wloskie-wieczory
sobota, 22 września 2018 15:07

Groźny wypadek motocyklisty [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Groźny wypadek motocyklisty [FOTO] fot. mylomza.pl
Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa podczas skrętu w lewo. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem – to wstępne ustalenia przyczyn dzisiejszego wypadku do którego doszło na trasie Łomża – Kolno.

brico lomza

Policja o wypadku zgłoszenie dostała o godzinie 13:36.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki daewoo matiz, skręcając z trasy DK63 w ul. Grunwaldzką w Małym Płocku, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo dla motocyklisty – informuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Kierowcy to mężczyźni, którzy podczas zdarzenia byli trzeźwi. Z naszych informacji wynika, że motocyklista trafił do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu są policjanci i wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest zablokowana. Objazd odbywa się innymi ulicami Małego Płocka.

Galeria zdjęć

19 komentarzy

  • Odpowiedz stary kuń sobota, 22 września 2018 17:06 Umieszczone przez: stary kuń

    "wymusił pierwszeństwo dla motocyklisty"?
    A po jakiemu to? Po białostocku?

  • Odpowiedz Go sobota, 22 września 2018 18:07 Umieszczone przez: Go

    Nie widzisz , że informuje o tym pani Edyta z Białegostoku?

  • Odpowiedz Xcz sobota, 22 września 2018 18:08 Umieszczone przez: Xcz

    Co wy piszecie jaka ulica Grunwaldzka ? Jestem mieszkańcem i pierwsze słyszę..

  • Odpowiedz Rzal3 sobota, 22 września 2018 19:15 Umieszczone przez: Rzal3

    Dla motocyklisty????

  • Odpowiedz fluk sobota, 22 września 2018 22:52 Umieszczone przez: fluk

    Pewnie na spotkanie z Guwinem lecieli

  • Odpowiedz Twój stary co cie karmił fajką niedziela, 23 września 2018 04:53 Umieszczone przez: Twój stary co cie karmił fajką

    Śmierdzi śledzikiem

  • Odpowiedz Twój stary co cie karmił fajką niedziela, 23 września 2018 04:55 Umieszczone przez: Twój stary co cie karmił fajką

    Ale itak lepsze to niż tych kilku debili po dopalaczach piszących a Mariusz to to tamto i że odpowie a muzykantka to to tamto opłacony h przez komitety i nasze wasze pieniądze

  • Odpowiedz Sliedziciel liudzi niedziela, 23 września 2018 07:55 Umieszczone przez: Sliedziciel liudzi

    Dla mnie się podoba

  • Odpowiedz zeus kosmateus uczesany niedziela, 23 września 2018 08:38 Umieszczone przez: zeus kosmateus uczesany

    Wieśniak w Matizie i wszystko jasne.

  • Odpowiedz kierowca bombowca niedziela, 23 września 2018 11:16 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    "zeus kosmateus uczesany" - nie ubliżaj wieśniakom wieśniaku...

  • Odpowiedz zdziwiona niedziela, 23 września 2018 13:27 Umieszczone przez: zdziwiona

    Jak to można wymusić pierwszeństwo DLA motocyklisty.Dla mnie jest to niepojęte!

  • Odpowiedz zeus kosmateus uczesany niedziela, 23 września 2018 15:05 Umieszczone przez: zeus kosmateus uczesany

    Motocyklista taki sam uczestnik ruchu jak każdy inny. Gdy skręcasz debilu w samochodzie to patrz w lusterka!

  • Odpowiedz maestro niedziela, 23 września 2018 15:08 Umieszczone przez: maestro

    Wymusił pierwszeństwo motocykliście - "dla motocyklisty" to po wieśniacku.

  • Odpowiedz motocyklista niedziela, 23 września 2018 15:10 Umieszczone przez: motocyklista

    Przed głąbami i breloczek z boźą nie uchroni.

  • Odpowiedz djjdhdjsjjssb niedziela, 23 września 2018 17:49 Umieszczone przez: djjdhdjsjjssb

    Mądrale w moto ścigaczach rozpędzą się w terenie zabudowanym do 100km na godzine i oczekują że zwykły kierowca będzie miał refleks jak kubica i go zawsze zauważy i zdąży zareagować, to motorki jerzczą za szybko i niech oni uwazaja bo samochody sa wszędzie a nie na odwrót.
    Równie dobrze można powiedzieć żołnierzowi na wojnie uważaj no kule świstają wszędzie jak którą zobaczysz to się schyl bo ona ma pierwszeństwo.

  • Odpowiedz asd niedziela, 23 września 2018 19:03 Umieszczone przez: asd

    Dla mnie sie un nie podobuje...

  • Odpowiedz łon niedziela, 23 września 2018 19:57 Umieszczone przez: łon

    Głąb za kierownicą to i tira nie zauważy w lusterku.

  • Odpowiedz heh niedziela, 23 września 2018 21:34 Umieszczone przez: heh

    i się doigrał do czasu