wigilia2018 dom lomza
czwartek, 04 października 2018 11:20

Wyjątkowi uczniowie otrzymają stypendia od Zarządu Województwa Podlaskiego

Napisane przez  Wrota Podlasia / mj
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wyjątkowi uczniowie otrzymają stypendia od Zarządu Województwa Podlaskiego Fot. Wrota Podlasia
Jeszcze sześć dni można składać wnioski w sprawie stypendium Zarządu Województwa Podlaskiego za szczególne osiągnięcie w nauce za rok szkolny 2017/2018. Nabór wniosków trwa do 10 października.

brico lomza

Stypendystami mogą zostać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie województwa podlaskiego. Aby uczeń otrzymał stypendium musi uzyskać szczególne osiągnięcia w nauce.

Aby otrzymać stypendium wymagana jest średnia ocen na koniec roku szkolnego – 5,00, oraz bycie co najmniej trzykrotnie laureatem konkursu lub olimpiady na szczeblu województwa oraz co najmniej jednokrotnie laureatem konkursu, turnieju lub olimpiady na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym.

Wniosek o przyznanie stypendium może złożyć osoba, która w poprzednim roku szkolnym była uczniem szkoły. W przypadku uczniów, którzy w momencie składania wniosku są niepełnoletni, wniosek w ich imieniu składa rodzic lub opiekun prawny. Wnioski można także uzupełniać elektronicznie.

Wnioski (uzupełnione elektronicznie) wraz z kserokopią dokumentów potwierdzających osiągnięcia edukacyjne uczniów w roku szkolnym 2017/2018 oraz podpisaną klauzulą informacyjną RODO, należy złożyć w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, osobiście (Kancelaria ogólna - parter, pokój 022) lub przesłać pocztą (na adres podany poniżej), w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 października 2018 r.

Szczegółowe informacje oraz wnioski do pobrania znajdziecie tu.

3 komentarzy

 • Odpowiedz zadowolony czwartek, 04 października 2018 12:59 Umieszczone przez: zadowolony

  Panie Borysewicz i Prosiński. Połączcie siły. Chrzanowski zaprowadzi miasto na dno.
  Ratujcie Łomżę

 • Odpowiedz Kasa czwartek, 04 października 2018 15:36 Umieszczone przez: Kasa

  Tylko oni mają predyspozycje na prezydenta!Na zdjęciach z debaty Prosiński siedział blisko Muzyk .To jest podejrzane.............

 • Odpowiedz ŁOMŻA-TUITERAZ czwartek, 04 października 2018 23:12 Umieszczone przez: ŁOMŻA-TUITERAZ

  Świetne pióro, to otwiera oczy na to co dzieje się w Łomży

  https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu