wigilia2018 dom lomza
czwartek, 14 czerwca 2018 10:27

Policja zatrzymała "pracowitych ogrodników”

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Policja zatrzymała "pracowitych ogrodników” fot. KPP Kolno
Wczoraj w nocy policjanci zauważyli w miejscu uprawy nielegalnych sadzonek dwóch młodych mężczyzn idących z butelkami z wodą. Fakt ten natychmiast wzmógł czujność mundurowych, którzy przypuszczali, że osoby te idą podlać nielegalne sadzonki.

brico lomza

Kolneńscy kryminalni ujawnili uprawę konopi, która znajdowała się na jednym z pól, na terenie gminy Kolno. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sadzonki nielegalnej rośliny prawdopodobnie stanowią własność jednego z mieszkańców pobliskiej miejscowości. Wczoraj w nocy, policjanci zauważyli w miejscu uprawy nielegalnych sadzonek dwóch młodych mężczyzn idących z butelkami z wodą.

- Fakt ten natychmiast wzmógł czujność mundurowych, którzy przypuszczali, że osoby te idą podlać nielegalne sadzonki. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, z których jeden okazał się właścicielem nielegalnej uprawy – informuje rzecznik policji w Kolnie.

Mundurowi zabezpieczyli ogółem 10 doniczek z sadzonkami konopi, co potwierdziły wstępne badania narkotesterem. Wczoraj mężczyzna podejrzany o ich uprawę usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

2 komentarzy

  • Odpowiedz hipokryzja czwartek, 14 czerwca 2018 13:42 Umieszczone przez: hipokryzja

    A narkotyzować się w monopolowym może każdy.

  • Odpowiedz NosaczSundajski czwartek, 14 czerwca 2018 13:59 Umieszczone przez: NosaczSundajski

    a mogli chłopaki zalać pałę legalnym narkotykiem i na dobitke legalne papieroski!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu