wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 11 czerwca 2018 07:06

Uwaga na burze z gradem!

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Uwaga na burze z gradem! fot. mylomza.pl
Po kilkudniowych upałach czeka nas dziś zmiana pogody. Rano Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie dla województwa podlaskiego przed burzami z deszczem i gradem oraz porywami wiatru.

brico lomza

Jak informuje dyżurny synoptyk Magdalena Pękala dzisiaj, od godz. 14.00 do godz. 21.00 należy spodziewać się burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 35 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie możliwe są także opady gradu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk określone zostało na 80%. Ostrzeżenie dotyczy całego obszaru województwa podlaskiego oraz części województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

3 komentarzy

  • Odpowiedz Żona rolnika poniedziałek, 11 czerwca 2018 09:51 Umieszczone przez: Żona rolnika

    W końcu nadszedł koniec klęski suszy, dziś zaczęło padać. Dziękujemy Panie Prezydencie Chrzanowski. Będziemy mieli co jeść.

  • Odpowiedz Jozek poniedziałek, 11 czerwca 2018 11:35 Umieszczone przez: Jozek

    A gdzie artykuł o wyroku sądu w sprawie budowy przedłużenia ul. Zawadzkiej??? To nie jest ważne? Takie z was wdupołazy chrzanowskiego?

  • Odpowiedz kasperski poniedziałek, 11 czerwca 2018 17:07 Umieszczone przez: kasperski

    Józek, złe wieści dla ciebie. Twój laptop, lub telefon z którego przeglądasz internet, jest zarobaczony. Ciągle wysyła idiotyczne komentarze z pytaniem o ul. Zawadzką.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu