wigilia2018 dom lomza
sobota, 04 sierpnia 2018 19:31

Pijany kierowca zabił własną matkę [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Pijany kierowca zabił własną matkę [FOTO] fot. moja-ostroleka.pl
Śmiercią własnej matki zakończył sobotnią przejażdżkę kompletnie pijany kierowca. Auto, którym kierował, rozbiło się na przydrożnym drzewie. 49-letniej kobiety, pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować. Sprawca zaś trafił do łomżyńskiego szpitala.

brico lomza

Kompletnie pijany mężczyzna kierujący toyotą prius na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego zabił własną matkę, która była pasażerką.

Do zdarzenia doszło dziś po południu w miejscowości Łyse.

- Kierujący toyotą po pokonaniu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w przydrożne drzewo. Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia rozpoczęli reanimację 49-letniej mieszkanki powiatu ostrołęckiego. Z uwagi na poważne obrażenia wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo długiej reanimacji, kobiety nie udało się uratować - poinformował portal www.moja-ostroleka.pl asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Kierowcą pojazdu był 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Jak udało się ustalić reporterom z portalu moja-ostroleka.pl, prywatnie to syn zmarłej w wypadku kobiety. Prawdopodobnie nie odniósł on poważnych obrażeń, ale przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala w Łomży, gdzie policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu.

- Badanie alkomatem potwierdziło wcześniejsze podejrzenia mundurowych. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który kierował toyotą, miał w organizmie około 1,9 promila alkoholu - poinformował asp. Żerański.

Przód auta został doszczętnie zniszczony. Zderzenie z drzewem nastąpiło z prawej strony pojazdu, w miejscu, gdzie siedziała 49-letnia pasażerka. Pomimo prawidłowo działających poduszek powietrznych, kobieta nie przeżyła wypadku.

34 komentarzy

  • Odpowiedz wolny strzelec sobota, 04 sierpnia 2018 19:43 Umieszczone przez: wolny strzelec

    To ona nie czuła, nie widziała, że synalek był nawalony jak dzika świnia ?

  • Odpowiedz kierowca.pl sobota, 04 sierpnia 2018 19:45 Umieszczone przez: kierowca.pl

    Takiego debila powinno się od razu na miejscu dobić bo nie zasługuje na to aby żyć.

  • Odpowiedz Lolo sobota, 04 sierpnia 2018 19:54 Umieszczone przez: Lolo

    Zgadzam sie w 100%

  • Odpowiedz wolny strzelec sobota, 04 sierpnia 2018 19:57 Umieszczone przez: wolny strzelec

    Smutne , ale dobrze że tylko tak się to skończyło,
    mógłby i do tego zabić jakąś niewinną rodzinę innych uczestników ruchu drogowego

  • Odpowiedz kierowca bombowca sobota, 04 sierpnia 2018 20:36 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Do "wolny strzelec" - no pewnie, albo i dwie rodziny a może i trzy...Czytałeś to, co napisałeś? Jak masz pisać takie bzdury, to nie pisz nic...

  • Odpowiedz wolny strzelec sobota, 04 sierpnia 2018 21:10 Umieszczone przez: wolny strzelec

    re;kierowca bombowca

    Może i trzy rodziny ! nie słyszałeś o takich wypadkach, mało tego już było ?
    Ludzie idą poboczem, lub stoją przy drodze a pijak wjeżdża w grupę . Były i przypadki staranowania konduktu żałobników, jak i osób oczekujących na przystankach autobusowych.
    Jak myślisz, gdy na czołówkę jedzie ci taki pijaczyna a kilka osób jedzie busem lub i autobusem, gdy kierowca próbuje się ratować i ucieka do rowu - ile osób może być zagrożonych, ile może poszkodowanych bądź i zginąć ?

  • Odpowiedz Dadi niedziela, 05 sierpnia 2018 04:19 Umieszczone przez: Dadi

    Te na bgr bkl i bwm tak jeżdżą i Na trzeźwo więc nikogo to nie powinno dziwić szkoda że się nie zabil

  • Odpowiedz z miasta... niedziela, 05 sierpnia 2018 05:56 Umieszczone przez: z miasta...

    BLMy jeździć nie umieją najbardziej. wyjadą chamy ze wsi i w miescie sie nie umieja zachowac. DO OBORY CHAMY :D

  • Odpowiedz kierowca odrzutowca niedziela, 05 sierpnia 2018 05:56 Umieszczone przez: kierowca odrzutowca

    Powinni to zdarzenie zakwalifikować jako umyślne zabójstwo. A pijakowi dożywocie!

  • Odpowiedz Dadi niedziela, 05 sierpnia 2018 06:28 Umieszczone przez: Dadi

    Blm blmem łachu ale ty z tej obory żeby nie gówno które wyrzucają to byś zdechł na biedronkowych pomidorach dziadu

  • Odpowiedz łapiduch niedziela, 05 sierpnia 2018 08:04 Umieszczone przez: łapiduch

    Święta prawda Dadi.

  • Odpowiedz xxxx niedziela, 05 sierpnia 2018 08:59 Umieszczone przez: xxxx

    Do z miasta. A twojego ojca żeby dziadek na wsi nie zrobił to i ciebie by nie było debilu dużo chamów jest w mieśćie takich jak ty BL włuczycie się nocami i ludzi zaczepiacie miałem takie spodkanko jak mi debil drogę zaszedł to ja wiem i on jak dostał w ryja a reszta z buta spier,,,,dal,,ali cwaniaczki miastowe jak na wieś na zabawe przyjerzdzacie to wracacie w szmatach porwanych.

  • Odpowiedz Ktosik niedziela, 05 sierpnia 2018 12:52 Umieszczone przez: Ktosik

    Hej cudaku :Z Miasta; nie obrazaj innych taki mieszczuch z Ciebie moze twoi rodzice lub dziadkowie pochodza wlasnie ze wsi to Ty uwazasz ze wszyscy tak jezdza zastanow sie co piszesz i nie obrazaj innych bo tylko taki HAM jak Ty moze wypisywac takie glupoty

  • Odpowiedz Kasa niedziela, 05 sierpnia 2018 13:50 Umieszczone przez: Kasa

    100 dni abstynencji nie przestrzegał a biskup zalecił ,do wypadku by nie doszło...Słuchajcie zaleceń biskupa ......

  • Odpowiedz Wariat niedziela, 05 sierpnia 2018 17:42 Umieszczone przez: Wariat

    Z miasta Ty kur.... baranie. Nie oceniaj wszystkich blm według jednej miary Ty pod...

  • Odpowiedz jazda polska niedziela, 05 sierpnia 2018 18:24 Umieszczone przez: jazda polska

    @ kierowca odrzutowca

    kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada
    matka przejechała się na minie którą sama uzbroiła

    ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutków

    ps

    wypadki trafiają się ludziom w okularach ale to nie powód by za jazdę i powodowanie wypadków w okularach karać okularników

    alkohol nie zabija gdyby tak było to Bóg wpisał by to do DEKALOGU "nie pij alkoholu" zamiast "nie zabijaj"


    czy zatem KS.Bronakowski prowodyr nagonki anty alkoholowej to TW.kultury antychrysta ???????????????????????????????????

    przecież alkoholizm ZAGŁOBY nie był powodem "ewangelizacji" czytam "religii" do szkół wprowadzonej "ogniem i mieczem"

  • Odpowiedz Wieśniak niedziela, 05 sierpnia 2018 20:14 Umieszczone przez: Wieśniak

    Hahaha BL to tylko zapalić jakieś ziółko potrafi i dlatego dalej myślą że na wsi to zacofanie :) a tam mają lepszy dobrobyt niż u was MIASTACZKI

  • Odpowiedz Białostoczanin niedziela, 05 sierpnia 2018 20:30 Umieszczone przez: Białostoczanin

    Zawsze twierdziłem, że Łomża to średniowieczna osada, mylnie nazywana miastem, z mieszkańcami pełnymi kompleksów. Wasze komentarze tylko to potwierdzają.

  • Odpowiedz Ludek niedziela, 05 sierpnia 2018 22:03 Umieszczone przez: Ludek

    Dokładnie sie zgadzam dofinansowania dostajo blmy i mama i tata samochody kupujo zobaczymy kur. ...jak sie kiedyś unia rozpie. ...to suchy chleb będzieta dziady ze smalcem jeść oj przyjdo takie czasy jeszcze.A ja jeszcze napluje na gębe i nasram na głowe

  • Odpowiedz beka niedziela, 05 sierpnia 2018 23:48 Umieszczone przez: beka

    Skończcie wszystkie buraki. Czym się szczycicie skoro chamstwo prezentujecie. Zamknąć te niewyparzone jadaczki.

  • Odpowiedz miastowy ze wsi poniedziałek, 06 sierpnia 2018 05:59 Umieszczone przez: miastowy ze wsi

    Gdy Unia sie rozpierdoli chłop na wsi z głodu nie umrze a miastowy będzie grzebać w śmietnikach by przeżyć.

  • Odpowiedz annnn poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:20 Umieszczone przez: annnn

    masakra..... nie jeden blm jest bardziej wyuczony jak co drugi bl, zwróćcie uwagę że coraz więcej osób którym się lepiej powodzi ucieka z miasta na wieś żeby zaznać trochę ciszy i spokoju, codziennie dojeżdża do pracy a zakompeksieni bl nie potrafią tego pojąć. Nie każdy mieszczuch jest panem i nie każdy mieszkaniec wsi jest wieśniakiem za jakiego typowy "pan" jego uważa, czasy się zmieniają!!!!!

  • Odpowiedz Profilaktyka a TY poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:22 Umieszczone przez: Profilaktyka a TY

    @ miastowy ze wsi

    Unia jest Bliżej raju BOGA niż narodowcy albowiem mężczyzną i niewiastą stworzył ich nie POLAKIEM I RUSKIM

    dlatego też dzięki dusz_pasterstwu narod_owców raj utracony nadal nie jest rajem odzyskanym na wieki wieków amen a przecież od 2000LAT apostolstwo narodowców prowadzi swoją ewangelizacje narodów ...


    ... a dzięki takim ks.bronakowskim krucjata wyzwolenia człowieka sprowadza się do walki o cel inny niż cel zbawienia narodów owiec którym w religijnym obłędzie odebrano godność Dzieci Bożych a z Boga Ojca Jezusa uczyniono Pana Boga "Ojca" Dyktatora paśnika pasterzy własnej chwały


    ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutków

  • Odpowiedz Profilaktyka a TY poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:25 Umieszczone przez: Profilaktyka a TY

    @ annnn

    Bóg też nie jest "pan" za jakiego uważają Go wyznawcy feudalnej formacji duchowej biorąc sobie takiego "pana" za szczyt ciasnej ale własnej Hierarchii ... wartości wyższej inteligencji upadłych jak sam diabeł

    ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutkó

  • Odpowiedz Ojcowie, nie rozdrażniajcie waszych dzieci, aby nie traciły ducha. - no nie można dwom Panom służyć poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:31 Umieszczone przez: Ojcowie, nie rozdrażniajcie waszych dzieci, aby nie traciły ducha. - no nie można dwom Panom służyć

    @ Ludek

    mama z tatą wypaczyli wymowę przykazania "CZCIJ OJCA I MATKĘ"

  • Odpowiedz Ojcowie - patriarchowie duchowni i matki wiernEGO im matriarchatu , nie rozdrażniajcie waszych dzieci, aby nie traciły ducha. - no nie można dwom Panom służyć poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:39 Umieszczone przez: Ojcowie - patriarchowie duchowni i matki wiernEGO im matriarchatu , nie rozdrażniajcie waszych dzieci, aby nie traciły ducha. - no nie można dwom Panom służyć

    @ Ludek

    jak wyglądają stosunki rodzinne w moherowym plemieniu w plemiennej rodzinie Ojca Dyktatora i Matki wiernej totalitarnemu wyznaniu wiary w sacrum "moherowego" "matriarchatu" w całości nie do przyjęcia na trzeźwy rozum przez kogoś kto nie jest psychopatą wyrachowanym skurwysynem potomstwem ojca diabła kultury anty Chrysta szatana por. J 8 44-32 vide protoewangelia Rdz. 3, 15


    BOGU DZIĘKUJCIE SPIRITUS'a (sanctus'a) zażywajcie zamiast go gasić religijnym wodolejstwem

  • Odpowiedz annnn poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:40 Umieszczone przez: annnn

    @Profilaktyka a Ty
    Boga każdy czci na swój sposób i to każdego indywidualna sprawa natomiast tu za Panów uważają się mieszczuchy i na siłe próbują się wywyższyć. Ciekawe czy mając większy zasób gotówki dalej by się kisili w blokowiskach.... hehe.... zobaczcie jak się rozbudowują pobliskie wsie, jakie piękne domy powstają, dlaczego lekarze, nauczyciele itd. należą do tej grupy blmów??? kto ma trochę gotówki i ceni sobie ciszę i spokój ucieka z miasta. I nieprawdą jest że każdy blm jezdzić nie umie tak samo jak każdy bl umie heheeh...zakompleksieni ludzie siedzą na forum i dogryzają a to blm a bo baba a to.... zawsze coś

  • Odpowiedz PaT poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:44 Umieszczone przez: PaT

    @ annnn

    nie bójcie się tych co zabijają rozum(ciało) bójcie się raczej tych którzy zabijają ducha(inteligencję) czyniąc ją inteligencją umartwionych na modlitwie

  • Odpowiedz Krócjata wyzwolenia opętanych przez twórców i starażników religijnEGO SACRUM poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:49 Umieszczone przez: Krócjata wyzwolenia opętanych przez twórców i starażników religijnEGO SACRUM

    @ annn

    ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutków

  • Odpowiedz Krócjata wyzwolenia opętanych przez twórców i starażników religijnEGO SACRUM poniedziałek, 06 sierpnia 2018 06:50 Umieszczone przez: Krócjata wyzwolenia opętanych przez twórców i starażników religijnEGO SACRUM

    kanonicznie uczeni w piśmie "poprawcie mnie jak się mylę" ;/

  • Odpowiedz algaiomega poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:10 Umieszczone przez: algaiomega

    Jehowy tobie już sam diabeł nie pomoże.

  • Odpowiedz algaiomega poniedziałek, 06 sierpnia 2018 10:10 Umieszczone przez: algaiomega

    Jehowy tobie już sam diabeł nie pomoże.

  • Odpowiedz alfa plus koniec poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:47 Umieszczone przez: alfa plus koniec

    @ algaiomega

    gdzie diabeł nie pomoże tam matkę pośle gdyż od wieków wiadomo że gdzie diabeł nie może tam babę ... pośle

    i to by się zgadzało gdyż Kościół Matka jako "Ciało Boże" upadł nisko można by powiedzieć upad jak upadłe anioły podczas gdy zwracał się do "matki" a nawet wielu matek boskich

    w samej katedrze Łomżyńskiej jest ich kila zaś ks.Pedofile kiwając nie jedną parafialną rodzinę zawsze odwoływali się do matki Ojca dyktatora bardziej niż do Ojca Jezusa

  • Odpowiedz ... poniedziałek, 06 sierpnia 2018 15:50 Umieszczone przez: ...

    @ Kasa

    biskup się modli tak samo jak poganie dlatego też jego modlitwy o trzeźwość dobijają się z jego nadzieją jak echo w pustym kuble