czwartek, 21 czerwca 2018 09:02

Spłonął samochód nauki jazdy [FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Spłonął samochód nauki jazdy [FOTO] fot. mylomza.pl
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze nr 61 około godz. 8.00. Na trasie pomiędzy Kisielnicą a Marianowem zapaliło się auto nauki jazdy, którym jechały trzy osoby. Auto doszczętnie spłonęło.

planeta asow

Auto fiat punto, którym jechało dwóch kursantów prawa jazdy oraz instruktor doszczętnie spłonęło. Z relacji świadków wynika, że w pewnym momencie samochód stracił moc, a spod komory silnika wybuchł ogień, który zajął cały pojazd.

Trzem podróżującym udało się bezpiecznie wydostać z auta. Nie ucierpieli oni w zdarzeniu.
Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo. Trzeba liczyć się z dużymi utrudnieniami podczas przejazdu obok miejsca zdarzenia.

Galeria zdjęć

14 komentarzy

  • Odpowiedz ppp czwartek, 21 czerwca 2018 10:12 Umieszczone przez: ppp

    A samochód był zaopatrzony w gaśnicę

  • Odpowiedz Robim co możem czwartek, 21 czerwca 2018 10:36 Umieszczone przez: Robim co możem

    Jeszcze z 50 sztuk i będzie luźniej w Łomży hehehe

  • Odpowiedz Kanguroo czwartek, 21 czerwca 2018 10:50 Umieszczone przez: Kanguroo

    Powolna jazda spala ...

  • Odpowiedz Mburwa czwartek, 21 czerwca 2018 11:03 Umieszczone przez: Mburwa

    Milenka Zbikoska byla uczestnikiem oewgo zdarzenia. Milenko, nic ci nie jest he rambambar

  • Odpowiedz jedwabnik czwartek, 21 czerwca 2018 11:09 Umieszczone przez: jedwabnik

    AUTEM POWINNO PODRÓŻOWAĆ TYLKO 2 OSOBY!!!!! iNSTRUKTOR I KURSANT!!!!!!!

  • Odpowiedz Kasa czwartek, 21 czerwca 2018 12:08 Umieszczone przez: Kasa

    Dobra nauka jazdy,nawet nie ugasili pożaru w swoim samochodzie,pewnie nie mieli gaśnicy......

  • Odpowiedz Kursant czwartek, 21 czerwca 2018 12:26 Umieszczone przez: Kursant

    Juz nie przesadzajcie. Auto nie wygląda az tak zle

  • Odpowiedz prześmiewca czwartek, 21 czerwca 2018 13:07 Umieszczone przez: prześmiewca

    pewnie nadwymiarowy kursant palił skręta nudząc się podczas jazdy

  • Odpowiedz łomżanin od czasu do czasu czwartek, 21 czerwca 2018 13:56 Umieszczone przez: łomżanin od czasu do czasu

    Elka z Łomży, czy gościnne występy?

  • Odpowiedz Instruktor czwartek, 21 czerwca 2018 14:11 Umieszczone przez: Instruktor

    Do Jedwabnik Dziennik Ustaw 4 marca 2016
    § 12.Zajęcia w zakresie części praktycznej szkolenia w pojeździe mogą być prowadzone przez instruktora wyłącznie z jedną osobą szkoloną w obecności:
    1)jednego dodatkowego uczestnika kursu w przypadku szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii B1, B, B+E,
    2)do 6 uczestników kursu w przypadku szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E,

  • Odpowiedz xsawier czwartek, 21 czerwca 2018 14:55 Umieszczone przez: xsawier

    Nie piszcie głupot o gaśnicy bo tą wymaganą przepisami z 1 Kg proszku to można się po jajach podrapać. Jeśli na wyposażeniu była by gaśnica z 5 Kg proszku to można próbować gasić

  • Odpowiedz łapiduch czwartek, 21 czerwca 2018 20:40 Umieszczone przez: łapiduch

    Były by jaja gdyby to się stało podczas egzaminu - opasły egzaminator z trwogą próbuje się wygramolic z małego fiata Punto.

  • Odpowiedz Zenon12 czwartek, 21 czerwca 2018 22:53 Umieszczone przez: Zenon12

    Wyklepie się