wigilia2018 dom lomza
środa, 11 lipca 2018 10:27

Zaginął Tomasz Szablak

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Zaginął Tomasz Szablak fot. KPP Kolno
Kolneńscy policjanci poszukują zaginionego 21-letniego mieszkańca gminy Turośl. Mężczyzna wyjechał z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz kontaktował się z matką 8 lipca. Prosimy o pomoc w jego odnalezieniu.

brico lomza

Zaginiony to:

SZABLAK Tomasz , lat 21

zam. gmina Turośl

Rysopis: wzrost około 173 cm, waga około 72 kg, średnia budowa ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy krótkie.

Znaki szczególne:  brak

Ubrany był w:  krótkie spodenki, biała koszulka z krótkim rękawem, buty granatowe typu adidas.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 474 16 19  lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

11 komentarzy

  • Odpowiedz Stary Kurp środa, 11 lipca 2018 10:53 Umieszczone przez: Stary Kurp

    Ja bym go poszukał w Szablaku koło Nowogrodu.

  • Odpowiedz jokemaker środa, 11 lipca 2018 13:27 Umieszczone przez: jokemaker

    @Stary Kurp
    > "Ja bym go poszukał w Szablaku koło Nowogrodu."

    [ironia] Powiedziałem ten dowcip rodzinie, potem 80-letniej sąsiadce. Śmiechom nie było końca. [/ironia]

  • Odpowiedz gggggggggg środa, 11 lipca 2018 14:29 Umieszczone przez: gggggggggg

    Trudno.

  • Odpowiedz Rupert środa, 11 lipca 2018 15:22 Umieszczone przez: Rupert

    A gdzie transmisja z obrad Rady Miasta ?
    mylomza to teraz lokalny Pudelek !

  • Odpowiedz Emeryt środa, 11 lipca 2018 15:57 Umieszczone przez: Emeryt

    W tym dniu to przypadkiem nie było imprezy w Zbyszku w Nowogrodzie?

  • Odpowiedz aaabvhhh20 środa, 11 lipca 2018 20:15 Umieszczone przez: aaabvhhh20

    ????????????????????????????????????

  • Odpowiedz Stary Kurp środa, 11 lipca 2018 20:18 Umieszczone przez: Stary Kurp

    Wpada bandyta do sklepu na kurpiowskiej wsi:
    -To jest napad, dawaj babo kasę!

  • Odpowiedz Stary Kurp środa, 11 lipca 2018 20:20 Umieszczone przez: Stary Kurp

    Wpada bandyta do sklepu na kurpiowskiej wsi:
    -To jest napad, dawaj babo kasę!
    Ekspedientka pyta spokojnie, podnosząc wzrok znad lady:
    -Gryczaną?

  • Odpowiedz Wstyd czwartek, 12 lipca 2018 08:23 Umieszczone przez: Wstyd

    żal mi Was... zaginał młody chłopak a Wy jakieś żarty robicie..
    Ciekawe czy byłoby Wam do śmiechu gdyby to ktoś z Waszych bliskich..
    ,, Stary Kurp" myślisz,że zabłysłeś ?
    Wstyd

  • Odpowiedz Stary Kurp czwartek, 12 lipca 2018 10:20 Umieszczone przez: Stary Kurp

    Mój pies wylochał się i wrócił.

  • Odpowiedz Lomzmyk czwartek, 12 lipca 2018 21:15 Umieszczone przez: Lomzmyk

    Jest napisane czarno na białym iż "wyjechał z domu " no to wyjechał czego nie rozumisz jednen z drugim ?