wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:32

Szkielet na polu

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne fot. policja.pl
Prowadzone przez jednego z mieszkańców gminy Grabowo prace polowe ujawniły stary szkielet, najprawdopodobniej ludzki. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań przez Zakład Medycyny Sądowej potwierdzi pochodzenie kości.

brico lomza

- Możemy powiedzieć, że faktycznie ujawniliśmy fragmenty szkieletu, najprawdopodobniej pochodzenia ludzkiego, ale bez badania lekarskiego jest to sformułowanie niekategoryczne – informuje kolneński prokurator, Marcin Gajdamowicz.

Szczątki zostały odnalezione podczas pracy na polu w miejscowości Siwki. Prokuratura zleciła Zakładowi Medycyny Sądowej w Białymstoku ekspertyzę szczątek. Wkrótce przedstawione zostaną jej wyniki.

3 komentarzy

 • Odpowiedz N.N. poniedziałek, 11 czerwca 2018 15:07 Umieszczone przez: N.N.

  uwaga tłumaczę z języka profanum na sacrum

  Relikwie Baranka lub Owieczki z Owczarni Dobrego Pasterza (inaczej) Arcy Pasterza którego jakby własność (?) się zagubiła jego dekanalnym dusz pasterzom formacji duchowej zaangażowanym publicznie w trosce o miłość bliźniego (do siebie samego) ta zaginiona forma życia parafialnego jak trup z szafy wypada pod nogi pasterzom szukającym własnej chwały podczas gdy 99owiec spełniało pożądania 'fryzjerów owiec' doczesne szczątki po tej zaginionej na wieki wieków amen znalazły się przypadkiem ...

  ...a jeszcze tyle Owiec z tej Owczarni kapelanów i kanoników leży na łomie Matki Kościoła na ziemi tej ziemi z Krzyżem Świętym ich Krzyżem Chwały oznaczonym N.N.

 • Odpowiedz N.N. to primus inter pares jako laureat pokojowej nagrody Zło tego Krzyża ? poniedziałek, 11 czerwca 2018 15:31 Umieszczone przez: N.N. to primus inter pares jako laureat pokojowej nagrody Zło tego Krzyża ?

  człowiek stracił nadzieję z pola widzenia został się mu ino szkielet w polu jak wyzioną ducha w beznadziei bo nadzieja przy nim nie wytrwała ... poszła własną drogą może poszła do świątyni jak Judasz kierując się roztropnością wiernego wierzącego w to że tylko w świątyni jest to co dobre ... dla wszystkich ... tak samo

 • Odpowiedz ban_dla_zjeba wtorek, 12 czerwca 2018 09:42 Umieszczone przez: ban_dla_zjeba

  ciekawe kiedy ten zjeb wypisujący sam ze sobą dostanie bana od admina

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu