wloskie-wieczory
środa, 11 lipca 2018 21:01

Wypadek na skrzyżowaniu w Jedwabnem. Dwie osoby w szpitalu

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wypadek na skrzyżowaniu w Jedwabnem. Dwie osoby w szpitalu fot. www.mylomza.pl
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło późnym popołudniem w Jedwabnem. Na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i ul. Nowej zderzyły się tam dwa auta osobowe. Jedno z nich wbiło się w pobliski budynek.

brico lomza

Do wypadku doszło po godzinie 19.

Ze wstępnych informacji wynika, że jadąca ul. Nową nie ustąpiła przejazdu pojazdowi jadącemu ul. Kościuszki. W wyniku zdarzenia dwie osoby z opla corsa zostały przewiezione do szpitala.

Galeria zdjęć

14 komentarzy

  • Odpowiedz Widziałam to środa, 11 lipca 2018 21:12 Umieszczone przez: Widziałam to

    Redakcjo jeżeli piszecie artykuł to prawdę proszę. Ul Kosciuszki jechała kobieta a Nową mężczyzna który nie ustąpił pierwszeństwa. Uderzenie było bardzo silne że auta zmieniły tor jazdy

  • Odpowiedz Stary Kurp środa, 11 lipca 2018 21:24 Umieszczone przez: Stary Kurp

    Wpada bandyta do sklepu na kurpiowskiej wsi:
    -To jest napad, dawaj babo kasę!
    Ekspedientka pyta spokojnie, podnosząc wzrok znad lady:
    -Gryczaną?

  • Odpowiedz Krzywek środa, 11 lipca 2018 21:50 Umieszczone przez: Krzywek

    Tak zawsze piszą. BURMISTRZ JEDWABNEGO BEZ ABSOLUTORIUM po raz kolejny. O tym nigdy nie napiszą.Wiemy dlaczego. Taka to redakcja drodzy państwo.

  • Odpowiedz Krzywek środa, 11 lipca 2018 21:50 Umieszczone przez: Krzywek

    Tak zawsze piszą. BURMISTRZ JEDWABNEGO BEZ ABSOLUTORIUM po raz kolejny. O tym nigdy nie napiszą.Wiemy dlaczego. Taka to redakcja drodzy państwo.

  • Odpowiedz Krzywek środa, 11 lipca 2018 21:50 Umieszczone przez: Krzywek

    Tak zawsze piszą. BURMISTRZ JEDWABNEGO BEZ ABSOLUTORIUM po raz kolejny. O tym nigdy nie napiszą.Wiemy dlaczego. Taka to redakcja drodzy państwo.

  • Odpowiedz Piszę to BoBoli środa, 11 lipca 2018 21:51 Umieszczone przez: Piszę to BoBoli

    @ Rwanda



    proboszczowie Jedwabnego i okolic nie tak jak ks.Lemański wykonawcy C U R V A(wł)woli biskupiej biskupa co diabłu dusze sprzedał a biskupem był narodowiec eNDek ks.Stanisław Kostka Łukomski zwolennik czystości narodowej na swoim "pasterskim" paśniku z czym się nie ukrywał był znany ze skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych zachowań

    tu również proboszczom z Łomży przypominam szczególnie temu co w płocie JEZUSA na krzyżu wywiesił jak szmatę przy płocie zostawioną na wieki wieków amen (mimo że Matka Boża dawno zdjęła Go z Krzyża) że Jezus jako prosty człowiek który istniejąc w postaci ludzkiej nie skorzystał ze sposobności aby na r ó w n i być z Bogiem nie tylko JEST "lewakiem" nie pasującym do C U R V A(wł)Prawoskrętnego wzorca "CNOTY" kręgosłupa mentalnego obarczonego prawoskrętną skoliozą Hierarchii wy/uczonych w piśmie t/uczonych w prawie bycia na górze (miasto na górze vide dworu "piramidy społecznej") ale też NIE JEST nacjonalistą tak jak Barabasz który stanął z Jezusem w szranki przed Narodową Demokracją religijnie sterowanego narodu przez właśnie k l e r
    i jego "siłę nieczystą"

    tu przypomnę że Jezus nazwał biskupów czytam kapłanów RZEŹNIKAMI i świadectwo o tym daje nie kto inny jak stygmatyk który będąc najbliżej Jezusa w tym C U R V A(wł)KOŚCIELE ks.Rzeźników nie został papieżem

    tu przypomnę że walczący bez skutecznie z ks.Pedofilami (również kościoła Łomżyńskiego) papież Franciszek będąc w postaci k l e r y k a ł a sam skorzystał ze sposobności aby siebie nazwać anty k l e r y kałem - schizofrenia Hierarchów czy gra pozorów Kościoła który (Diabła ma za Ojca bo Kościół w prawdzie nie wytrwał i prawda w nim wisi ... ukrzyżowana na wieki wieków amen ? por. J 8, - 44 do nadal

    ps

    Biskup Kostka Łukomski "katedrę uratował" przed pogromem a Żydów z jedwabnego nie potrafił wyprowadzić jak Mojżesz cóż warta jego pługa duszpasterska według PRAWA MOJŻESZOWEGO które zakrzywił jak wyborcy Barabasza

  • Odpowiedz TVN vs Multimedia Ojca dyrektora od Rzeźników spod znaku najświątszej środa, 11 lipca 2018 22:12 Umieszczone przez: TVN vs Multimedia Ojca dyrektora od Rzeźników spod znaku najświątszej "Maryi panny" niosących krzyż Bogu na chwałę ludZiom na ratunek

    I znowu te LEWACKIE POGOTOWIE z ser duszkiem karitasu z TVNu

    ps

    @ Wer

    czy Ojciec Pio z inspiracji Niemieckiej pozostawia świadectwo o tym że Biskupi są RZEŹNIKAMI ?

    Holokaust znaczy Ofiara całopalna LUD Słowiański w parafialnej Polsce też wie co to znaczy ofiara nie tylko ofiary ks.pedofili w Łoży tak cudownej że niewidocznej jak Duch Święty ... na konklawe

  • Odpowiedz prawda histeryzna - uczeni w pismie - środa, 11 lipca 2018 22:30 Umieszczone przez: prawda histeryzna - uczeni w pismie - "poprwacie mnie jak sie mylę"

    @ Widziałam to

    i będą dwie prawdy
    prawda czerwona i prawda niebieska


    prawda jadąca "Nową" i "starą" jak pamiątka po "targowicy"

    prawda orędowników matki i prawda stronnictwa ojca

  • Odpowiedz ... środa, 11 lipca 2018 22:54 Umieszczone przez: ...

    i bez grupy ratowniczej z ser duszkiem TVNu jadącej ludziom na ratunek Szpital im.Kardynała Wyszyńskiego w Łomży byłby uboższy o to przeżycie w jakim lekarze odwlekają wizytę na sądzie ostatecznym ...

    pacjentom dając czas na nawrócenie przed skonsumowaniem związku/komunii z szafarzem kolejnego może nawet ostatniego sakramentu jeszcze przed ostatnim namaszczeniem

  • Odpowiedz ... środa, 11 lipca 2018 22:57 Umieszczone przez: ...

    @ Widziałam to

    i jak to na religijnej prowincji bywa zwycięży prawda przyjęta aktem wiary z organów które ja ogłoszą ... głośniej

  • Odpowiedz ... środa, 11 lipca 2018 23:01 Umieszczone przez: ...

    @ Widziałam to

    dlatego na religijnym zadupiu obrońców autorytetu ks.pedofilów trzeba się przekrzykiwać by w ogóle zostać świadkiem gadającym prawdę jak "jehowy" albo jak Jezus w tłumie wiernych autorytetom swej świątyni

  • Odpowiedz Janusz który uczył się na zawodowego arcypasterza i został przewoźnikiem środa, 11 lipca 2018 23:18 Umieszczone przez: Janusz który uczył się na zawodowego arcypasterza i został przewoźnikiem

    @ Widziałam to

    w Ewangelii po Jezusie krzyż pusty został a mimo to w ks.kulturze "Trzech Króli" których nigdy nie było w Ewangelii w kościele Krzyż nadal z Jezusem przybitym "króluje"

    widziałaś pusty krzyż w kościele ?

    Oczy muszą być jeszcze przypięte do inteligencji bez tego patrzysz i widzisz ale nie rozumiesz co się dzieje przed tymi oczami jak baran jak ow(o)ce pracy "duszpasterskiej" klęczące przed Jezusem ukrzyżowanym na wieki wieków amen jak ociemniały na umyśle katolik na prowincji żywiciel pasterzy "ciemnogrodu" inwestujących w "kapitał"..."ludzki" swojej "offczarni"

  • Odpowiedz ... środa, 11 lipca 2018 23:40 Umieszczone przez: ...

    @ Stary Kurp


    Janusz S. który uczył się na zawodowego arcykapłana i nie został przewoźnikiem na drodze zbawienia uchodźców od tych co Diabła mają za Ojca por. J 8 -44 do nadal współżyjąc w grzechu śmiertelnym ze zły duchem vide kanonicznie mielonego faryzejskimi praktykami zdradzonego ducha prawodawcy Prawa Mojżeszowego "nie cudzołóż" plus "nie zabijaj"

    ps

    nie ma kurpiów bez "Jezusa frasobliwego" a ten chodź na krzyżu własnym ... lędźwiowym "króluje" to jednak nadal w koronie bolesnej wśród szyderców którzy wspinając się do swych tronów ustroili się w zło te szmaty/ornaty (por. Sienkiewicz "diabeł się w ornat ubrał..." wcześniej niż Biskup Tadeusz "i jeszcze" Janusz

  • Odpowiedz hjgkg czwartek, 12 lipca 2018 11:18 Umieszczone przez: hjgkg

    POmyślałem, że to rabiny jechały nawalone, ale samochody za biedne.