczuję im z całego serca trzymajcie się koledzy. KM

  • Odpowiedz Tom środa, 13 czerwca 2018 20:22 Umieszczone przez: Tom

    Zapamiętam cię kolego na całe zycie

  • Odpowiedz Zasmucona środa, 13 czerwca 2018 21:32 Umieszczone przez: Zasmucona

    ,,Odszedłeś Adrianku tak wczeznie. Z Tobą marzenia i sny...
    Tak trudno nam bez Ciebie żyć, gdy serce Twe przestało bić"
    Żegnaj Wspaniały Kolego

  • Odpowiedz But środa, 13 czerwca 2018 22:16 Umieszczone przez: But

    "zasmucona" a nazwisko tego chłopaka? Może znam jego rodzinne.

  • Odpowiedz Berta czwartek, 14 czerwca 2018 05:16 Umieszczone przez: Berta

    Nazwisk się nie podaje tu

  • Odpowiedz Przygnębiona czwartek, 14 czerwca 2018 20:16 Umieszczone przez: Przygnębiona

    Adrian napewno wiesz ile osób przyszło Cię dziś pożegnać dla ilu osób byłeś waźny. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. ŚPIJ SPOKOJNIE.