dom lomza
sobota, 18 sierpnia 2018 14:57

Wnętrzności zwierzęce przy drodze [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wnętrzności zwierzęce przy drodze [FOTO] fot. mylomza.pl
Duże fragmenty zwierzęcych wnętrzności ktoś powyrzucał w pasie drogowym trasy krajowej nr 61 i 63. Czytelnik był oburzony widokiem odpadów biologicznych, które ciągną się dobrych kilka kilometrów. Powiadomił policję.

brico lomza

Pierwsze sygnały o zwierzęcych wnętrznościach dotarły do nas dziś w nocy, kiedy dostrzegliśmy je nieopodal wypadku samochodowego w Kisielnicy na drodze wojewódzkiej 61.

Dziś Czytelnik, już na trasie nr 63 w okolicy stacji paliw w Małym Płocku znalazł jeszcze więcej odpadów.

- Widok jest odrażający, nawet nie wiemy skąd pochodzą i kto je tutaj przywiózł – pisze internauta.

Naszym zdaniem ktoś kto wczoraj w nocy próbował pozbyć się ich natrafił na wypadek samochodowy, a później zgodnie z odjazdem wytyczonym przed policję znalazł się w okolicy Małego Płocka.

Za sprawą naszego Czytelnika incydentem zajęła się kolneńska policja.

Być może jest tego jeszcze więcej…

Galeria zdjęć

33 komentarzy

  • Odpowiedz Ewa minge sobota, 18 sierpnia 2018 15:42 Umieszczone przez: Ewa minge

    Flaczki dla czytelnika you gona some soup. Po polowaniu odpady rozjada śladu nie będzie bo policja to próbki zabezpieczyla pewnie XD

  • Odpowiedz Aninim sobota, 18 sierpnia 2018 16:02 Umieszczone przez: Aninim

    W Łomży przed mostem Hubala tez leżą

  • Odpowiedz Aninim sobota, 18 sierpnia 2018 16:02 Umieszczone przez: Aninim

    W Łomży przed mostem Hubala tez leżą

  • Odpowiedz Aninim sobota, 18 sierpnia 2018 16:02 Umieszczone przez: Aninim

    W Łomży przed mostem Hubala tez leżą

  • Odpowiedz Aninim sobota, 18 sierpnia 2018 16:02 Umieszczone przez: Aninim

    W Łomży przed mostem Hubala tez leżą

  • Odpowiedz Aninim sobota, 18 sierpnia 2018 16:03 Umieszczone przez: Aninim

    W Łomży przed mostem Hubala tez leżą

  • Odpowiedz Aninim sobota, 18 sierpnia 2018 16:03 Umieszczone przez: Aninim

    W Łomży przed mostem Hubala tez leżą

  • Odpowiedz czytelnik sobota, 18 sierpnia 2018 16:09 Umieszczone przez: czytelnik

    Znawco na co teraz mozna polowac,zebt takie flaki wyzucac.Zreszto mysliwy tego by nie zrobil ma duzo lasu .Taki jak TY moze tak.Pozdrawiam Ewa minge i nie pisz glupot,ublizajac wielu mysliwym

  • Odpowiedz Elo sobota, 18 sierpnia 2018 16:50 Umieszczone przez: Elo

    W Piątnicy na łąkach też leżą.Ludzie mieszkający nieopodal zakopują je bo taki smród się od nich niesie ze masakra.

  • Odpowiedz Loko sobota, 18 sierpnia 2018 16:55 Umieszczone przez: Loko

    Juz te ludzie wszystkiego sie domysla.. co za wiesniactwo! Na sikorskiego od ronda do nowego mostu tez leza

  • Odpowiedz wolny strzelec sobota, 18 sierpnia 2018 18:34 Umieszczone przez: wolny strzelec

    może to z ubojni bydła ?
    jeszcze nie ruszyła, a już śmierdzi :)

  • Odpowiedz dawd sobota, 18 sierpnia 2018 19:39 Umieszczone przez: dawd

    I na ch*j wstawiacie zdjęcia. Jedno z nich usunęliście z poprzedniego artykułu o wypadku.

  • Odpowiedz sylwek sobota, 18 sierpnia 2018 19:43 Umieszczone przez: sylwek

    To jakiś psychopata być może, bo normalny człowiek tego by nie zrobił i musi to być ktoś z okolicznych wiosek, jest monitoring niech podlaska pol zajmie się tym bo to zbyt poważna sprawa...może dla reportera

  • Odpowiedz Kasa sobota, 18 sierpnia 2018 20:10 Umieszczone przez: Kasa

    Ubojnia gdyby była to nie było by tego bałaganu.Ludzie z wiosek wyrzucają ...Na południu pewien pan otworzył pokrywę od szamba i wrzucał jakieś wnętrzności do niego i mówił szczury zjedzą...

  • Odpowiedz ... sobota, 18 sierpnia 2018 20:54 Umieszczone przez: ...

    @ sylwek

    ks.psychopaci przy swoich ołtarzach na potrzeby swojej hierarchii wartości wykorzystujący i Boga dzieci i ich rodziny to w kościele wieszają postać zwłok syna człowieczego i się tym rajcują ucząc dzieci miłości do swoich upodobań tak że potem stare dziady ze wsi stara Łomża wąską uliczką przechodzą obok takiego krzyża jak u ks.Popiela w płocie i żadnemu nawet brewka nie tyknie ...

    że coś to śmierdzi coś tu nie gra

    ... taka znieczulica na widok tak realistycznie eksponowanej profanacji postaci człowieka

    że coś to śmierdzi coś tu nie gra i żaden WIERNY kościoła ks.antychrystów nie dokona refleksji zgodnej z Duchem Ojca i MATKI Jezusa która z krzyża Go zdjęła a krzyż ten pusty został (dawnoooooo temuuuu vide Mk 16 -6 ale do "zatwardziałych serc" ks.skurwysynów vide Rdz. 3, -15 do nadal to ta rzeczywistość nie jest należycie eksponowana ks.antychrytsy kładą akcent na "sztywnego" Jezusa ze "sztywnym" dzieciom trudniej się zaprzyjaźnić jak Bóg przykazał a Jezus nauczał machając do nich rekami inaczej niż ks.pedofile ks.zoofile ks.nekrofile a te na krzyżu to nadal sztywne i ...


    ... potem takie dziecko przychodzi do takiego sztywniaka z radością i sobie miłość wyznają cmentarną w tej Kościelnej Cywilizacji - kultu kultury życia dopiero po Śmierci

  • Odpowiedz kw44 sobota, 18 sierpnia 2018 22:29 Umieszczone przez: kw44

    Na nowym moście lezy robak rozjechany. Może pomóżmy mu.
    Fotek nie dodaje bo są drastyczne.

  • Odpowiedz Ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 05:21 Umieszczone przez: Ewa minge

    Ty @sylwek jesteś rodziną jechowego? Bo te flaki podejrzanie wyglądają jak wałuwa z waszego zboru.

  • Odpowiedz ... niedziela, 19 sierpnia 2018 05:56 Umieszczone przez: ...

    @ Ewa m i n g e

    Prawi katolicy przyklejają się do krzyża jak k a n i b a l e do z w ł o k swej ofiary będącej im ż e r t w ą wynika to z niezrozumienia właściwie z nieporozumienia w jakim jako uczeni w piśmie przyjmują literalnie naukę Jezusa często wymowę i r o n i i losu przekładając na wymowę patosu l i t u r g i i w jakiej u m a r t w i o n e na modlitwie słowo życia traci głębszy sens


    może dlatego papież Franciszek który często posługuje się i r o n i ą jest uważany za odszczepieńca za lewaka za szalonego a nawet za h e r e t y k a i antychrysta ostatnio nawet jeden z polskich zagorzałych obrońców życia z kościoła Ojca d y k a t a t o r a (por. J 8 -44) ubolewał nad tym że papież Franciszek co nawet nie mieszka w pałacu apostolskim na Światowe Spotkanie Rodzin w Irlandii założy o r n a t y bez krzyża a już g w a ł t e m na uczuciach religijnych tego prawego "obrońcy życia" "od n a t u r a l n e g o poczęcia" "do naturalnej ś m i e r c i" jest to że te "polskie" ornaty będą bez krzyża ...


    cóż za o b r a z a
    r e l i g i j n ego poczucia e s t e t y k i

    ps

    Kilkudziesięciu filozofów i teologów z całego świata podpisało list otwarty do K o l e g i u m K a r d y n a ł ó w proszą w nim by doradzono papieżowi Franciszkowi wycofanie się ze "s k a n d a l i c z n e j" zmiany dotyczącej zakazu k a r y ś m i e r c i

  • Odpowiedz Ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 06:13 Umieszczone przez: Ewa minge

    Czyli Jehowi to nie tylko sekta a nawet postępująca choroba psychiczna módl się o lekka i bez bolesną. W nagrodę 5 mg colhydromu dla Ciebie za jakże owocne wypociny. Współczuję y tobie i twojej rodzinie i wyślę na ciebie SMS o treści pomagam XD

  • Odpowiedz treść na drodze śmierci niedziela, 19 sierpnia 2018 06:32 Umieszczone przez: treść na drodze śmierci

    @ Ewa minge

    droga śmierci to kara dla sekty że świątynia chlebodawców ma przerost formy nad treścią

  • Odpowiedz treść wyrzucona na drodze śmierci na drodze kościoła troszczacego się o (takie) życie niedziela, 19 sierpnia 2018 08:00 Umieszczone przez: treść wyrzucona na drodze śmierci na drodze kościoła troszczacego się o (takie) życie

    Ewa minge kłopot z prawymi ks.skurwysynami których Ojciec (por. J 8 -44) ubrał się w ornat z krzyżem św. dla niego i ogonem na mszę dzwoni jest taki że zamiast stać się jak dzieci przy krzyżu cierpienia świętym dla siebie robią wszystko by dzieci stały się takie jak oni twórcy i strażnicy treści będącej świętym a nietykalnym -m o r d e r c z y m związkiem- sacrum drogi-treści kultury(cywilizacji)śmierci

    ps

    EWA z ks.biskupstwem miejscowEGO apostolstwa trzeźwości walnij sobie działkę C21H30O5 (kortyzol) i zapomnij że C2H5OH(alkohol)to krew zbawiciela ;/

    tylko nie przedawkuj bo zażywanie colhydromu wpływa na trudności w uczeniu się i przypominaniu sobie tego co się pamiętało/nauczyło wcześniej ...


    ... a nie każdy na paśniku ks.krwiopijców chce być "barankiem ofiarnym" i do końca życia wisieć na krzyżu cierpienia cierpiąc za grzechy kainowej formacji duchowej ks.skurwysynów ze swą "żywą szopką" umacniających się przy grzechu śmiertelnym to taki grzech przeciw Duchowi Bożemu bardziej niż przeciw Ciału Bożemu

  • Odpowiedz Ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 16:31 Umieszczone przez: Ewa minge

    Przyjdzie twój jechowy góru i wsadzi ci w usta podczas mieszania krwi pedale XD

  • Odpowiedz Ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 16:34 Umieszczone przez: Ewa minge

    Chociaż gdyby nie jechowi to nie byłoby kogo gania z pod dzwi i z po dworek jak chodzą i żebrza XD i nie byłoby z kogo beki kręcić pisz dalej te wypociny upośledzony bo na zbiorach jak cie wala w dupsko nie masz komu tego wygłosić XD

  • Odpowiedz ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 19:09 Umieszczone przez: ewa minge

    J*bać jehowych, ale Ty minge nauczy się poprawnej polszczyzny bo to wstyd robić takie byki.

  • Odpowiedz do: ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 19:10 Umieszczone przez: do: ewa minge

    J*bać jehowych, ale Ty minge naucz się poprawnej polszczyzny bo to wstyd robić takie byki. *

  • Odpowiedz Profilaktyka ... a Ty ? niedziela, 19 sierpnia 2018 19:18 Umieszczone przez: Profilaktyka ... a Ty ?

    @ Ewa minge

    po ponad ćwierć wieku panowania z Konstytucją Dobrego Pasterza Watykan (po Janie, Pawle drugim) odczuwa ból i wstyd w reakcji na raport ws. pedofilii w Kościele w stanie Pensylwania w USA – oświadczył dyrektor biura prasowego Stolicy Apostolskiej Greg Burke. Czyny, jakich dopuścili się księża, nazwał „straszliwymi przestępstwami”.

    oświadczenie rzecznika Watykanu ma związek z ogłoszeniem we wtorek raportu przygotowanego na wniosek prokuratury stanu Pensylwania.

    Jak ustalono, w sześciu na osiem tamtejszych diecezji ofiarami 300 księży-pedofilów w tym stanie padło w ciągu 70 lat około tysiąca dzieci.

    Dokument liczy prawie 1400 stron. Wynika z niego, że stu sprawców było w diecezji Pittsburgh, gdzie ordynariuszem był od 1988 do 206 roku obecny metropolita Waszyngtonu kardynał Donald W. Wuerl. Zarzuca mu się udział w tuszowaniu skandalu.

    W wydanym w czwartkowy wieczór komunikacie watykański rzecznik stwierdził: „W obliczu raportu ogłoszonego w tym tygodniu w Pensylwanii są dwa słowa, które wyrażają to, co odczuwa się wobec tych straszliwych przestępstw: wstyd i ból”...

    tego brak ks.Biskupstwu Łomża a "Kościół Łomżyński" ma wiele wspólnego z Pensylwanią

    z tym że ks.skurwysyny z "Kościoła Łomżyńskiego" są sprytniejsi od metropolita Waszyngtonu kardynała Donalda ...bo

  • Odpowiedz  ... a Ty ? niedziela, 19 sierpnia 2018 19:22 Umieszczone przez: ... a Ty ?

    bo pilnowali się na trzeźwy rozum by wielka tajemnica wiary nie stała się przedmiotem dyskusji przy kielichu ... goryczy nad jakim czuwa kuria Pasterza wesela bezalkoholowego wiernych trzeźwym jak świnia

  • Odpowiedz mieszkańcy Stolicy Apostolskiej odczuwają ból i wstyd ... a Ty ? niedziela, 19 sierpnia 2018 19:34 Umieszczone przez: mieszkańcy Stolicy Apostolskiej odczuwają ból i wstyd ... a Ty ?

    @ Ewa minge

    ...bo S Ę D Z I O W I E WE W Ł A S N E J S P R A W I E nie tworzyli i nie zbierali dokumentów ze świętą a nietykalną a r o g a n c j ą odprawiali ofiarę w liturgii i g n o r a n c j i dających f a ł s z y w e
    ś w i a d e c t w o
    p r z e c i w

  • Odpowiedz troska o dobry wizerunek z nadzieją ... niedziela, 19 sierpnia 2018 19:42 Umieszczone przez: troska o dobry wizerunek z nadzieją ...

    @ Ewa minge

    ... p r z e c i w p r a w d z i e wobec B o g a i Bliźnich Jego E k s c e l e n c j i Człowieczego Syna B o ż e g o gdzie popadnie w i e s z a n e g o na krzyżu ś w i ę t y m byle by do niego p r z y k u ć ludu ...


    ... uwagę o d w r a c a n ą od spraw które ks.h i p o k r y c i chcieliby

  • Odpowiedz troska o dobry wizerunek z nadzieją ... niedziela, 19 sierpnia 2018 19:43 Umieszczone przez: troska o dobry wizerunek z nadzieją ...

    @ Ewa minge

    umacniając swoje ks.skurwysyńskie status quo ...


    ... na jakie ludzie patrzą jak w ó ł na m a l o w a n e
    w r o t a(takie magiczne koło otumaniania byków przy kastracji) i brewka im nie tyknie z n i e c z u l i c a jak u nieboszczyków ale Mr.Jezus wskrzesza i ożywia tych "umartwionych na modlitwie" wiernych ks.antychrystom sprawiającym że ludzie przy ich ołtarzu stają się p o d o b n i grobom p o b i e l a n y m

  • Odpowiedz IN C2H5OH VERITAS  JPII mistyk wystyk wynik cynik - został sam splendor niedziela, 19 sierpnia 2018 19:52 Umieszczone przez: IN C2H5OH VERITAS JPII mistyk wystyk wynik cynik - został sam splendor

    @ ewa minge

    JPII - mistyk wystyk wynik cynik został sam dziwny splendor

  • Odpowiedz Ewa minge niedziela, 19 sierpnia 2018 21:47 Umieszczone przez: Ewa minge

    Poprawna polszczyzną to się pisze do ludzi z klasą do łachów jechowych pisze się byle jak. A wiesz ze kiedyś jechowi byli paleni na stosach jestem za tym by przywrócono ta przyjemnosc

  • Odpowiedz 	treść wyrzucona na drodze śmierci na drodze kościoła troszczacego się o (takie) życie niedziela, 19 sierpnia 2018 22:27 Umieszczone przez: treść wyrzucona na drodze śmierci na drodze kościoła troszczacego się o (takie) życie

    @ Ewa minge

    na hasło Ewangelia zza krat – komentarz ks. Adama Jabłońskiego na XX niedzielę zwykłą

    odzew "Ewangelia za kratami" "świętego kościoła" egocentryków


    Mr_X19 sierpnia 2018 at 23:18 Odpowiedz

    JABŁOŃSKI ŚMIERDZI JAK CHOLERA śmierdzi siarą
    poprzednim razem wiarę nazywasz doświadczeniem osobistym teraz wiarę nazywasz miłością w jakiej domagasz się serdeczności czułości … taka też jest właśnie miłość własna osobista egocentryczna

    pierwsza rzecz dotycząca ewangelii – Ewangelia – dobra nowina – dobrą nowiną jest prawda uwalniająca od tradycyjnego przywiania do … komunii z anty Chrystem
    Jabłoński „Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje Ciało, wydane za życie świata”… za życie świata będę ci naciskał na wyrzut sumienia byś sumiennie pociągną temat KARMY którą karmi się kultura anty Chrytsa dla której KARMA Chrystusa jest zdrową alternatywą … WY o Jezusie na wszystkie możliwe sposoby jak budowniczowie pomników Lenina o Leninie ale przecież Jezus nie jest oderwany od środowiska do którego przyszedł z misją PRZE BIEGUN OWANIA stanu zbaraniałej zrabowanej („duszy” istoty rozumnej) świadomości a ta zbaraniała owcza którą Jezus idzie wykupić/odkupić by przeniesioną na siebie własność jak najszybciej wyzwolić bo nie była to świadomość racjonalistów a tym bardziej racjonalistów ateistów

    Jabłoński znam osobiście twój stosunek do tych którym wychodzisz na przeciw z propozycją zmiany życia ale na twoich warunkach DOKŁADNIE TAK jest jak Jezus odrzucił propozycję kuszony nią na pustyni „to wszytko może być twoje” chcesz to proszę bardzo ale na moich warunkach !!!!!!!!!!!!!!! „i jeszcze” nie siedzisz w głowie człowieka który odtrącił twoją „pomocną dłoń” a wypowiadasz się co on w tej głowie ma za motywację – dumę – i nie potrafi się przyznać sam przed sobą … BÓG ZAPŁAĆ JABŁOŃSKI za takie dawanie świadectwa prawdzie (z przekąsem z ironią)

    JABŁOŃSKI TY BOGA W SERCU NIE MASZ jak Bóg przykazał bo ty masz Boga nauczonego tak jak faryzeusze jak faryzeusz Paweł/Szaweł popisujący miłość wobec której twarde prawo jest miękkie…Paweł HYBRYDOWA natura zapuścił wirusa A TY Patrz na Jezusa Bóg nauczający mówi …JEGO SŁUCHAJCIE !!!!!!! nie Pawła Jezus odchodzi zostawia TESTAMENT tożsamości swej myśli przewodniej w duchowości JAnowej

    PIERWSZA RZECZ DOTYCZĄCA EWANGELII mówiącej nie tyle kim jest Chrystus ale kim jest anty Chryst obecność Jezusa (on po to jest) cały czas wskazuje na obecność anty Chrysta pokazuje ujawnia go aby zbaranieli bezrozumni ludzie dowidzieli ŹRÓDŁO k a r my KULTURY ŚMIERCI odwrócili się od niego i przyszli do źródła kar m y kultury życia … innego niż dotychczasowe qui pro quo doczesne