środa, 13 czerwca 2018 10:09

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja poszukuje sprawców i świadków rozboju

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja poszukuje sprawców i świadków rozboju mat. KWP Białystok
Policjanci poszukują sprawców oraz świadków rozboju, do którego doszło 23 maja 2018 roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Trzcianne. Z ustaleń kryminalnych wynika, że dwaj nieznani mężczyźni po włamaniu się do domu pokrzywdzonego pobili go, a  następnie ukradli pieniądze i telefon komórkowy.

brico lomza

Prezentowany na portrecie pamięciowym mężczyzna to jeden ze sprawców.

Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj nieznani mężczyźni po włamaniu się do domu pokrzywdzonego pobili go, a  następnie ukradli pieniądze  w kwocie 2000  złotych i telefon komórkowy o wartości 200 złotych.

Mężczyzna z portretu pamięciowego był w wieku około 30 – 40 lat, krępej budowy ciała. Miał on około 180 cm wzrostu, twarz okrągłą bez zarostu, a włosy koloru ciemny blond ostrzyżone na tzw. „jeża”. Drugi mężczyzna miał założoną kominiarkę. Był w wieku około 30 – 40 lat, krępej budowy ciała.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, bądź byli świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mońkach pod nr telefonu (85) 670 37 12 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr telefonu 997 lub 112.

W górę