czwartek, 12 lipca 2018 13:46

Pedofil z Kolna zatrzymany

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Policja zatrzymała podejrzanego o pedofilię 33-letniego Artura Z. Mężczyzna został oskarżony o napastowanie małoletniej dziewczyny. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. W przeszłości mieszkaniec Kolna był już karany za podobne przestępstwo.

planeta asow

- Mężczyzna został zatrzymany. Ogłoszono mu zarzuty prezentowania i wykonania czynności seksualnej, jak również usiłowania doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15 do obcowania płciowego. Jest to zarzut zagrożony karą do 12 lat pozbawienia wolności – mówi szef kolneńskiej prokuratury Marcin Gajdamowicz.

Prokuratura zawnioskowała do sądu o tymczasowe aresztowanie Artura Z. i w poniedziałek, 9 lipca został on aresztowany. Obecnie wobec mieszkańca Kolna został zastosowany 3-miesięczny areszt.

- Mężczyzna był wcześniej karany, w tym m.in. za czyn podobny, w zakresie ogólnorozumianej pedofilii – dodaje Marcin Gajdamowicz.

Do zdarzenia miało dojść na terenie powiatu kolneńskiego.

16 komentarzy

  • Odpowiedz Zenon.W> czwartek, 12 lipca 2018 13:50 Umieszczone przez: Zenon.W>

    a ilu takich jeszcze sie kryje ?????
    trzeba dzieci uświadamiać i uswiadamiac

  • Odpowiedz sss czwartek, 12 lipca 2018 15:03 Umieszczone przez: sss

    może nie z kolna a z powiatu kolneńskiego redaktorku...

  • Odpowiedz sss czwartek, 12 lipca 2018 15:04 Umieszczone przez: sss

    z kolnem nie miał nic wspólnego

  • Odpowiedz sss czwartek, 12 lipca 2018 15:04 Umieszczone przez: sss

    żądam zmiany tytułu

  • Odpowiedz wolny strzelec czwartek, 12 lipca 2018 16:47 Umieszczone przez: wolny strzelec

    MYLOMZA JUŻ ZESZŁO NA PSY,
    ROBI ZA LOKALNY PUDELEK :)
    PARU TROLLI PRO PREZYDENCKICH NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI
    OD LISTOPADA SKOŃCZĄ SIĘ PŁATNE REKLAMY I MATERIAŁY PROPAGANDOWE POPIERAJĄCE CHRZANA
    CIEKAWE JAK DŁUGO POCIĄGNIE TEN PORTALIK ?

    TU NAWET NIE MA FORUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
    NIE MOŻNA PISAĆ NA TEMATY, KTÓRE INTERESUJĄ INTERNAUTÓW,
    TYLKO KOMENTARZE POD ZADANYMI PRZEZ REDAKCJĘ TEMATAMI !

    NAWET OSTATNIO SKASOWALI Z PIERWSZEJ STRONY RUBRYKĘ : NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE - BY NIE KOLIŁO W OCZY BRAK POPARCIA DLA CHRZANA.

  • Odpowiedz darekk czwartek, 12 lipca 2018 16:47 Umieszczone przez: darekk

    MYLOMZA JUŻ ZESZŁO NA PSY,
    ROBI ZA LOKALNY PUDELEK :)
    PARU TROLLI PRO PREZYDENCKICH NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI
    OD LISTOPADA SKOŃCZĄ SIĘ PŁATNE REKLAMY I MATERIAŁY PROPAGANDOWE POPIERAJĄCE CHRZANA
    CIEKAWE JAK DŁUGO POCIĄGNIE TEN PORTALIK ?

    TU NAWET NIE MA FORUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
    NIE MOŻNA PISAĆ NA TEMATY, KTÓRE INTERESUJĄ INTERNAUTÓW,
    TYLKO KOMENTARZE POD ZADANYMI PRZEZ REDAKCJĘ TEMATAMI !

    NAWET OSTATNIO SKASOWALI Z PIERWSZEJ STRONY RUBRYKĘ : NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE - BY NIE KOLIŁO W OCZY BRAK POPARCIA DLA CHRZANA.

  • Odpowiedz Rupert czwartek, 12 lipca 2018 16:48 Umieszczone przez: Rupert

    MYLOMZA JUŻ ZESZŁO NA PSY,
    ROBI ZA LOKALNY PUDELEK :)
    PARU TROLLI PRO PREZYDENCKICH NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI
    OD LISTOPADA SKOŃCZĄ SIĘ PŁATNE REKLAMY I MATERIAŁY PROPAGANDOWE POPIERAJĄCE CHRZANA
    CIEKAWE JAK DŁUGO POCIĄGNIE TEN PORTALIK ?

    TU NAWET NIE MA FORUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
    NIE MOŻNA PISAĆ NA TEMATY, KTÓRE INTERESUJĄ INTERNAUTÓW,
    TYLKO KOMENTARZE POD ZADANYMI PRZEZ REDAKCJĘ TEMATAMI !

    NAWET OSTATNIO SKASOWALI Z PIERWSZEJ STRONY RUBRYKĘ : NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE - BY NIE KOLIŁO W OCZY BRAK POPARCIA DLA CHRZANA.

  • Odpowiedz cenzura na 4lomza czwartek, 12 lipca 2018 17:07 Umieszczone przez: cenzura na 4lomza

    Re: Komisja rewizyjna zajmuje się już sprawą ewentualnych nieprawidłowości przy wydaniu przez Agnieszkę Muzyk decyzji umarzającej blisko 600 tysięcy złotych dla Edukatora
    Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl)
    Data: 12-07-18 17:05

    Profil użytkownika

    Imię (nazwa) użytkownika: mo!
    Posty: 1
    ..................


    Autor: mo! (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
    Data: 12-07-18 16:51

    _________

    Myślisz, że długo sobie tu potrollujesz pod tym nowym nickiem :)))

  • Odpowiedz .... czwartek, 12 lipca 2018 18:03 Umieszczone przez: ....

    @ sss

    pedofil z diecezji Łomżyńskiej w której ksiądz pedofil za panowania ks.Paetza został honorowym członkiem kapituły katedralnej a w 2017 roku szczęśliwie kończąc 50letnią karierę duszpasterską z nadania ks.obrońców autorytetu ks.pedofilów został kapelanem jego świętobliwości papieża Franciszka walczącego z ks.pedofilami w Kościele jak schizofrenik Don Kichote z wiatrakami w La Manchy

  • Odpowiedz Łomża czwartek, 12 lipca 2018 19:30 Umieszczone przez: Łomża

    Już myślałem że Ramzes

  • Odpowiedz tadeo piątek, 13 lipca 2018 08:27 Umieszczone przez: tadeo

    @wolny strzelec tzn. p. Muzyk to żałosne, to ty sie tu promujesz a nie Chrzan

  • Odpowiedz Forever PIS piątek, 13 lipca 2018 10:00 Umieszczone przez: Forever PIS

    W kosciele jest tak że jak maja problem z pedofilem to biorą go bliżej siebie, daja wyższe stanowisko.
    a ludzie ktorzy zostali molestowani zostaja sami, kosciół o nich nie dba - bo dla nich wygodnie jak dymu nie bedzie.

    zauwazyłem zalezność.

    jak w polityce jest ktoś niewygodny to kosciół potrafi tez go zepchnąć ze stołka, ale zaraz potem popierać na inny wyższy. Ale przy tym mowi to nie my cie zepchnelismy, my sie w polityke nie mieszamy ALE ALE POPRZEMY NA WYZSZE STANOWISKO...ALE MY SIE NIE MIESZAMY!!!!!!! a potem taki zepchniety człowiek zostaje sam bo kto sie zainteresuje kims kto zadnych wpływów juz nie ma???

  • Odpowiedz Roman.B piątek, 13 lipca 2018 10:58 Umieszczone przez: Roman.B

    ehh Kosciół w łomży rzadzi sie swoimi prawami. Biskup Bronakowski robi zła robote dla naszego miasta mieszajac sie w polityke i popierajac Agnieszke Muzyk.
    patologia

  • Odpowiedz Cali piątek, 13 lipca 2018 11:01 Umieszczone przez: Cali

    Tfffuu !

  • Odpowiedz ania12 piątek, 13 lipca 2018 11:08 Umieszczone przez: ania12

    Rozwalili Łomżyński PIS siłe i prawice ktorą stała Łomża.
    teraz bedzie sodoma i gomora jesli agnieszka przegra bedzie przykładem na skale ogolnopolsk a co to znaczy miesznie sie Koscioła do polityki.
    jezeli podejmuja takie ryzyko oznacza to ze nie zalezy im na miescie bo wiadome bylo to ze Chrzanowski z znaczkiem pis miałby wygrana w kieszeni w I turze , to był kaprys Biskupa zastepczego . ciekawe jakie kaprysy bedzie łomża spełniać jak taka dostanie sie do rzadzenia

  • Odpowiedz dup piątek, 13 lipca 2018 11:11 Umieszczone przez: dup

    o ku...... kaprys? a co Pis zrobił żeby uratować te sytuacje patologiczna w łomży??

    NIC

    takie same i tam siedza fujary organowe Rydzyka. Jak on zagra tak piszczą.