wigilia2018 dom lomza
wtorek, 12 czerwca 2018 12:55

Haszysz wart ponad 5 mln zł ukryty w cadillacu [FOTO]

Napisane przez  mano/ SG
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ponad 101 kg haszyszu w zatrzymanym do kontroli drogowej samochodzie ujawnili funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Narkotyki przewoził obywatel Rosji.

brico lomza

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach do odprawy granicznej zgłosili się obywatele Rosji. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusz podjął decyzję o skierowaniu auta do szczegółowej  kontroli. Przypuszczenia funkcjonariusza potwierdził pies służbowy zaangażowany do przeszukania pojazdu. W samochodzie osobowym marki Cadillac ujawniono 99 pakunków z substancją koloru ciemnozielonego. Użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz. Nielegalny towar ukryty był w skrytkach konstrukcyjnych pojazdu: w podłodze, progach oraz zderzakach. Łącznie w zamkniętych hermetycznie paczkach znajdowało się ponad 101 kg haszyszu. Szacunkowa wartość kontrabandy wynosi ponad 5 mln zł.

W związku z powyższym kierowca wraz z pasażerką zostali zatrzymani. 20-letni mężczyzna decyzją Sądu Rejonowego w Białymstoku został 10 czerwca br. tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, a następnie osadzony w Areszcie Śledczym w Białymstoku. 24-letnia kobieta po przesłuchaniu w charakterze świadka została zwolniona.

To kolejny tak duży w tym roku przemyt haszyszu ujawniony przez funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału SG. Dwa miesiące temu przez drogowe przejście graniczne w Kuźnicy obywatel Rosji próbował przewieźć przez granicę 114 kg tego narkotyku.

Galeria zdjęć

6 komentarzy

 • Odpowiedz Brawo Ty nastepnym razem uda ci sie !!! wtorek, 12 czerwca 2018 16:27 Umieszczone przez: Brawo Ty nastepnym razem uda ci sie !!!

  Jak walic to miliony i to mi sie podoba a niejak dilerka za kilka gram takie same wyroki siedza

 • Odpowiedz Żona rolnika wtorek, 12 czerwca 2018 17:52 Umieszczone przez: Żona rolnika

  Proponuję spalić ten szajs komisyjnie na Starym Rynku, w ramach ożywienia tegoż. Frekwencja gwarantowana. Tylko kto obejmie patronatem takie wydarzenie, wszak idą wybory i chętnych może być wielu.

 • Odpowiedz Addd wtorek, 12 czerwca 2018 17:57 Umieszczone przez: Addd

  Spalmy to wszyscy wyjdzie nam na zdrowie psychiczne jak i fizyczne, pozdro!

 • Odpowiedz ..... wtorek, 12 czerwca 2018 18:27 Umieszczone przez: .....

  Czekałem na swoje 20kg. Dzięki wam nie mam za co żyć!! Wielkie dzięki

 • Odpowiedz Lomzi wtorek, 12 czerwca 2018 23:10 Umieszczone przez: Lomzi

  Żono rolnika siedź sobie w tym swoim pierdziszewie bo jak sie do miasta jeździ tylko wtedy gdy skończy sie szampon to nie dziwota ześ 100 za muzynami

 • Odpowiedz enej środa, 13 czerwca 2018 12:15 Umieszczone przez: enej

  zwróćcie uwagę na zwrot obywatel Rosji . Co jak sądzicie za tym się kryje?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu