dom lomza
środa, 19 września 2018 11:27

[AKTUALIZACJA] DK 61 zablokowana. Zderzenie ciężarówki z osobówką [FOTO]

Napisał  mj
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Kierowca ciężarówki oraz pasażer opla i dziecko zostali przewiezieni do szpitala. Fot. Paweł Wądołowski. Kierowca ciężarówki oraz pasażer opla i dziecko zostali przewiezieni do szpitala. Fot. Paweł Wądołowski.
Do groźnego zdarzenia doszło przed południem na drodze Łomża - Stawiski. Na 172 kilometrze DK61 w sąsiedztwie miejscowości Karwowo doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z samochodem osobowym. Droga jest całkowicie zablokowana. 

Strażacy z PSP Kolno zostali zadysponowani do zdarzenia ok. godz. 11.30. Na miejscu w tej chwili są służby, które prowadzą czynności. 

Droga Krajowa 61 jest całkowicie zablokowana w miejscu zdarzenia. Samochody jadące do Stawisk są przekierowywane już w Piątnicy na objazdy przez m. Jedwabne DW 668 i Przytuły DW 648. 

W tej chwili nie wiadomo jeszcze jak długo potrwają utrudnienia, spowodowane zdarzeniem drogowym w okolicach miejscowości Karwowo.

 Aktualizacja godz. 13:53.

Wstępne ustalenia policji wykazały, że samochód cieżarowy przewozący mleko jechał od strony Łomży i skręcał w lewo na zjazd w drogę do Porytego. Za nim jechały jeszcze dwa pojazdy.

Kierowca osobowego opla jadący za tymi dwoma pojazdami, zdecydował się na ich wyprzedzanie pojazdów. W efekcie wjechał w samochód przewożący mleko, gdy ten skręcał.

W samochodzie osobowym jechało dwóch mężczyzn oraz kobieta wraz z półtorarocznym dzieckiem. Kierowca ciężarówki oraz pasażer opla i dziecko zostali przewiezieni do szpitala.

Galeria zdjęć

3 komentarzy

 • Odpowiedz Wyborca środa, 19 września 2018 14:09 Umieszczone przez: Wyborca

  Niektórzy kandydaci to porażka na starcie. Jeśli rada będzie miała takich radnych to nie daj Boże. Ruina

 • Odpowiedz Jajo środa, 19 września 2018 18:15 Umieszczone przez: Jajo

  W tamtym miejscu to norma że jak się skręca w lewo to debile zawsze wyprzedzają. Sam byłem świadkiem naprawdę wielu takich sytuacji w tym miejscu.
  Pewnie jeszcze kierowca ciężarówki dostał mandat bo nie upewnił się że ktoś go wyprzedza na skrzyżowaniu , na podwójnej ciągłej? Chore przepisy!

 • Odpowiedz via baltica czwartek, 20 września 2018 17:01 Umieszczone przez: via baltica

  W tym miejscu już dawno powinien być lewoskręt i prawoskręt.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu