wigilia2018 dom lomza
środa, 11 lipca 2018 09:08

Ucieczka 17-latka

Napisane przez  mano/KPP Zambrów
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne fot. policja.pl
W trakcie mijania radiowozu młody kierowca nagle zasłonił swoją twarz ręką. Mundurowi natychmiast postanowili zweryfikować powód takiego zachowania kierującego. Jednak kierowca zamiast zatrzymać się do kontroli drogowej zaczął przyspieszać, po czym zjechał na opuszczoną posesję, wybiegł z samochodu i zaczął uciekać.

brico lomza

Policjanci z zambrowskiej "drogówki", w miniony poniedziałek, około godziny 19.00, na terenie gminy Szumowo zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata, który w trakcie mijania radiowozu nagle zasłonił swoją twarz ręką.  Mundurowi natychmiast postanowili zweryfikować powód takiego, a nie innego zachowania kierującego.  Jednak kierowca zamiast zatrzymać się do kontroli drogowej zaczął przyspieszać, po czym zjechał na opuszczoną posesję, wybiegł z samochodu i zaczął uciekać. Funkcjonariusze, już po chwili, zatrzymali mężczyznę.

Jak się okazało kierowcą seata był 17-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem i dodatkowo miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni odpowie przed sądem.

2 komentarzy

  • Odpowiedz niezainteresowany środa, 11 lipca 2018 10:57 Umieszczone przez: niezainteresowany

    Wal się głąbię z tą swoją polityką. Kogo to obchodzi?

  • Odpowiedz Oomza środa, 11 lipca 2018 12:43 Umieszczone przez: Oomza

    Denerwują mnie te nachalne wpisy polityczne.
    Klakierzy tylko szkodzicie swoim mocodawcom.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu