gosciniec-lomzynski
sobota, 11 sierpnia 2018 09:21

Wypadek ciężarówki z osobówką. Ciężko ranny kierowca! [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wypadek ciężarówki z osobówką. Ciężko ranny kierowca! [FOTO] fot. mylomza.pl
51-latek został poważnie ranny w wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie Chojny – Nowogród. Kierowca osobówki w poważnym stanie trafił do łomżyńskiego szpitala.
brico lomza

Do wypadku doszło na łuku drogi. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki za zakręcie drogi wyjechał poza swój pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającą mazdą na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych.

Kierowca osobówki, 51-letni mężczyzna z poważnym stanie trafił do łomżyńskiego szpitala.

Galeria zdjęć

25 komentarzy

  • Odpowiedz Ufff sobota, 11 sierpnia 2018 09:40 Umieszczone przez: Ufff

    Oj, jak mnie denerwują frajerzy, co na zakręcie mijając się przekraczają linię środkową. A później efekt na załączonym obrazku.

  • Odpowiedz Chrzanowski nie chcemy Ci, idź do jakiejś firmy pracować ! sobota, 11 sierpnia 2018 10:29 Umieszczone przez: Chrzanowski nie chcemy Ci, idź do jakiejś firmy pracować !

    Mnie chrzanowskiego rządy w Łomży denerwują

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO sobota, 11 sierpnia 2018 10:43 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    nie Ciebie jednego

  • Odpowiedz Propaganda sukcesu sobota, 11 sierpnia 2018 10:48 Umieszczone przez: Propaganda sukcesu

    Mnie tak samo chrzanowski wpienia, to że się na wielu rzeczach nie zna i powoduje to liczne błędy jestem w stanie zrozumieć- młody jest i doświadczenie dopiero zdobywa (szkoda, ze kosztem naszego miasta) ale jego propagandy sukcesu wytłumaczyć nie mogę, jak ktoś mi sugeruje takie bzdury to mnie krew zalewa

  • Odpowiedz piko sobota, 11 sierpnia 2018 10:51 Umieszczone przez: piko

    to lepsza galareta ?!?

  • Odpowiedz Wujek Franek sobota, 11 sierpnia 2018 11:05 Umieszczone przez: Wujek Franek

    Gównojady zamknąć ryje!!!

  • Odpowiedz Wujek Franek sobota, 11 sierpnia 2018 11:05 Umieszczone przez: Wujek Franek

    Gównojady zamknąć ryje!!!

  • Odpowiedz Wujek Franek sobota, 11 sierpnia 2018 11:05 Umieszczone przez: Wujek Franek

    Gównojady zamknąć ryje!!!

  • Odpowiedz Marietta74 sobota, 11 sierpnia 2018 12:15 Umieszczone przez: Marietta74

    Jak komuś się nie podobają rządy chrzana to jest zaraz gownojadem ? Skandal ! Chrzanowski nie nadaje się na prezydenta i tyle !

  • Odpowiedz darekk sobota, 11 sierpnia 2018 12:21 Umieszczone przez: darekk

    Gównojady to raczej elektorat Mariusza, który cieszy się z populistycznych zagrywek włodarza i darmowych koncertów disco polo .

  • Odpowiedz Miejscowy2 sobota, 11 sierpnia 2018 13:33 Umieszczone przez: Miejscowy2

    Pytanie co robił tam TIR,chyba na tej drodze jest zakaz dla takich pojazdów.Ta trasa z dnia nadzień wygląda coraz gorzej.
    Policja nie panuje nad kierowcami ciężarówek,przez całą noc jeżdżą przez Łomżę mimo zakazu.Wywrotki ze żwirem jeżdżą przez ul.Akademicką,zaraz z tej ulicy nic nie zostanie nic...Przez nowy most też nie powinny jeździć,ale to tylko teoria,bo policja i inspekcja nie ma czasu na takie rzeczy...

  • Odpowiedz filer sobota, 11 sierpnia 2018 17:05 Umieszczone przez: filer

    i znów wypadek przez kierowcę Agri plus/Agrifirm co to za firma i jej kierowcy?

  • Odpowiedz filer sobota, 11 sierpnia 2018 17:11 Umieszczone przez: filer

    to prawda całą noc łomżyniakom mieszkającym przy Wojska Polskiego dokuczają tiry, nikt tego nie kontroluje, ani Policja, ani ta cała świta rządząca miastem...czy trzeba blokad jak za Leppera...bo to niedługo może się stać

  • Odpowiedz Prezesa_zarządu sobota, 11 sierpnia 2018 17:21 Umieszczone przez: Prezesa_zarządu

    A co na tej drodze robiła wielka cysterna? Przecież tam ledwo osoböwki się mijają. Te cwele w tirach wszędzie wjadą byle zaoszczędzić 5 minut albo 2 kilometry.

  • Odpowiedz cb sobota, 11 sierpnia 2018 17:43 Umieszczone przez: cb

    troszke deszczu spadlo i juz czołóweczka...bez komentarza - niepełnosprytni kierowcy w akcji

  • Odpowiedz grom sobota, 11 sierpnia 2018 18:44 Umieszczone przez: grom

    Stop BARANOM w Tirach. To proste chłopki, które pracą za kierownicą uciekli od łopaty!

  • Odpowiedz Xx sobota, 11 sierpnia 2018 18:59 Umieszczone przez: Xx

    Skąd ten tir... tam jest ograniczenie do 10ton

  • Odpowiedz niom sobota, 11 sierpnia 2018 19:55 Umieszczone przez: niom

    Te bzdury o prezydencie, to chyba 1 i ta sama osoba pisze, bo ciągle to samo, pod każdym publikowanym tematem... trzeba mieć nieźle w głowie poukładane hehe

  • Odpowiedz asd sobota, 11 sierpnia 2018 21:29 Umieszczone przez: asd

    XX nie do 10 ton a 15 ton

  • Odpowiedz Xx sobota, 11 sierpnia 2018 22:00 Umieszczone przez: Xx

    Jeszcze specjalnie sprawdzałem przed napisaniem tego i od strony Nowogrodu jest znak z 10ton :p

  • Odpowiedz now niedziela, 12 sierpnia 2018 12:33 Umieszczone przez: now

    Zarówno od strony Chojn jak i Nowogrodu stoi znak zakazu wjazdu samochodów o masie do 10t. Coraz częściej jeżdżą tamtędy Tir-y doszczętnie rujnując kiepskiej jakości asfalt i po prostu nie mieszcząc się z mijanymi osobówkami. Policja powinna częściej być obecna na tej krótkiej trasie.

  • Odpowiedz Prezesa_zarządu niedziela, 12 sierpnia 2018 15:14 Umieszczone przez: Prezesa_zarządu

    Tir wpiertoli się wszędzie, złamie wszelkie przepisy byle zaoszczędzić.

  • Odpowiedz filip z konopi niedziela, 12 sierpnia 2018 19:47 Umieszczone przez: filip z konopi

    Do "Prezesa_zarządu" i "Miejscowy2" oraz "now"...Gdzie wy tam jakiegoś TIR-a widzicie? Miastowe cwaniaczki szczekają czy wsiowe ćwoki, co krowy na oczy nie widzieli? To jest PASZOWÓZ czyli taka duża bańka, którą wozi się pasze idioci dla krów i świń! Co to krowa i świnia - zapytajcie dziadka lub ojca. Może wam narysuje! Dla was każda ciężarówka to TIR? Delile i koniec!

  • Odpowiedz filip z konopi niedziela, 12 sierpnia 2018 19:49 Umieszczone przez: filip z konopi

    oczywiście miało być "Debile i koniec" ale tak mnie wkur.wiacie, że się pomyliłem!

  • Odpowiedz Marta xxx poniedziałek, 13 sierpnia 2018 09:49 Umieszczone przez: Marta xxx

    Był świadek tego wydarzenia. Kierowca czarnego auta typu kombi. Jechał za cysterną i widział przebieg wydarzenia. Informował o tym przez CBRadio. Jeśli Pan czyta ten komentarz to proszę zgłosić się na policję i opowiedzieć jak było naprawdę.